Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Cucuska2:] Crysis

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Ópen

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Valóban az egyik legszebb játék mai is, de pl BF3 (Frostbite 2), fölülmúlja és az optimalizációval sincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#3) Cucuska2 válasza Recon666 (#2) üzenetére


Cucuska2
őstag

A BF3-nak a bétájával játszottam, hát a mostani gépemen 1680x1050-ben medium beállításokkal ment, de szerintem nem volt ilyen szép.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4) Kassadin válasza Cucuska2 (#3) üzenetére


Kassadin
addikt

Kevés a videokarid hozzá, nem?

(#5) Recon666 válasza Cucuska2 (#3) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Az eredeti szebb és optimalizáltabb, a crysisnál is, valaki Full HD-ban játszik HD5770-el medium - high beállítások mellett, 40-50 fps között megy a játék.

[ Szerkesztve ]

(#6) Cucuska2 válasza Recon666 (#5) üzenetére


Cucuska2
őstag

Akkor majd egyszer meglesem.
Kassadin: Direkt ezt a videót linkeltem, 5770-nel készült.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

optimalizáltság... low-medium-highra ez teljesen igaz volt, a "dx10" mód és a very high beállításokra kevésbé. 800x600 lowon anno 20-25fpssel futott egy 2.66os celeron D + giga ram + x1600pro társaságban, 1024 mediumon pedig játszható volt egy x800gton (mondjuk volt mellette egy q6600 és 4 giga ram).

very highon ott jött a vicc, hogy hiába volt ott az x-fi fatal1ty pro gamer (egyik leggyorsabb "gamer" hangkártya akkoriban) és hiába volt ott a q6600 (a negyedik leggyorsabb proci akkor épp a piacon) , nem engedte a very high audio/fizika beállításokat. beraktam a dx10es 3870et, onnantól ment a very high fizika és audio is (hogy ez hogy függött össze a grafikus kártyával...). highon vitte szépen, very highon a shadereket és shadowokat mediumig kellett húzni, azok ették nagyon az fpst.

a fizikai szál meg külön vicces volt, a 3.0ára clockolt q6600on még limites volt. állítólag 3.6-4.0ra clockolt core2nél már nem volt szűk keresztmetszet, node akkor is...

viszont szépnek szép, jó az ai, jó a fizika, interaktív a környezet.

két napja vettem egy 6950 2GBt, és elő kellett vennem egy négy és fél éves programot, hogy megnézzem: "but can it play crysis?". yes, it can. és onnantól, hogy 1080p/ultra/0xAA/4xAFben tökéletesen fut... onnantól végigjátszhatom mégegyszer:D.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Itt egy 5770-el készült videó a BF3 végleges verziójából.

(#9) Cucuska2 válasza proci985 (#7) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én a mostaniakhoz mértem az optimizálást. A gépemen ez a legszebb játék amivel játszottam.
Pl. Kipróbáltam az ArmA 2-t, high grafikán szaggatott, a látótávolság nem volt túl magas, és csúnya volt. A Crysis 2 1680x1050-ben ment az advanced fölötti beállításon (gamer?), és az sem érte el ennek a grafika szintjét.

Kassadin: Szerintem vegyeslimites, mert a proci sem túl erős. :P

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10) Kassadin válasza Cucuska2 (#6) üzenetére


Kassadin
addikt

Én ezt értem Cucu(:DDD), de attól még arra is válaszolhatnál, amit kérdeztem. :P

[ Szerkesztve ]

(#11) proci985 válasza Cucuska2 (#9) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

arma, cod széiákat én meghagyom másoknak. crysis2ért meg max 3kt adok, videok alapján elvesztette azt, amiért imádtam az elsőt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12) Cucuska2 válasza proci985 (#11) üzenetére


Cucuska2
őstag

Na pont ez az, minden konzolport, ez meg nem! :K
Nekem bejött a Crysis sztorija, meg a feelingjét is teljesen átvettem. De, a Metro 2033 nem ment ilyen jól nálam, nem volt ennyire szép, de nem is volt annyira jól optimizálva, ergo 1680x1050-ben high-on volt 25-30 fps-em.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#13) proci985 válasza Cucuska2 (#12) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

igen, közben azt a részt kiszerkesztette:).

na szal a fílinget imádtam, a napos dzsungel már a far cryben is bejött. meg a tipikus b akciófilmeket idéző sztori.

metro tényleg eszméletlenül ette a HWt, de szerintem eléggé jól nézett ki. mondjuk nekem nem jött be, hülye a játék logikája.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14) Иван


Иван
őstag

Most toltam végig megint. AnnO Xp-n vittem, most win7-em volt és a RAM hiányában néha láthatóan szaggatott (2gigám van). Amúgy 1440x900-ban toltam, minden highon és BFG 9600G-m van meg egy E4500@2,66ghz. Szóval nem mondható erőgépnek mai szemmel. (illetve 3 éve, mikor összeraktam, akkor se volt annak mondható).

Mondjuk szerintem sokkal jobb lett volna a játék, ha az élien részt nem így csinálják meg (vagy bele se rakják). Engem jobban szórakoztat a sárgákra lőni. Az Assult meg az Onslaught pályák zseniálisak a mai napig :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Cucuska2:] Crysis
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.