Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) buvartacsko válasza Márkosz (#26) üzenetére


buvartacsko
addikt

Miért, Te mikor szívtál az Apple miatt? Mert én még soha nem szívtam miatta...

(#52) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Azért olyan nagy vész nincs az applenél mint sokan gondolják...
katt
Inkább csak hiszti keltés megy

Mod: látom már más linkelte

[ Szerkesztve ]

(#53) Воланд válasza Dr.Anonymus (#52) üzenetére


Воланд
titán

"According to one analyst"

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#54) Lenry


Lenry
félisten

nincs ebben semmi meglepő. az utóbbi időkben elmarad az Apple cuccokból a valódi innováció, plusz egy ikonsorért meg nem vesz az ember új telefont.

ha megint kitalálnak valami odabaszósat, akkor megint emelkednek majd.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#55) suckall88


suckall88
tag

Csipem ezeket a Samsung marketingesei által keltett, "árfolyamlehúzó" elemzéseket, híreket :D
Brutális mennyiséget szórt ki az Apple az i5 ből...

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#56) merkucyo


merkucyo
aktív tag

2-3... éve emlékszem , hogy az akkori csúcsteló , és egy iphone között vagy nem volt árbeli különbség , vagy + 10K-val volt drágább az Iphone , ma mondjuk egy Samsung S3 - one X vs iphone között ott lebeg 80-90K .
Meg 200K magában sok egy telefonért ...
Most csak anyagi megközelítésből véleményeztem a dolgot

suckall88 : De van benne valami , mert kevesebb embernél , kevesebb helyen láttam i5-t , pedig nem falun élek

[ Szerkesztve ]

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#57) suckall88 válasza merkucyo (#56) üzenetére


suckall88
tag

Minden telefon annyit ér, amennyiért megveszik.
Az Apple nem a magyar bérekhez lövi be az árait. Ezt meg kell emészteni.

Merkucyo
Nemrégen van piacon.

[ Szerkesztve ]

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#58) schawo válasza Touch-ko (#38) üzenetére


schawo
titán

Az Apple részvényekbe már most is bele van számolva a várható csökkenés. A részvények 500 usd körül már 10-15% diszkonttal forognak a P/E mutató alapján az iparági szereplőkhöz átlagához viszonyítva.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#59) BDave


BDave
őstag

Nem meglepő...

(#60) Touch-ko válasza Lenry (#54) üzenetére


Touch-ko
őstag

Utobbi idokben?

OSX ML: 2012

Retina iPad_ 2012

RMBP:2012

FD-val kaphato vadi uj iMac: 2012

Megujitotta a teljes kinalatanak nagy reszet egyetlen ev alatt. Azert ez nem kis teljesitmeny!

Ha az iPhone5-ot nem is vesszuk ide, akkor is 4 innovativ termeket mutattak be. Itt a leglenyegesebb a Retina iPad, es a Retina MacBook Pro, noh, meg a ML.

Tudsz mutatni meg egy olyan ceget ami 2001-ota megroformalta a zenehallgatasi szokasokat, a telefonalasi szokasokat, es egy uj eszkozt (tablet mint eszkozt) elhozta az embereknek, es igy a tobb evtizedes novekvo PC piacot csokkenesre tudta kesztetni ?

(#61) Touch-ko válasza merkucyo (#56) üzenetére


Touch-ko
őstag

`De van benne valami , mert kevesebb embernél , kevesebb helyen láttam i5-t , pedig nem falun élek`

En sem falun elek, es nalunk meg mindig tobb iPhone van mint Androidos eszkoz. Ha csak a barataim telefonjait nezem..

http://gs.statcounter.com/#mobile_os-US-monthly-201301-201301-bar

http://gs.statcounter.com/#mobile_os-AU-monthly-201301-201301-bar

http://gs.statcounter.com/#mobile_os-GB-monthly-201301-201301-bar

Forras :GlobalStats

(#62) Luck Dragon

Így is lesz bőven profituk, nem nagyon sajnálom őket,

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#63) crey válasza Touch-ko (#60) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hagyjuk már ezt a retina mániát, bullshit forever.

