Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ideje lenne egyszer, s mindenkorra tudomásul venni az összes szarházi cégnek, akik mások adatait kezelik, hogy titkosítatlanul sem lokálisan, sem szerveren nem tárolunk adatot!

https://www.coreinfinity.tech

(#2) naxa válasza sh4d0w (#1) üzenetére


naxa
csendes tag

ez nem "egy" cég, ez a világ egyik vezető IT innovációs vállalata...

(#3) inferno88


inferno88
őstag

Nagyobb lenne a kaki a palacsintában,ha a mocskos frászbook csinálná ezt a rendszert.

Majd kijavítják.

Semper fi!

(#4) Pantal válasza naxa (#2) üzenetére


Pantal
senior tag

Te is kiemelted a lényeget. :N

[ Szerkesztve ]

(#5) Sofian


Sofian
őstag

A fent felsorolt adatokat szinte mindegyik cég titkosítatlanul kezeli... csomó tranzakciónál plain textben küldik ki a tranzakció visszaigazolása során.. nem tudom hogy micsoda véletlen vezetett ahhoz hogy pont a Google szolgáltatásában vették ezt észre...

(#6) jerry311 válasza Sofian (#5) üzenetére


jerry311
nagyúr

Sot, kb. minden automata korul talalni nehany ott hagyott bizonylatot, amin ezek az adatok szinten rajta vannak.

(#7) fleetcmd


fleetcmd
tag

Most, hogy megvan a kártyaszám utolsó négy számjegye, már semmi más teendőnk nincs, mint kitalálni az első tizenkettőt, valamint a biztonsági kódot. Pofonegyszerű. :U

--- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez aztán nagy hiba, nem semmi...

(#9) inferno88 válasza fleetcmd (#7) üzenetére


inferno88
őstag

1.lépés: begyűjtés
2.lépés:....
3.lépés: profit

Semper fi!

(#10) Narxis


Narxis
nagyúr

Ennél "csúnyább" hibát ne vétsen.

Thanos was right.

(#11) Tomate


Tomate
veterán

Az is súlyos hiba hogy benyúlták az 1.000Ft-omat 2 appért amit letöröltem az előírásnak megfelelően mert nem tetszett. Lóvét mégsem kaptam vissza -.-

(#12) Sofian válasza Tomate (#11) üzenetére


Sofian
őstag

Ha 15 percen belül tetted, a Marketes erre foganatosított gombocska segítségével, akkor a tranzakciót törlik, és a Bankokon múlik mikor ér vissza a pénz... általában 1-2 hét...

(#13) elistvan válasza inferno88 (#9) üzenetére


elistvan
senior tag

Csak nem az Alsógatya gnómok a SP-ból?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#14) Tomate válasza Sofian (#12) üzenetére


Tomate
veterán

Így tettem. 2 hónapja küldik a pénzt...

(#15) Sofian válasza Tomate (#14) üzenetére


Sofian
őstag

Itt az ideje írni a supportnak.. :)

(#16) Tomate válasza Sofian (#15) üzenetére


Tomate
veterán

:R Én is erre gondoltam, de nem találtam support elérhetőséget :(

(#17) janos1988 válasza naxa (#2) üzenetére


janos1988
addikt

Innovációs. Érted :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#18) domi007


domi007
őstag

Amióta van NFC én mindig köhögtem...még jó, hogy nem nagyobb ez a hiba

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#19) azbest


azbest
félisten

Azt hittem valami információtartalom is lesz a hírben, de, bár ez semmi.

Bár, az hogy kiválónak tartja az elemző cég, nem rossz.

Egy-két éve még találkoztam olyan bankautomatával ami a teljes kártyaszámot rányomtatta a fecnire és persze az ügyfelek gondosan be is dobálták azt a készülék mellé kihelyezett szemetesbe :W

Emlékeim szerint olyan is volt ami az utolsó négy számot takarta ki... de most már az a jellemző hogy csak az utolsó négy látszik.

domi007: haha, találó avatar :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ez nem valami jó hír.... :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#21) domi007 válasza azbest (#19) üzenetére


domi007
őstag

a kalapja fehér ;) :K

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#22) Psych0


Psych0
őstag

Van ahol ezek az érzékeny infók sütikben tárolódnak.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#23) vegyszer


vegyszer
addikt

A Google szóvivője kitérően reagált a jelentésre, és azt emelte ki, hogy a biztonsági cég kiválónak minősítette a Wallet biztonsági megoldásait, vagyis hogy minden igazán fontos adat és tevékenység maximálisan védett. Kiemelte, hogy a viaForensics munkatársai egy rootolt telefont vizsgáltak, azaz a felhasználó jogait rendszergazdai jogokká emelték, így nem kaptak valós eredményt.

Mintha olyan bonyolult lenne egy droidot rootolni... :W :W

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.