Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Elmorzsoltam egy könnycseppet.

"nincs rá lezsóidő"

(#2) Xaels


Xaels
félisten

;] Majd jön a Lenovo és őket is felvásárolja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) adamssss


adamssss
veterán

Végre egy jó hír. ;] De rühellem ezt a céget. A tegnapi CES-es parasztvakítás után meg még inkább.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4) bok92 válasza adamssss (#3) üzenetére


bok92
addikt

Pedig Bay mindent megtett... :(

:DDD ;]

(#5) HawerKing


HawerKing
őstag

Nemis csoda amennyi telot mar eladtak , mar nincs aki megvegye :DDD aki telot akart venni arra mar (aki nem ertett hozza) ra dumaltak egy samut s most jo par evig azzal van el ;]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#6) bobooo válasza adamssss (#3) üzenetére


bobooo
addikt

Nem néztem, de megint ilyen elvarázsolós cucc volt, mint Note 2/3-nál ? :DDD Vagy most ilyen szinházas előadás volt, mint s4-nél?

[ Szerkesztve ]

(#7) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Csökken az iPhone népszerűsége, Csökken a Samsung nyeresége, mik vannak itt ma, talán nem kell meglepetés KNOX a felhasználóknak, se erőltetett TW.

(#8) kbyte1024 válasza adamssss (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

Én is így vagyok ezzel :R nem is merek semmit írni ha ez a samu valamilyen telót ad ki,mert vérbe forognak a szemeim:K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) adamssss válasza bobooo (#6) üzenetére


adamssss
veterán

Rosszabb. Baki-baki hátán. Okos hűtő, okos mosógép, meg egyéb irdatlan baromságok. Ez az innováció.

kbyte1024: Én is azért gyűlölöm őket mert innovatív, és fantáziadús cégeket ölnek meg a marketing gépezetükkel. Persze működnek a dolgok amiket csinálnak, csak semmivel sem jobbak mint a konkurencia, de az emberek becumizzák.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#10) seria válasza adamssss (#3) üzenetére


seria
tag

+1

Kezdik megunni az emberek akárcsak én. Ha ránézek valaki telefonjára és látom, hogy samu akkor már nem is érdekel. Ugyanez a helyzet a többi elektronikai cikknél is.
Nincs ilyen érzetem semmilyen más márkánál.
Unszimpatikus minden úgy ahogy van.
De látom belőlem van kevés mert viszik így is mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

(#11) kbyte1024 válasza adamssss (#9) üzenetére


kbyte1024
addikt

Tudod én csak azt nem vágom,hogy miért adnak "emberek"pénzt a szarért? Vannak jó cuccai ezt nem vitatom.De amennyi szart pacra dobnak az valami őrölet! Nem telt el úgy hét,hogy 2-3 samsung telóról ne jött volna bejelentés.És nem a "jobbikakból" Ok hogy vannak fanok akik védik de ....

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) DaGuardian


DaGuardian
tag

Hmm, ez nem jó témába ment. :)

[ Szerkesztve ]

(#13) GALARDO


GALARDO
addikt

Ui: Fuss Nokia, fuss! ;]

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#14) korcsillio


korcsillio
őstag

s3 után én is azt mondtam nem lesz több samum...

(#15) moleculez válasza seria (#10) üzenetére


moleculez
veterán

Detto!
Asszonynak s4 van, az s szeria aktualis csúcsa, lese szarom, kezembe se veszem. Ellenben sogorom z10-t el-el kérem, nyomkodni.
TV-ben azért tényleg ottvannak...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#16) AS


AS
félisten

Nem a telefonpiac csökkent nekik hanem más huzata le talán tv vagy egyéb műszaki cikkek
Igy cikk nem igazán ide való.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) #56573440 válasza kbyte1024 (#11) üzenetére


#56573440
törölt tag

mert tolják a szolgáltatókba, mert 0 forintos konstrukcióban alsó szegmensbe simkártya mellé is kettőt tesznek a csomagba, tv-m nincs, de faternál néztünk valami talán angol bajnokságot nemrég aztán minden második reklám samu volt, itthon is sok táblán vannak kint, marketing van mint a rohadás.

az meg megint más, hogy az okostelefonok robbantak, akkor dőlt a zsuga, aztán egyre nagyobb telefonokat hoztak be, megmaradt a lendület, mindenki újított mert nagyobb, mert nem 1 hanem 2-4-8 magos, stb. most őszintén. egy sgs 2-es miben nem elég ha anno megvetted? a telefonmániások cserélgetnek még, meg aki 2-3 éves telefonokat cserél, de a lendület szép lassan lecseng, és még 4 mag meg még 2 giga ram nem adja el a telóikat olyan ütemben ahogy eddig, a telefon-tablet átmeneti görbe is kiaknázva már, a fél világ pinpongütővel rohangál. amit még lehetne az valami durva aksi kidobása, azzal megint sokan vennének új készüléket talán, de ennyi.

