Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

"Előrendelve". Valami eszméletlen ez a videó.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Ahogy kollégám mondaná: "Parádés!" :Y

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Na, ez még akár jó is lehet ^^

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

Nagyon ütős lett a videó. Reméljük a játék is hasonlóra sikerül majd. Jobban feldobott mint a reggeli kávé.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) func93


func93
senior tag

Nagyon Bika! :C

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#6) sptkyle


sptkyle
senior tag

Mint CP2020 fan várom már nagyon.... imádkozom, hogy ne csak egy elrontott próbálkozás legyen, mint sok adaptáció esetén.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#7) ldave


ldave
félisten

Azt lehet tudni, hogy játékmenetre ez milyen lesz? Mass Effect-szerű vagy inkább Deus Ex-re hasonlító?

A Slime draws near! Command?

(#8) Angel1981


Angel1981
veterán

Látványos! :R

(#9) persil


persil
nagyúr

Oké, hol lehet előfizetni... ? :D

Amúgy a "when its done" kifejezést már elsütötték Kedves Project Red, szóval keressetek más poént :D

ldave
Le van írva a cikkben, hogy sandbox jellegű.(tehát valószínű, hogy egyikre sem fog hasonlítani, de ha választani kéne, akkor inkább a deus ex ilyen: bár szerintem az annyira rpg, mint a doom 3 de ez már teljesen szubjektív, amúgy is nagyon szeretem a deus ex-et én is)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10) alratar


alratar
addikt

Megnéztem, beszrtam!
Ennyi

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#11) eL Geri


eL Geri
őstag

Még nagyon soká lesz 2015 :(
Ja, és én vagyok a ritka kivétel, aki egy lineárisabb történetvezetésnek jobban szoktam örülni - szóval kicsit félek tőle, de akkor is AKAROM!

(#12) alratar válasza eL Geri (#11) üzenetére


alratar
addikt

Ne félj!
A CD Projekt kezében jó helyen van a cucc! :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#13) a2d2 válasza alratar (#12) üzenetére


a2d2
addikt

A Forlorn Hope-ot ellőték már Beshedáék is.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#14) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Várós. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15) alratar válasza a2d2 (#13) üzenetére


alratar
addikt

ez, hogy jön a történetvezetéshez?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#16) Zedz


Zedz
addikt

Év játéka cím várományosa lesz ez uraim. Valami bitangul jó a hangulata és a világ amiben játszódni fog. 10/10 eddig.

(#17) Wolverine válasza ldave (#7) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem mindegy, ha jó lesz? :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) Stauffenberg válasza persil (#9) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem is azt mondták, hogy "When it's done", hanem, hogy "When it's ready"! Azért rettenetesen hatalmas különbség van köztük! :D

Egyébként jónak tűnik, igaz a Deus Ex nekem valahogy nem jött be, de ez talán helyrebillenti a témát. A Deus Ex esetében az volt a bajom, hogy olyan érzésem volt, mintha az '80-as évekből maradt volna a nyakunkon egy Robotzsaru spin-off.

(#19) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Látványos vidi! Tetszetős! :)
Amúgy ez milyen nézetes lesz? :F (FPS, TPS?)

(#20) persil válasza Stauffenberg (#18) üzenetére


persil
nagyúr

"A Deus Ex esetében az volt a bajom, hogy olyan érzésem volt, mintha az '80-as évekből maradt volna a nyakunkon egy Robotzsaru spin-off."

Vazze, ez eszembe sem jutott, de most, hogy így számba adtad a szavakat, tényleg olyan :DDD
Pedig én szeretem azt a játékot :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21) Bambala


Bambala
csendes tag

Remélem a CD Projectes srácok nem felejtik el magyar felirattal ellátni ezt a játékukat sem! Egyébként pedig első napos vétel lehet ez a cucc :C

A boldogság titka az, hogy elérhető céljaink legyenek. /Nicholas Sparks/

(#22) Peterson_


Peterson_
addikt

Valóban nagyon ütős lett.
A sztori tényleg cyberpunk, viszont a sorokat olvasva kicsit ismerős az alapkonfliktus innen-onnan.
No nem mintha baj lenne, játéknak bitang jó lehet ez is :)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#23) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hát ez tényleg bitang lesz. A konzolok utódjai pedig bőven megjelennek addig, max. launch title lesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24) Vistaboy válasza Stauffenberg (#18) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hupsz, igazad van, néha reflexből írom már ezt a "When it's done" kifejezést. :B :) Javítom. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#25) Peterson_


Peterson_
addikt

Ha valakit érdekel a muzsika ;)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#26) fi:zi'k válasza Peterson_ (#25) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Elég beteg. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#27) ollie


ollie
MODERÁTOR

2015? Ajjaj, az sokára lesz még.

