Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [dabadab:] Trendi

Hozzászólások

(#51) danih


danih
addikt

Lefogadom, hogy a kedvenc sorozata a Sex and the City, és nagyon akarna ő is egy kicsit trendi lenni, elkapni azt a menő életérzést, beülni egy amcsi helyre. Sok mindent gondolom nem tud csinálni a géppel, hát fészbúkol, mert azt sikerült elsajátítani. Biztosra veszem azt, hogy egy ész nélkül jelölgető, barátgyűjtő csajszi, hogy minél többen láthassák az update-jében, hogy épp mit fogyasztott a Starbucksban (valószínűleg a nap eseménye volt). Lájkol ezt-azt, egy kicsit álmodozik a Párizsi Divathétről, fizet, majd csendben hazamegy.

[ Szerkesztve ]

(#52) DEJVID válasza danih (#51) üzenetére


DEJVID
őstag

Ehhez a hsz-hez csak gratulálni tudok.

(#53) dabadab válasza danih (#51) üzenetére


dabadab
titán

Tekintve, hogy ez a Starbucks Bécs belvárosában van, elég rendesen mellélőttél :P

DRM is theft

(#54) danih válasza dabadab (#53) üzenetére


danih
addikt

Igen, és mivel? :)

(#55) lapa válasza dabadab (#48) üzenetére


lapa
veterán

szerintem a tech geekek nem utálják az applet. kell valami, amin lehet jókat mulatni a thinkpad-klubban.

(#56) saguaro válasza danih (#54) üzenetére


saguaro
tag

Azzal, hogy leírtad, mit tennél, ha annyi pénzed lenne, hogy ezeket megvedd.

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#58) danih válasza saguaro (#56) üzenetére


danih
addikt

Nos, ezzel te lőttél mellé, de nem baj, szaladj neki mégegyszer :)

[ Szerkesztve ]

(#59) Jhonny06 válasza lapa (#55) üzenetére


Jhonny06
veterán

"szerintem a tech geekek nem utálják az applet"

Ez így van, elég csak a UNIX-ra gondolni.

[ Szerkesztve ]

(#60) zH. válasza saguaro (#56) üzenetére


zH.
senior tag

:DDD Kb.

[ Szerkesztve ]

just be

(#61) Jhonny06 válasza Kalandor (#57) üzenetére


Jhonny06
veterán

Voltál már a Starbucksban? Szerintem normális kávét adnak. Nem azt mondom, hogy ennyiért jót, de semmiképpen se felvizezettet. Bár én latte-t szoktam inni a legtöbb helyen és az finom. Be is baszna, ha ~1000 ft-ért ihatatlan kávét adnának.

[ Szerkesztve ]

(#62) havasa válasza cucka (#50) üzenetére


havasa
aktív tag

Hidd el tudom mi a kóder, írtam már másodmagammal 5+ milliárdos cégnek vállalatirányítási rendszert, csak olvasni nem tudok :D Fél millió forintért sok jobb választás van, mint a MBP és a legtöbb elterjedt fejlesztői eszköz sem áll rendelkezésre.

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#63) dabadab válasza Kalandor (#57) üzenetére


dabadab
titán

Felvizezett?... Biztos, hogy a Starbucksra gondolsz? Mert őket szokták cikizni a hardcore kávérajongók a meglehetősen ovis hangulatú kínálatuk miatt (sok tej, tejszínhab, cukor, vanília, karamell szirup, mindez akár decaf kávéval, sőt, kávé nélkül :) ), de a vizezés (leszámítva a cafe Americanot meg a lungot, ahol ez a dolog lényege) alapvetően nem az ő műfajuk.

DRM is theft

(#64) danih


danih
addikt

Starbucks a kávézók McDonalds-a. Van sok jobb nála, de aki a fílingre hajt, az megkapja a löketét.

