Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nicu71


nicu71
addikt

Sic transit gloria mundi....

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#2) poncso6 válasza nicu71 (#1) üzenetére


poncso6
tag

De csak most kezdődik a flame war! :D

(#3) Kasya


Kasya
nagyúr

Logikus lepes lenne, ha nem nagyobb eladasra szamitanak... Valahol eszre kell venniuk, hogy verseny szorosabb lett. Mindenesetre kivancsi vagyok, mit tudnak alkotni. Potencial meg van a cegben, nem is keves, kerdes hogy felismerik es ervenyesitik is e ezeket.

(#4) nikilauda válasza Kasya (#3) üzenetére


nikilauda
senior tag

Mi lesz itt hamarosan?

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Végre egy jó hír. :C

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) Hina


Hina
aktív tag

Huu! Déjà vu érzésem van. Ezt mintha már olvastam volna korábban. Hiba van a Matrix-ban. :(((

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#7) Kashim


Kashim
őstag

Mindjárt megsajnálom őket. :P
Jó lesz ha összekapják magukat a következő generációra. Kíváncsi leszek Ive mit hoz ki a kezelőfelületből.

(#8) Ati1979 válasza pusszycat (#5) üzenetére


Ati1979
veterán

+1 :C

Igen feljött a konkurencia. Számítani lehetett rá.

(#9) vanye


vanye
senior tag

Rettentő kíváncsi vagyok, hogy mi lesz az Apple következő nagy dobása, ill. hogy lesz-e neki egyáltalán. Az iPod-iPhone-iPad-vonal után (Jobs nélkül) "instant get"-termék hiányában ugyanis az Almának már csak lefelé vezet az út, ez száz. (Ami természetesen nem jelenti azt, hogy akkor majd ettől jól eltűnnek, csak éppen egy jó időre megszűnnek paradigmaváltó IT-cégnek lenni. Ez pedig az iSheep-tömeg számára biza sucks.)

Stern des Südens!

(#10) Kasya válasza nikilauda (#4) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mire gondolsz?

(#11) Robertoq


Robertoq
őstag

Kezdetek óta ugyanaz a szoftveres színvilág, összesen 2 forma, ebből ugyanaz az elmúlt 3 készüléknél és semmi extra szoftveresen, sőt. Nem meglepő, lépniük kell, de már most is késő

(#12) DJosef


DJosef
őstag

Meg a temahoz hozzaszolasok szama is a felere csokkent:)

Forget about it

(#13) Angel1981


Angel1981
veterán

Tényleg kíváncsi vagyok a pár héten belül esedékes hivatalos tájékoztatóra!
Az Apple már vagy 4 éve folyamatosan újra és újra megdönti a bevételét / profitját, most meg nem hogy növelni nem sikerül, de visszaesik?
Ha a pletyka igaz, rendesen zuhanni fognak a részvények...

#9 vanye: +1
De szerintem ez az állapot Jobs nélkül is bekövetkezett volna. Az örökkévalóságig még ő sem tudott volna folyamatosan piacot felforgató dolgokkal előállni.

[ Szerkesztve ]

(#14) Retekegér válasza vanye (#9) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Akkora készpénzállományuk van, hogy akár semmittevéssel is tölthetnék az idejüket jópár évig. No persze ilyen biztos nem lesz, de én is úgy gondolom, hogy előbb-utóbb megszűnik a "viszonyítási alap (benchmark)" mivoltuk.

<< Heimdal >>

(#15) sokol válasza Retekegér (#14) üzenetére


sokol
tag

Vagy inkább már meg is szűnt.

(#16) zotyesz66 válasza vanye (#9) üzenetére


zotyesz66
őstag

Jah, most jön az S-heep tömeg. Vagyis egy ideje már itt vannak.

(#17) nikilauda válasza Kasya (#10) üzenetére


nikilauda
senior tag

Csak a szokásos harcra.

(#18) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Miért kell egy cikkből kettőt csinálni? :U :F

[link] és [link]

Kissé szánalmas. Remélem Prohardverre is kikerül olyan címmel, hogy: Csökken a memória és GPU (mobil) kereslet, mert Apple csökkentette az igényét. Na a Gamepodon is megjelenhet valami hasonló: Csökkenhet a játékfejlesztésre szánt összeg, mert nem viszik az Apple termékeit, így nem olyan vonzó a fejlesztőknek. lol

[ Szerkesztve ]

(#19) vanye válasza Angel1981 (#13) üzenetére


vanye
senior tag

Egyetértek. Ha valóban előhúzzák a kalapból az iTV-t, mint ahogy arról úton-útfélen olvasni lehet, akkor meglehet, hogy (érezvén az idők szelét) attól kezdve igazán már csak a tartalomszolgáltatásra fekszenek rá - a már meglévő termékskála évenkénti ráncfelvarrásával, innovatív megoldások nélkül.