iPad2-m van, ugyan marhára nem retina, de végzi a dolgát gyorsan, akadás mentesen és kiszolgál. Ez a mondás.
Az hogy ekkora felbontású paneleket elérték, az meg nem az Apple kiemelkedő teljesítménye, hanem a panel gyártó Samsung, Hitachi, LG, Sharp vagy épp Sony nevű cégeké.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#64) buvartacsko válasza crey (#63) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ezaz, maradtunk volna inkább a 640x480-nál. Minek annál nagyobb felbontás? Bullshit forever. :)

(#65) kiskaktusz válasza buvartacsko (#64) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nem a nagy felbontás a bullshit, hanem az, hogy az alma találta fel, holott nem. Értelmezd már, amit olvasol, ne csak köpködj.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#66) Lenry válasza Touch-ko (#60) üzenetére


Lenry
félisten

OSX ML: vao. Windows 7 SP1

Retina iPad: ki is gyártja bele a panelt?

Retina MBP: úgyszintén

Tudsz mutatni meg egy olyan ceget ami 2001-ota megroformalta a zenehallgatasi szokasokat, a telefonalasi szokasokat, es egy uj eszkozt (tablet mint eszkozt) elhozta az embereknek, es igy a tobb evtizedes novekvo PC piacot csokkenesre tudta kesztetni ?

erről beszélek, hogy ebből fogy ki a lendület. csak le kéne venni az almás szemüveget, mert gátol az értő olvasásban.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#67) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Azért szerintem eléggé túl van hype-olva az Apple hatalmas innovatív tevékenysége... Szép dolgokat csinálnak, amit általában szeretnek az emberek, mert tényleg minőségi érzést keltenek, jól összerakják őket, megbízhatóak. De azért nehogymár ők találták fel a tabletet, az okostelefont meg mindent. Ők tették népszerűvé, mivel olyan termékeket csináltak, amiket tényleg szívesen használnak az emberek. De mi is volt olyan rohadtul innovatív az iPhone-okban? Mi az a technológia, amit senki más nem csinált meg előttük? Biztos van 1-2, de nem sokkal több.
Az OSX pedig maga a megtestesült trágyakupac, már bocs. Szép (bár nekem nem tetszik, hogy mindent fossáanimálnak, minden csillog-villog), de rohadt nehézkes - persze csak akkor, ha az ember nem kizárólag a photoshopot meg a böngészőt nyomkodja...
Szóval nekem sem tetszik, hogy ennyire felkapták, mert lassan vallásos fanatizmussal örjöngenek mellette az emberek. Valamint az sem tetszik, hogy minden szart levédetnek (ok, tudom, hogy a többi nagy is ezt csinálja, de könyörgöm, a lekerekített sarkú téglalapot levédetni???).
Az iOS kicsit más kérdés, annak valóban megvan az az előnye, hogy csinálja, amit kell és megbízható. De vegyük má hozzá pl, hogy nincs multitasking. Most majd biztos mondjátok, hogy van, de segítek: NINCS. Csak baromi korlátozottan.
A fentieket iPhone fejlesztőként írom, szóval némi tapasztalatom is van a dologban.
Ja és senkinek nem akartam beszólni, csak leírtam a véleményemet.

hey-ho-let's-go

(#68) buvartacsko válasza kiskaktusz (#65) üzenetére


buvartacsko
addikt

Akkor ti meg olvassátok el hogy a retina nem csak a nagy felbontásról szól, van szoftveres háttere is: [link]

Ilyet hol is láttunk eddig? Szerintem sehol.

Ha ez nem innováció akkor semmi sem az a világon... A Windows DPI állítgatásról ne beszéljünk, mert annak nem sok köze van ehhez...

A vicces, mikor a Windows userek akik soha életükbe nem láttak még az XP-n kívül más oprendszert, benyögik a nagy felbontásokra, hogy "na persze, aztán nagyítóval kell majd nézni"... mert nem értik a Retina lényegét. :)

[ Szerkesztve ]

(#69) buvartacsko válasza -=V3rthil=- (#67) üzenetére


buvartacsko
addikt

"de rohadt nehézkes"

Ja, biztos ezért tudta anyám is kezelni egyből az elé rakott Macbook Prot amin OS X futott. Semmi trükk nincsen. Soha a büdös életben nem látott még ilyen gépet se oprendszert. Mondtam neki hogy írjon meg egy levelet, egyből megtalálta a Mailt. Megnézem Windowsban hogy ment volna ez Outlookal ha soha azelőtt nem látott volna még ilyet. :) Mondtam böngésszen, valahogy egyből a Safari ikonja felé indult el az egér... A file műveletek is jól mentek neki.. stb stb... Pont hogy az OS X az egyik legkönnyebben használható deskop oprendszer a világon.