(#9) persil: a DXHR-t azért tartom szerepjátéknak, mert valóban lehetőséged nyílik benne szerepeket játszani. Gondolok itt arra, hogy egyetlen ellenség meggyilkolása nélkül is végigjátszhatod (kivéve persze a néhány bosst), de akár rambót is játszhatsz.

[ Szerkesztve ]

***

(#28) nuke7


nuke7
veterán

instant get.
hol lehet előrendelni..?
(jó áron :) )

https://youtube.com/user/nuke7

(#29) Mister_X válasza nuke7 (#28) üzenetére


Mister_X
nagyúr

elnéztem :B

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30) tobal


tobal
tag

Tetszik ez a tendencia. A 2000-es években mi, cyberpunk rajongók nem voltunk elkényeztetve (mondjuk ki: alig jöttek ki új cyberpunk dolgok, legyen az akár film, könyv vagy játék), de most kezd megfordulni a dolog. Az utóbbi időben rengeteg cyberpunk játék jött ki (mármint a 2000-es évekhez képest), de még filmek is jöttek szép számmal. Vagy lehet, hogy csak azért érzem így, mert a jelenkorunk már annyira cyberpunk, hogy egy a valóságban játszódó sztori is alapból cyberpunk? :D

(#31) MasterMark


MasterMark
titán

Jó lesz ez. :)

Switch Tax

(#32) olbaidhun válasza MasterMark (#31) üzenetére


olbaidhun
őstag

Bizony jó és természetesen a zene is rengeteget dob rajta!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#33) proci985 válasza ollie (#27) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

sőt, a gyakorlatban augmentációk nélkül is le lehetett tolni, ha az ember komolyan vette az "I never asked for this" kijelentést. sajnos a készítők csak az első pályán gondoltak arra, hogy valaki tényleg megcsinálná ezt. mondjuk tény, hogy pacifistnál is keményebb volt.

cikkhez: várós, Cyberpunk jó solog. leírás alapján ez pedig nem fog a Shadowrun játékok sorsára jutni remélhetőleg, ha már témán belül vagyunk.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#34) ollie válasza tobal (#30) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hmm, milyen cyberpunk filmek jelentek meg az utóbbi években?

***

(#35) MASSlag


MASSlag
tag

Basszus, de hangulatos CG! Azt a 2 évet ugye csak viccnek szánták? Én nem bírok annyit várni :D Ha félidőben kiadják a Witcher 3-at, akkor talán megbocsátok nekik.
Legalább időben szóltak, félreteszek naponta 35Ft-ot és addigra meglesz a CE ára :DDD
Sajnos az egyetlen stúdió amiben meg merek még bízni, hogy minőségi munkát végeznek és nem akarnak kirabolni :(

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#36) tobal válasza ollie (#34) üzenetére


tobal
tag

Inception, Tron Legacy, Looper, Emlékmás remake, Dredd remake, csak hogy néhányat említsek az igazán frissek közül, sőt én még a Nolan féle Batman-eket is ide sorolnám.

(#37) ollie válasza tobal (#36) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hmm, ezek közül egyet sem nevezném cyberpunknak, kivéve a Loopert, mert azt nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

***

(#38) L_ajos


L_ajos
őstag

EZ lecsapott. Nagyon baba, bár félig semmitmondó; DE! Ütős cucc is lehet belőle :K

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#39) tobal válasza ollie (#37) üzenetére


tobal
tag

Persze, mert a legtöbb embernek ha egy filmben nincs tele mindenki implantokkal, akkor az már nem lehet cyberpunk. Gondolom a Mátrix se lenne az, hogyha neuro-interfész helyett VR szemüvegeket használnának benne ;). Az én felfogásomban a cyberpunk nem csak az implantos bohóckodást jelenti.

De persze ez csak az én véleményem, ízlések és pofonok különbözőek.