[ Szerkesztve ]

Stern des Südens!

(#20) Juveman


Juveman
tag

A részvényük is már bekukucskált 500 alá a héten.Azt a múltkor mit írtak?Hogy olyan csuda termékekkel jönnek,hogy 1100-ra lövi ki a részvényeket. :Y Na kíváncsi leszek,mi fogja megduplázni.A színes iPonyok-ok? :D

(#21) Firehand


Firehand
tag

Remélem visszatérnek a csúcsra, mert vannak nekik jó ötleteik... Én nem venném meg, de kicsit utat mutat a többi gyártónak is ha valami forradalmit alkotnak és ez mindenkinek jó.

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#22) Kasya válasza nikilauda (#17) üzenetére


Kasya
nagyúr

Remeljuk a legjobbakat :)

Sokor: Azert ezt meg semmi se tamasztja ala.

ForRedGlory: "lapcsalad" - csaladban marad. Egy csaladban pedig mindent illik megosztani ^^

[ Szerkesztve ]

(#23) crey válasza pusszycat (#5) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Soha nem fogom megérteni az olyanokat mint te. Miért okoz neked altáji görcsöt, ha az Apple sikeres, vagy épp az Android, vagy ne adj isten feltörekszik a WP?

Vegyük már le a szemellenzőt, és lássuk azt, hogy az end-user érdeke (legyél mondjuk Te a példa kedvéért) a minél több és jobb minőségű kiforrott platform versenye és harca egymással.

Aki meg beáll bármelyik tábor mögé bégetni/haterkedni, az meg is érdemli.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#24) kaller1 válasza ForRedGlory (#18) üzenetére


kaller1
veterán

Most mit szánalmasozol? Ha nem tetszik, nem olvasod el, ennyi.

.::> <::.

(#25) Liudvikas válasza Firehand (#21) üzenetére


Liudvikas
tag

+1, vsz, soha többé nem veszek Apple cuccot, de sokan köszönhetünk nekik, pl felhasználói élmény, ízléses UI-k (már akik alkalmazkodtak, khmm), szebb készülékek (gondoljatok a Google G1-re :D ) és követendő support terén.

(#23) crey

szerintem abban bízik, hogy az elpártolt júzerek a badát választják majd ;]

[ Szerkesztve ]

(#26) Márkosz


Márkosz
tag

Végre szív az Apple is! :D

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#27) ForRedGlory válasza kaller1 (#24) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igen mester, bennem van a hiba, igazad van :R

(#28) Tomcat


Tomcat
őstag

Egyszer minden sikertörténet végetér. Lehet hogy ennek a kezdetének vagyunk éppen a tanúi. :U

Tomcat

(#29) Integra


Integra
titán

imádom az ilyen álnaív híreket.
az apple már rég kifulladt és most lassan a marketing gépezet is. még a legidiótább piaci elemzőket sem lehet lassan megetetni a bulsshit-tel. ennyi. a piac pedig beárazza ezt. így is elég nagy a lufi..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nem rossz az Iphone 5, csak brutálisan túlárazott... A bőven 200 ezer feletti független ár a konkurenciát nézve vicc. Szerintem belátható időn belül le kell mondaniuk majd az extraprofitról, legalábbis a mobil szektorban.

A tinik körében is elindult egyfajta lemorzsolódás:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#31) kiskaktusz válasza ForRedGlory (#18) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nem mindenki olvassa az ITcafét, aki mobilarénát olvas...

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#32) pusszycat válasza crey (#23) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mert nem szimpatikus nekem az Apple. Mert pofátlanul rápakol mindenre, mert pereskedik, mert kihasználja a j(l)uzereket mert egy k@rva beképzelt cég. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#33) Kashim válasza pusszycat (#32) üzenetére


Kashim
őstag

Szerintem egyik multi vállalat sem különb a másiknál, mindegyiknek vannak szimpatikus és kevésbé szimpatikus lépései, végső soron a profitot hajhásszák, ezért jöttek létre. Nem tudom miért kell keresni bennük az emberi lelket, vagy ilyesmit. Ha tetszik a termékük megveszed, ha nem nem. Ott kezdődik a baj mikor az egyik fan a másikra akarja tukmálni a saját imádatát/utálatát és az ezzel járó fals világnézetét. Legbutább dolog és sokan még büszkék is rá...

[ Szerkesztve ]

(#34) pusszycat válasza Kashim (#33) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A legmesszebbmenőkig egyet értek veled. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#35) Touch-ko válasza pusszycat (#32) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ne haragudj, de ha jol ertem, utalsz egy ceget, de megis olvasol rola, ES, ezek utan kommentelsz is :)

[ Szerkesztve ]

(#36) pusszycat válasza Touch-ko (#35) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, jobb ha tőlem tudják meg. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#37) =Mentor= válasza Kashim (#33) üzenetére


=Mentor=
őstag

Ez csak egy vélemény a sok közül... Én hű vagyok a Nokiához, évekig nem vásároltam új telefont, most hogy újra kapaszkodnak fel a csúcsra már lesz olyan készülékük ami elérhető áron jót kínál. Sokan meg az aktuális trendet követik, olyat vesznek ami menő. Nekem ettől fordul ki a gyomrom...