#66: Lenry

Retina iPad: ki is gyártja bele a panelt?
Retina MBP: úgyszintén

Ki is írja hozzá a szoftvert? [link]

Nem hiszem hogy a Samsung vagy az LG...

[ Szerkesztve ]

(#70) Robertoq válasza buvartacsko (#69) üzenetére


Robertoq
őstag

Előbb van a hardver, aztán a szoftver, szóval a függőség adott és nincs meg egyik sem a másik nélkül.

(#71) =Mentor= válasza -=V3rthil=- (#67) üzenetére


=Mentor=
őstag

Márpedig a mai értelembe vett érintős okostelefont ők találták ki, a szintén érintős multitouch tablet mint olyan meg nem is létezett 2010 előtt. Voltak persze próbálkozások, de hamvába holt az összes.

:U

[ Szerkesztve ]

(#72) DJosef


DJosef
őstag

Paran a valosagtorzito mezo fogsagaba estek:) Aki olvasta Steve Jobs eletrajzi konyvet az tudja mirol beszelek.

Forget about it

(#73) buvartacsko válasza Robertoq (#70) üzenetére


buvartacsko
addikt

Rendben, elmondom másképpen: attól hogy egy másik 13" laptopba bele pakolsz egy 2560x1600 kijelzőt, amin windows fut, még nem lesz retina... csak egy kibaszott nagy felbontással rendelkező sima mezei notebook amin olvashatod nagyítóval a betűket.

(#74) merkucyo válasza Touch-ko (#61) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Igazából nekem is az van , de az én ismerősi körömben s3 , one x megy ...

Leszámítva az E52 társaságot ;]

[ Szerkesztve ]

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#75) dezs520 válasza Lenry (#66) üzenetére


dezs520
senior tag

Az mégis kit érdekel,hogy ki gyártja le a panelt?Ha ilyen egyszerű ahogy te előadod,miért csak most kezdik a gyártó "retinásítani" az eszközeiket?

67# a multitask a másik,ki a faszt érdekli,hogy valójában milyen megoldással oldja meg a háttérben futást(vagy jelen esetben hibernálást)amíg én ebből nem veszek észre semmit,márpedig nem veszek,addig pont nem érdekel!

[ Szerkesztve ]

(#76) freeknight


freeknight
őstag

Én igazán nem szurkolok senkinek, távol áll tőlem, hogy egy embereket kizsákmányoló céget bálványozzak, és ezen okból utálni sem utálom egyet sem. Csak annyit jegyeznék meg, hogy jelenlegi formájában az IT-ipar semmi más, csak egy hatalmas lufi, ami egyszer ki fog durranni. Maximum 5 év, és az Apple kb ott fog tartani, mint most a Nokia. 10 év (de inkább annyi sem) és a Samsung se lesz sehol. Jön majd más gyártó a helyébe.

Ez nem nehézipar, vagy élelmiszergyártás, ahol 30-40 éve ugyanazok a cégek uralják a piacot. Az IT-ipar olyan gyorsan fejlődik (és generálja maga körül a hype-ot!), hogy mindig lesz egy másik cég, akinek elég csak egyetlen dolgot feltalálnia, felújítania, vagy egyszerűen trendibb formatervet és agresszívabb reklámot villantania, máris mellé pártolnak a vásárlók. A másik cég meg megy a süllyesztőbe, bármit is csinált előtte.

Elég csak a Nokiára gondolni. 6-7 éve még csak az számított embernek, akinek olyan telefonja van (még a híresen patrióta USA piacon is!), most meg senkit sem érdekel a cég, mindenki a samuért meg az almáért van oda.

