Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) totron válasza nyunyu (#19) üzenetére


totron
addikt

Egy nagy gyerek szenvedélykiélését látjuk, az eszköz/fókusz változik időről időre, van ilyen. De miért követik emberek? Ez az igazi kérdés. Számos antipatikus mozzanat van a videóiban, de a kedvencem, mikor téglával beb@sztak egy még jó ablaküveget egy lakatlan házban - nem kell ehhez kommentár. Pozitívumok is vannak, szeret kikutatni 1-1 témát, népszerűsége okán még szóba is állnak vele érdemi emberek is időnként. Az megint egy jó kérdés, hogy a közönsége ezekből a mélyebb tartalmakból mennyit fog fel. Az összes fűkaszás mondjon le, eleve, megszületés előtt.

(#23) shaddam válasza nyunyu (#19) üzenetére


shaddam
aktív tag

Az ősidőkben lehetett valami gémer vonal is. Legalábbis rémlik hogy talán xboxozni járt hozzá pár hazai gémerújságíró. Valamelyik checkpointban említették

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#24) RudY


RudY
addikt

A létező legjobb reklám, számtalan helyen róla beszélnek/vitáznak még olyanok is, akik talán soha nem is hallottak róla. Nagy hirtelen sokkal többen keresik fel a csatornáit és nézegetik a régebbi videóit is, akár érdeklődéssel... zseniális marketing. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#25) .Szaki. válasza RudY (#24) üzenetére


.Szaki.
addikt

És ez mitől zseniális?

(#26) dugo_ válasza RudY (#24) üzenetére


dugo_
veterán

Quality over quantity.

(#27) hcl válasza .Szaki. (#25) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Célt eléri.
Én még akkor hallottam róla, amikor Apple vonalat tolt, meg láttam valami elektromos autó tesztet, de nem ragadt meg.

Mutogatni való hater díszpinty

(#28) shaddam válasza .Szaki. (#25) üzenetére


shaddam
aktív tag

Na pont ez az. Már nem olyan idők vannak hogy mindegy mit csak beszéljenek rólam = siker. Lásd a budlight egy hónapja tartó mélyrepülése. Handrás egy csomó pénzt kap patreonról, ilyen videók és médiahírverés után lehet a szponzorok elgondolkodnak hogy nem akarnak ehhez asszisztálni

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#29) D1Rect válasza RudY (#24) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerinted a hirdetők mit szólnak hozzá, hogy a brandet ezzel az emberrel társítják?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#30) .Szaki. válasza shaddam (#28) üzenetére


.Szaki.
addikt

Pontosan erről van szó.

Ezen felül azok a követők is, akik eddig úgy gondolták, hogy oké, vannak korlátai a srácnak, de van egy-két jó tartalma, azok ezek után azonnal leiratkozhatnak. Akik pedig most felkapták, azok a trash-re mennek, nem pedig a minőségi tartalomfogyasztásra.

Na igen, a budlight is egy szép sztori.

(#31) hcl válasza D1Rect (#29) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Elég sok influencernél ez már a kezdetkor problémás :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#32) Luck Dragon válasza 7 (#2) üzenetére

Így még nem láttam kiakadva . Köszi a linket .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) Kolondrum

Andrásunkról mindigis az volt a véleményem, hogy nem az átlag magyar fejjel gondolkozik és elbújva a videóiban (legalábbis amikor még néztem) ott volt az a faktor ami miatt leírta magát nálam. Ezzel meg végképp. Pcs.

(#34) RudY válasza D1Rect (#29) üzenetére


RudY
addikt

Nem ismerem annyira a ténykedését, néhány napelemes videóját néztem meg, annyira nem volt számomra érdekfeszítő a többi témája (sem). Száraz tény, hogy egyes tartalmi elszámoláskor a nyers klikk után csordogál a járulék. Ha van olyan brand, akinek/aminek ő az arca, akkor továbbra is kétesélyes a megítélése, hiszen az is tény, hogy van olyan masszív tömeg, akiknek nagyon bejön a "fúúgecc ez a csávó kimondja aztathogy..." és fel is vállalja, akkor ez őszinte gyerek, lehet hinni neki.
Mindettől függetlenül beletenyerelt valamibe, megosztottabb most lett a közönsége, nyilván felvállalja amit és ahogy nyilvánossá tett és megoldja, ahogy akarja. :DDD

(#35) D1Rect válasza RudY (#34) üzenetére


D1Rect
félisten

Sok millió mínusz volt ez a pár perc.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#36) nyunyu válasza shaddam (#23) üzenetére


nyunyu
félisten

Ja, Stöki emlegette Gaborca adásában Handras néven Csumit/Tatcomot, csak nem voltam benne biztos, hogy a kilencvenes évek végi Guru táborokból nekem is ismerős Tatcom, meg a mostani Handras az ugyanazt a személyt takarja, így nem kötöttem össze a vegyünk panelba millióért hifit arccal.
(övé volt anno a netdepo.hu, mielőtt átnyergelt az iStylera?)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37) lo_jo


lo_jo
senior tag

Mit vársz attól, aki egy "negatív IQ tesztről" még büszkén posztol is? [link]

(#38) .Szaki. válasza lo_jo (#37) üzenetére


.Szaki.
addikt

Jézusom! ... :C

(#39) janeszgol válasza nyunyu (#36) üzenetére


janeszgol
félisten

"Kováts Tamás, az akkor még hazai irodával rendelkező Electronic Arts magyarországi marketingese (korábban Tatcom néven a PC Guru és ZED magazinok cikkírója) segített nekünk kicsit a dolgok mögé látni." [link]

(#40) janeszgol


janeszgol
félisten

Az átlagember valóban elég gonosz másokkal. Lásd FB, tiktok, Insta hozzászólások. Masszív gonoszkodás, semmi több. Gonosz emberek gyűjtőhelye ezek. Plusz a PH is.

De! Én azt látom, hogy az átlagtól jobb élete van, így ezt kéne megbecsülni. Tudja nagyon jó, hogy mennyire gonosz emberek annak, akik mennek hajnalban dolgozni, meg szívják a kátrányt a gyárakban stb. Na neki ezeket nem kell csinálnia.
A fenének olvassa a hozzászólásokat. Inkább élje a saját életét, és skippelje a hozzászólásokat. Vagy alkalmazzon szorgosabb admint, aki minden ioyat kitöröl, ami érzékenyen érinti.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.