[ Szerkesztve ]

(#38) Touch-ko válasza Touch-ko (#35) üzenetére


Touch-ko
őstag

Az pedig, hogy idejarnak egyes emberek, es primitiven kifejezik oromuket, hogy vegre csokken (karacsony utan minden forgalom csokken, a jan-feb. idoszak mindig is ilyen volt) az eladas, az meg... nemtudom... En ezt eleg gyerekesnek ws primitivnek talalom...

Viszont en kivancsi vagyok a kovetkezo negyedeves adatokra, amit 23,-an el fognak arulni. Ja es az igazat szoktak mondani a forgalmukkal, illetve a bevetelukkel kapcsolatban, nem mint a nagy koreai masoloceg.
Az iPAd mini, az uj iPhone egy rakas uj Mac, iPod-ok, mind-mind az uj negyedev elott lettek bemutatva.

Tehat minden eselyuk megvan a novekedesre, amivel megallithato lehetne a reszvenyek csokkenese (ami velemenyem szerint a pletykak, spekulaciok hatasara csokken..

(#39) gerii válasza Touch-ko (#35) üzenetére


gerii
addikt

Csak szurkol a cégnek, hátha visszaáll a régi Symbian-os rendszer, a frankó 2,4"-es 240x320-as kijelzőjű telókkal és a normál gombkiosztással ;]

Tényleg az a jó ha minél több cég van piacon, nem úgy mint pl a HDD gyártóknál, vagy a régi Nokia-nál hogy ez van ezt edd meg.(Volt vagy 4 Nokiám, szóval nem utálom őket sem).

(#40) Touch-ko válasza pusszycat (#36) üzenetére


Touch-ko
őstag

Gondolom ha utalod a tokfozeleket, akkor gasztro forumokra jarsz, es leirod hogy mennyire sz.r a tokfozelek.
Szerintem a melegeket is utalod, el is jarsz minden meleg forumra, es leirod, hogy mekkora b.zik vagytok.
Aztan eljarkalsz egy kutya forumba is, ahol trollkodsz es leirod, hogy a macskak jobbak mint a kutyak..

Sikeres ember lehetsz... :W

(#41) crey válasza pusszycat (#36) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Naív vagy ha azt hiszed a Google nem teszi meg veled ugyanezt. Örülsz neki, hogy a Nexus 4 "csak" 400 Font? Húdejó.

De azt nem veszed figyelembe, hogy a kóla azért drágább az étteremben, mert az étterem a Googlenek fizet a hirdetésért, így közvetve és nem közvetlenül fizeted meg a ugyanazt a pénzt a Googlenek (leegyszerüsítve), amit megfizetnél az Applenek (ez most demagóg, de értsd a mögötte meghúzódó logikát).

szerk.: magyarul mint minden profit orientált cég, a Google, az Apple, a Microsoft, de még a szomszéd Csirkefarhát Bt. is a lehető legnagyobb profit elérését tűzi ki célul.

Kashim: +1.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#42) pusszycat válasza Touch-ko (#40) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Eltértél a tárgytól.
Nem panaszkodom. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#43) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Na közben kiadták a Q4 eredményeket, 52 millió Iphone-t adtak el, ebből 35 millió Iphone 5, az Iphone 4/4S-ből 7.3 millió illetve 9.5 millió fogyott.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#44) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Öszintén szolva nem csodálom ...pont ma volt a haverom i5-je a kezemben és nem fogot meg nem éreztem azt h ez dupla vagy akár tripla anyit megér...de ugy látszik már az embberek kezdenek rájönni h fel ér hozzájuk bármelyik másik ázsia gyárto is akik joval kedvezöbb ár érték arányal adják ...

Iphone 6s

(#45) AMD Power


AMD Power
titán

Tavaly elértek a csúcsra és most kicsit visszavettek. Előfordul az ilyen.

(#46) Bone123 válasza crey (#41) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Az a 400 font igazából 239. :K

[ Szerkesztve ]

(#47) BenHans


BenHans
addikt

Én megmondtam 2 éve, senki nem hitt nekem, de hát így szokott ez lenni... :C

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#48) Angel1981 válasza pusszycat (#36) üzenetére


Angel1981
veterán

Arról nem is beszélve, hogy a bölcs ember tanulmányozza az ellenséget!
Ezt teszem én is az Apple kapcsán! ;]

(#49) Воланд válasza =Mentor= (#43) üzenetére


Воланд
titán

olvasd el meg egyszer amit linkeltel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50) pusszycat válasza Angel1981 (#48) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

+1 :C

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.