(#77) Angel1981 válasza kiskaktusz (#65) üzenetére


Angel1981
veterán

Szinte lehetetlen dolgot kérsz tőle.... :U

(#78) buvartacsko válasza Angel1981 (#77) üzenetére


buvartacsko
addikt

Senki nem mondta hogy a nagy felbontást az apple találta fel, de mögé a szoftvert ő írta. Te pedig ezt próbáld már MEGÉRTENI. OLVASD EL EZT

(#79) vinibali


vinibali
őstag

szerintem a piac(apple rajongók) már telítettek(telefonnal), több ember nem ad érte ilyen horribilisz összeget. valahol várható volt. talán lehet összefüggés a kínai megbeszélés és eközött :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#80) Parallaxis


Parallaxis
addikt

Vicces dolgok ezek, főleg azért, mert az emberek nem emlékeznek 1 éves távlatra sem, így ilyen bulvárkacsasülttel könnyen meg lehet etetni őket. Főleg ha a kedves olvasó egyébként is némi robotos beütéssel, kaján vigyorral a száján olvassa ezen híreket.

Az Apple eddig MINDEN ÉVBEN csökkentette a rendeléseit, mert az év végi hajrá után, év elején, mily meglepő csökken a kereslet és az Apple nem raktároz, hanem csak annyit rendel be adott készülékből, amennyi az adott időszakban biztos el is fogy. Ezt sokszor persze alul méretezik, ilyenkor szépen megjelennek a webshopjaikban az 1-2-4 hét várakozási jelzések az adott készüléknél.

Szóval szó nincs semmi csökkenő keresletről, meg süllyedő hajóról, csupán a szokásos menetrendet követik, mint eddig az iPhone megjelenése óta minden évben.

Az mondjuk lehetséges, hogy pár ügyes tőzsdei nagyhal erre megpróbál kicsit rájátszani még a Q1-es jelentés előtt, mert baromi nagy tételben tudnék rá fogadni, hogy január 21. után szépen fel fog ismét mászni 600 dolcsi fölé, ami jó biznisz, ha most valaki most vásárol a relatíve mélyen szálló áraknál (azért relatíve, mert így is jóval magasabb az Apple jelenlegi értéke, mint tavaly ilyenkor).

A pakliban még az is ott figyelhet, hogy a fél éves termékciklust nem egyszeri tréfának gondolták és nem csak az iPadnél, hanem innentől minden terméküket életciklusát lefelezik, így is logikus a rendelés csökkentés, hisz az új készülékbe már nem ugyanazok az alkatrészek kellenek.

(#81) buzuss válasza pusszycat (#32) üzenetére


buzuss
tag

+1! :D A brutkó felárról ne is beszéljünk!

(#82) Parallaxis válasza buzuss (#81) üzenetére


Parallaxis
addikt

Hát igen, brutális felárak vannak....

Lássuk csak:

T-Mobile:

Mozaik XL:
iPhone 5: 9.900 Ft
Galaxy S3 LTE: 49.900 Ft

Mozaik L:
iPhone 5: 89.900 Ft
Galaxy S3 LTE: 99.990 Ft

Mozaik M:
iPhone 5: 149.900 Ft
Galaxy S3 LTE: 141.900 Ft

Mozaik S:
iPhone 5: 169.900 Ft
Galaxy S3 LTE: 161.900 Ft

Persze mondhatod, hogy függetlenül milyen drága, csak éppen az a gond, hogy az iPhone-ok túlnyomó részét szolgáltatói konstrukcióban vásárolják és külföldön még sokkal kedvezőbb feltételekkel is mint itthon.
Annyit még lehet szépíteni az S3 javára, hogy WebShop-os vásárlásnál van még 10% kedvezmény, ami az iPhone esetében nincs, de a magyar ember egyelőre ritkábban vesz igénybe online vásárlást, így a legtöbb vásárlásnál ez a különbség sem jelentkezik.

Szóval az átlagos mobilvásárló számára semmivel sem drágább (vagy csak minimálisan), mint bármelyik aktuális Androidos high-end készülék.

(#83) Peterson_


Peterson_
addikt

A várthoz képest.
-Tehát ha az egész piacot nézzük, egyből rájövünk, hogy kár latolgatni a problémát.
Még egy darabig nyeregben marad a cég.
Az mondjuk várható volt, hogy mérséklődik a dominanciájuk, mert annyit nem tettek le az asztalra mint amennyire versenytársak rákapcsoltak.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#84) Touch-ko válasza vinibali (#79) üzenetére