(#65) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

inkább egy bajor kocsmában androidon mailt nézek egyet, laptopom nincs, fejsbuk natív app meg van, mi kell a boldogsághoz? (sör)

btw. starbucks - meki kávézóban. de meki helyett a wikingerbe járok, és egy jó helyekre. apropó, hasonló kvalitású kávézót nem tud valaki a magyar fővárosban?

sorry, danih előbb leírta a mekis hasonlatot.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66) tildy válasza dabadab (#31) üzenetére


tildy
nagyúr

Márcsak egy másik hasonszőrű leányzó hiányzott, akivel épp búcsúcsókot váltanak:D:D

Jesszusom, ezer forint a starbucksban a kávé??? Itt 600.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#68) Jhonny06 válasza tildy (#66) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ezt csak úgy kb. írtam, gondolom nincs annyi, bár abból kiindulva, hogy múltkor a Costa-ban csak egy karamellás latte-t kértem és 900 HUF-ot hagytam ott.. :D ki tudja.. a pesti Starbucksban még nem voltam, csak külföldön, de gondolom ez is olyan, mint a meki: mindenhol ugyanaz.

Mr.Csizmás: Costa Coffee, California Coffee Company

Kalandor: OK, Te nyertél. :))

[ Szerkesztve ]

(#69) Mr.Csizmás válasza Jhonny06 (#68) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

danke, ha arra járok, benézek

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70) tildy válasza Jhonny06 (#68) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajnos nem. Múltkor pont egy prágai csajszi panaszkodott, aki anno az USA-ban babysitterkedett, hogy erősebb itt ugyanaz a latte, és ezért ő többet nem is fog itt inni (tegye... )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#71) danih


danih
addikt

Megyek, csinálok is egy kávét

(#72) baluka26 válasza danih (#71) üzenetére


baluka26
veterán

Ez a legjobb szerintem is :K
Most, hogy így mondod, én is felrakok egyet :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#73) Dany007


Dany007
veterán

Dejó, hogy nem kávézok :DD
Btw b.nőm igen. Negyed kiló tchibo exclusive arabica ~ 800 forintba kerül. Tudom, hogy ez nem u.a. mint a sarbucks-os kávé és nincs is kiszolgálva se semmi ilyesmi, na de azért az a 8-900 forintos ár egy pohár ilyen kávéért enyhe túlzás...

(#74) BITBOYS válasza danih (#71) üzenetére


BITBOYS
addikt

Kotyogós a legjobb :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#75) philoxenia válasza Dany007 (#73) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azért annak a kávénak más a filling-je..... :D
Az otthoni kotyogóshoz saját MBP-s csaj kell, ott meg hátha...... :U :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#76) dabadab válasza Kalandor (#67) üzenetére


dabadab
titán

Ja, te ilyen felvizezett ristrettot iszol? :DDD

Egyebkent a tej (mert ezek a kaves italok tipikusan eszpresszo + tej alapon keszulnek) nagymerteku hasznalatat azert szerintem konnyu megerteni: egyreszt edesebbe teszi a kavet (marpedig az edes a legnepszerubb iz :) ) masreszt meg plusz folyadek: harom deci frapuccinot sokkal jobban lehet kortyolgatni, mint egy haromcentes espressot.

DRM is theft

(#77) gaborbol


gaborbol
őstag

Penteken eszembe jutott ez a topic.

Panera Bread,mellettunk levo asztalnal 20 ev koruli csajszi, elotte az asztalon kave;macbook; ipad es egy iphone, es a kave kivetelevel ezeket rotalta kb 2 percenkent.
Szoval lehet ezt meg fokozni...

[ Szerkesztve ]

(#78) nyunyu válasza Jhonny06 (#61) üzenetére


nyunyu
félisten

Bár én latte-t szoktam inni a legtöbb helyen és az finom. Be is baszna, ha ~1000 ft-ért ihatatlan kávét adnának.

Ez egy vicc, ennyiert ketto lattet kapsz barmelyik belvarosi kavezoban/etteremben, kevesbe nivos helyeken harmat.

Kiveve persze a trendy kavezolancokat. (Mr. Csizmas felsorolasahoz hozzatennem a Coffee Heavent is.)
Gloria Jeans legalabb mar becsodolt, miutan senki sem vette az ezresert mert cappucinojukat a Hosok teren :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#79) Mr.Csizmás válasza nyunyu (#78) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Jhonny06 listája lenne, nem?

imho az olyat szeretem, ami sűrű, annyira hogy magában szinte mar, azt felönteni 2-3 dl meleg tejjel, és egy kanál mézet bele :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [dabadab:] Trendi
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.