[ Szerkesztve ]

(#40) Peterson_ válasza tobal (#36) üzenetére


Peterson_
addikt

A Batman?
Ejj hajj hajj....ajánlom figyelmedbe

Matrix filmek pl kifejezetten azok voltak.
Mesében pl Ghost in The Shell nagyon jó példa a műfajra(nem véletlenül ebből merítettek Wachowskiék is.

De ami kicsit újabb pl ott van a Gamer is téma alapján, bár az kissé igénytelen munka....

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#41) CsuBaKamBra


CsuBaKamBra
tag

Ejha ez eddig nagyon meggyőző sőt... :Y

(#42) tobal válasza Peterson_ (#40) üzenetére


tobal
tag

Most érezhetném magam megsértve amiatt, hogy valaki egy wikioldal belinkelésével próbálja elmagyarázni nekem, hogy mi is az a cyberpunk :). De mondom, valószínűleg csak én vagyok ilyen elborult, de nekem a cyberpunk sokkal többet jelent, mit egyszerűen csak egy stílus.

A cyberpunk sok egyéb szemszögből is értelmezhető. A stíluson kívül amiből az egész kiindult, az egy irodalmi irányzat, de ezen túl értelmezhető egyszerűen tematikaként is, ami már eleve eléggé kiterjeszti az értelmezését (ez alapján pl. eleve tekinthetnénk bármit cyberpunk-nak, amiben humanoid robotok vannak... na ennyire messzire azért én sem megyek :) ). Továbbá lehet cyberpunk-ról, mint archetípusról, vagy mint szubkultúráról is beszélni. Persze ebbe nem akarok mélyebben belemenni, amúgyse érdekelne senkit, de azért érezzük már, hogy többről van szó itt, mint amit a wikioldalon valaki összelapátolt fél óra alatt.

Ui: a Ghost in the Shell-t "mesének" nevezni kicsit... erős :D.

[ Szerkesztve ]

(#43) banhammer


banhammer
veterán

Mintha kicsit sok cucc lenne a fazon bal combjára szíjazva.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#44) blackydan


blackydan
senior tag

Ez a videó baromira ütős, és ezek után nagyon várós a játék is :))

(#45) Peterson_ válasza tobal (#42) üzenetére


Peterson_
addikt

Hát ezt most nagyon szépen, választékosan leírtad, de egyszerűbb lett volna az, hogy "az általam felsoroltak nem voltak épp helytállóak"
Mert cifrázni lehet, de bárhogy nézzük pl.: a Batman tutira nem az.
Szimplán egy szuperhősfilm, ha a műfaját tekintjük, akkor akció, kaland némi drámával(amit persze sokra rá lehet húzni)
De a cyberpunk még csak nyomokban sem fedezhető fel benne.

btw nem támadni akartalak, csak Batman fanként összetört a szívem :DDD

-A többi a felsoroltak közül legalább nyomokban tartalmaz cyberpunk elemeket, mint pl poszt-apokaliptikus világ etc, de akkor meg pontatlanul fogalmaztál :)
De a legtöbb inkább sci-fi.
Engem érdekel a mélyebb elemzése is, csak az nem ide való.
Pl ezért böffentettem be a wiki cikket.

Minden ami animált, az mese :))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#46) L_ajos


L_ajos
őstag

Azért 2015ig nagyon sok víz lecsöpög a Dunán :U

[ Szerkesztve ]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#47) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Ez nagyon durvan megfogott...

A zene linket kulon koszonom :R

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#48) föccer válasza sptkyle (#6) üzenetére


föccer
nagyúr

Én is rengeteget játszottam vele anno. Nem is volt annál jobb, amikor a csapattársak testrészeit eladva szereztem némi profitot a melókból. Jó móka volt seftesként játszani :)) :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#49) ollie válasza banhammer (#43) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én egy darab kötélnek nézem.

***

(#50) Vinyard# válasza tobal (#42) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

Oké. Erősen hatásvadász vidi, de cyberpunk + CD Project red = garantált előrendelés. Hol lehet ezt megtenni? :DD

Az különösen szimpi, hogy akkor jön majd, amikor kész, nem verik bele őket szűkös határidőkbe (persze azért haloványan ilyenkor mindig felmerül bennem a másik véglet, a 7-8 évekig készülő játékok, de legyünk inkább optimisták).

Szóval ez egy must have játék lesz, abban biztos vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.