Touch-ko
őstag

`több ember nem ad érte ilyen horribilisz összeget. valahol várható volt. `

`horribilisz`? Elmondom, mennyire horribilis osszeg ez Mo-tol nyugatra: En, 2 napi fizetesemmel besetaltam az egyik szolgaltatohoz, megrendeltem, es kevesebb egyetlen napi fizetesembol fizetem a havi torlesztot, 2 even keresztul. Egy 32Gb-s feher iPhone5-rol beszelek. A havi elofizetes tartalmaz: 2000 percet, 2000 text, korlatlan internetezesi lehetoseg. Nem vagyok milliardos, van egy atlagosnak mondhato fizetesem...
Ezzel pedig rajtam kivul tobb szaz millio ember igy van. Egyszeruen ra kellene jonni, hogy nem mindenhol szamit luxusnak az a rohadt telefon!!!!!
Miert kell ezt minden 10 kommentbe leirni??

@Parallaxis:

+1
Igen, ez valoban nem tunik fel senkinek. Igy mukodik ez a szektor, kb nehany evtizede...

[ Szerkesztve ]

(#85) Angel1981 válasza buvartacsko (#78) üzenetére


Angel1981
veterán

Már elsőre elolvastam, köszi. Elismerem, praktikus.

De kicsit elbeszéltünk egymás mellett; én arra reagáltam, hogy szinte állandóan kiforgatod az emberek szavait, kolléga egy szóval sem mondta, hogy meg kellett volna állni a 640X480-as felbontásnál....

(#86) Möhe válasza pusszycat (#5) üzenetére


Möhe
addikt

dögöljön meg a szomszéd tehene is.....
tipikus

én sem szeretem az epöl felfogását,de szeretem az i5-t amit megcsinált

szerk: ahogy elnézem a hsz-ek alapján nem tartod magad célközönségnek,miért is foglalkozol vele,ilyen látványosan meg pláne? hagyd elmenni magad mellett...így is úgy is megtörténik

[ Szerkesztve ]

(#87) pusszycat válasza Möhe (#86) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Te szeretnél magadnak egy olyan szomszédot aki folyton feljelent baromságokra hivatkozva mert irigyli h neked is fut a szekér vagy h neki jobban fusson. Minden jóérzésű embernek felfordul a gyomra ennyi aljasság
láttán. :N reply...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#88) Gtaylor86


Gtaylor86
csendes tag

Számomra ez csak a júniusi iPhone 5S bemutatót alapozza meg. Nyilván a gyártás átalakul és új komponensek szükségesek, hisz a cikkben leírtak szerint lesznek új színek, meg gondolom a belsőt is átdolgozzák picit.

A fröcsögő nyálú android térítők feleslegesen örülnek, ugyanis az Apple által kínált identitás mindig is fog kelleni egy bizonyos rétegnek, amihez az android jellegéből adódóan soha nem fog felnőni. :)

(#89) Angel1981 válasza pusszycat (#87) üzenetére


Angel1981
veterán

Egyetértek! :K

Az meg hogy egyik multi sem különb a másiknál elég ostoba kijelentés....

[ Szerkesztve ]

(#90) -=V3rthil=- válasza buvartacsko (#69) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

"de rohadt nehézkes - persze csak akkor, ha az ember nem kizárólag a photoshopot meg a böngészőt nyomkodja" - Ha már válaszolsz valamire, akkor a teljes idézett részre tedd. Pont ezt mondom, hogy ha nem kell másra, mint levelezésre, böngészésre, akkor nyilván egyszerű, mint a faék.
Azzal továbbra is vitatkoznék, hogy az OSX a legkönnyebben használható oprendszer a világon. Valamint azzal is, hogy jó. Az, hogy szép és megtalálja az ember a safari ikonját még nem jelenti, hogy jó is.

hey-ho-let's-go

(#91) Parallaxis válasza pusszycat (#87) üzenetére


Parallaxis
addikt

Hát ha lopod a kertjéből az almát, akkor ne csodálkozz, ha feljelent, vagy egy szívlapáttal pofán vág :D

(#92) Angel1981 válasza Parallaxis (#91) üzenetére


Angel1981
veterán

És ha én veszek egy autót, majd pár évre rá ő ugyanolyat vesz, és utána feljelent, hogy elloptam tőle?
Azon sem kell csodálkozni?
Jogos a részéről? :U

Pert veszít az Apple Mexikóban

(#93) Möhe válasza pusszycat (#87) üzenetére


Möhe
addikt

te vagy a szomszéd? nem....akkor meg? ez rossz példa volt...

