Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gmaci78


gmaci78
tag

Tulajdonomban van kb 4 hónapja egy ilyen NAS.
Első benyomásra nekem bejött, RAID1-ben használom 2x3TB-os winyókkal. Sok számomra hasznos funkciója miatt szereztem be.
Az elején minden klappolt, ami zavaró volt számomra, hogy az adatok "képek/zenék/videók" úgymond indexálása nagyon sok ideig tekeri a winyókat, mármár azt hittem, hogy hibás a winyó, de aztán leteszteltem, stb. és kiderült, hogy nincs hiba, csaképp 10-15 GB anyag indexálása neki órákig tart és addig tekeri a winyókat ezerrel. :(((

A gondom most van vele így egyszer csak kezdett meghülyülni, dlna ment az elején, most már nem, usb backup-ot beállítottam, 1 napig rágcsálta és nem végzett vele, most már rádugva fel se ismeri az usb winyót, tegnap épp már a megosztott mappát se tudtam felcsatolni windows alá, felhőből nézve (ez még működik) az adatok ott vannak és elérhetőek. :))

Összegezve, a készülék nekem bejönne, hasznos és nagyon jó funkciók vannak benne, könnyű a kezelése, stb. Remélem csak én futottam bele egy gyári hibás készülékbe és előbb utóbb ha más nem kicserélik gariban és nem jön újra elő ez a dolog. (Jelenleg még a 3-4 napja levelezek a supportal státusznál tartok, de fogynak a lehetőségek, úgy tűnik gari lesz a vége :( )
Azért remélem más is ír megjegyzést és jó tapasztalatokkal, hogy legyen miben bíznom. :K

Geri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.