(#94) Angel1981 válasza Möhe (#93) üzenetére


Angel1981
veterán

Csak az nem érti a párhuzamot, aki nem akarja.
Ezek szerint téged csak az háborít fel, ami kifejezetten ellened irányul?
Elég önző hozzáállás.....

(#95) buvartacsko válasza -=V3rthil=- (#90) üzenetére


buvartacsko
addikt

gratulálok. :) szóval ha anyám nem tudja használni könnyen a windows xp-t pedig évek óta azt használja, de még mai napig van hogy segítséget kell kérnie egy cd írással kapcsolatban. az osxben meg ezeket default megtudja csinálni anélkül hogy valaha is látta volna akkor az osx nem egy könnyen használható rendszer. :)

mitől nehezebb használni akkor ha photoshopot is használsz rajta? elmondom, hogy teljesen ugyanúgy kell mac-en is használni a photoshopot mint windowson...

[ Szerkesztve ]

(#96) buvartacsko válasza Angel1981 (#94) üzenetére


buvartacsko
addikt

Jólvan akkor hogy te is értsed a lényeget... :::

android before iphone, after iphone...

[ Szerkesztve ]

(#97) Angel1981 válasza buvartacsko (#96) üzenetére


Angel1981
veterán

Hogy te is értsd; semmi bajom a fizikai billentyűzettel, sőt, ragaszkodom hozzá!
Ez már a második okostelóm, de kicsúsztatható fizikai QWERTY-s!

Egyébként hogy jön ez ide?

Sokan az Apple-nek hajlamosak tulajdonítani minden hasznos funkciót (sokuk az is), de arról megfeledkeznek, hogy az Apple olyan drága, hogy "megengedheti magának" hogy egy adott új, drága fejlesztést ő vezessen be elsőnek!

Ez a helyzet az iPhone-nal, az iPad-del, de még a Macbook Air-rel, és a Macbook Retina Display-el is!
A bennük alkalmazott hasznos, de drága eszközök és komponensek az ő árrésükbe fértek bele először, aztán 2 évre rá, ahogy olcsóbbá váltak, meglépték a többiek is!
Olyan ez, mintha egyfolytában a kis, és középkategóriás autókat szidnánk arra hivatkozva, hogy "de hát a Mercedes S osztályban, és az Audi A8-ban ez a funkció már benne van 10 éve!" :U

(#98) buvartacsko válasza Angel1981 (#97) üzenetére


buvartacsko
addikt

Azt ugatom, hogy az androidos telefonok így néztek volna ki mielőtt megjelent az iphone. Majd miután megjelent az iphone, valahogy átterveződött az egész android............... érdekes................................

(#99) -=V3rthil=- válasza buvartacsko (#95) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Najó... Akkor most olvasd el mégegyszer, amit írtam. Mondom NEM bolyolult, ha a böngészőt és a photoshopot akarod használni. Világos? Megvan? EGYSZERŰ, ha mindennapi feladatokra kell átlagusereknek. Nem erről beszélek. Fejlesztésre használom 2 éve és néha elég hajmeresztő dolgokra képes. Nyilván az alapvető dolgokat kb minden elterjedt oprendszerben könnyű elvégezni, különben nem használná azokat az emberek 99%-a.
De látom, hogy nem foglak meggyőzni - mondjuk nem is volt célom, csak a véleményemet írtam le - úgyhogy hagyjuk is ezt abba. Senkinek nem akartam beszólni, fogalmam sincs, hogy miért esel nekem, ott van az eredeti posztom végén is ugyanez. Vannak, akik vallási fanatizmussal esnek neki annak, aki le meri szólni az Apple-t bármilyen témában. Peace.

hey-ho-let's-go

(#100) Möhe válasza Angel1981 (#94) üzenetére


Möhe
addikt

Felháborít más is,csak nem kárörvendek,mint a topik elején egyes júzerek.
Amúgy igen önző vagyok,így kevesebb gondom van ,a sajátomon kívül minek másét is a nyakamba venni? Persze azért van face kontroll ez ügyben.

szerk: ezt én ki is mondom ,de tuti hogy a legtöbben ezt nem vállalják fel,de ugyan így vannak vele a mindennapokban

Csak az nem érti a párhuzamot, aki nem akarja.
én nem értem...mond el,légyszives

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.