(#18) seria válasza moleculez (#15) üzenetére


seria
tag

Plazma (isten nyugosztalja) és Lcd/Led fronton is vannak jobbak nála képminőségben.
Szerintem erős középkategória, az is igaz, hogy az átlagembernek tökéletes.
ez nagyon off

(#19) Hobbbyt válasza Sanyi.il (#7) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Nekem is pont ez jutott eszembe.. Ezzel a Knoxxal elszarják azt ami igazán jó volt a Samukban... és mindezt úgy hogy a franc se kérte meg őket rá. Legalább a választási lehetőséget hagyták volna meg..

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#20) Glenda


Glenda
addikt

Na tessék! Váltanának Androidra!

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#21) #13110016 válasza kbyte1024 (#8) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ugyan ez. +1

(#22) 2o1i


2o1i
senior tag

Esetleg ha a design-ereket lecserélték volna mondjuk az S3 kiadása után, akkor most nem kellene rinyálni, hogy miért esett vissza a forgalmuk.
Mindenki unja, hogy egyformák a samu telefonok. Ők ezt nem vették észre?
Ráadásul ez a formavilág amit olyan nagy előszeretettel erőltetnek a vásárlókra nem is túl megnyerő (szerintem).
Tessék új design-t alkalmazni, tessék elfelejteni az amoled-et és fordulna a kocka.
(Szerintem!)

(#23) ak76 válasza Hobbbyt (#19) üzenetére


ak76
senior tag

A KNOX void warranty-s okosságról a Samsung vásárlók 99%-a semmit sem tud,csak az XDA-n meg a többi geek fórumon pörögnek a témára,ez nem befolyásolja a dömping értékesítést.
Ami visszavetheti őket az ugyanaz ami az összes többi csúcsra járatott gyártónál,mint pld az Apple-nél is befigyel,mégpedig a piac telítettsége,& valódi innovációk háttérbe szorulása (az S5-ös esetleges retina scannere,meg az I5s ujjlenyomat olvasója az átlegjuzernek semmit sem jelent),no meg a design sem tud már annyira szélsőségesen változni,hogy mindenki rohanjon lecserélni a jól működő készülékét,mint annak idején a Nokia 8-as szériánál,vagy amikor kijött az első I4-es.

(#24) ak76 válasza 2o1i (#22) üzenetére


ak76
senior tag

Ha te lennél a Samsung vezető designere már régen csődbe mentek volna.. :K
A lesajnált,nem megnyerő S3-asból valami 50millió darabot adtak el,az S4-es hasonló eladásokat produkál,csak fele annyi idő alatt,és mindez csupán 2,azaz KETTŐ darab termék a Samsung iszonyatos portfoliójából.

(#25) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Lehet, hogy csökkent a nyereség, de akárki akármit mond a Samsung soha nem fog a Nokia sorsára jutni.
Mindig kifognak tudni találni valami újdonságot.

(#26) culas25 válasza bbTamas77 (#25) üzenetére


culas25
tag

"akárki akármit mond, a nokia mindig piacvezető gyártó lesz" - valaki a 90es években

(#27) Enci1983


Enci1983
senior tag

Ez így eléggé félreértelmezhető. Nem a mobilrészleg hanem kollektíve a Samsung egésze amit a cikk említ. Telefon eladásban még mindig magasan vezet.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#28) helixP válasza adamssss (#9) üzenetére


helixP
nagyúr

Imádom, hogy valaki egy vállalatot gyűlöl :D Elég sok energiád van, ha érzelmeket táplálsz egy cég felé.
Amúgy az, hogy "innovatív, és fantáziadús cégeket ölnek meg a marketing gépezetükkel" kb. hatszáz cégre igaz, minden iparágból. Őket nem gyűlölöd?

[ Szerkesztve ]

(#29) RaveForce válasza culas25 (#26) üzenetére


RaveForce
veterán

akinek volt része belelátni, h mi megy a samsung-nál belül, az tisztában van vele, h a dél-koreai cégvezetés mocskosmód a finn mentalitás felett van, hátborzongató célok és teljesítések, tervek, vészforgatókönyvek.... nem véletlenül tartanak itt. arról nem is beszélve, h az electronics és azon belül a telkom, csak a hatalmas samsung torta csak egy kis szelete....

#28
ősi román szokás azért utálni egy céget, mert sikeres, nem pedig az ő kedvenc alcatel/htc/sony vagy más vacakfon gyártója..... ez az irigység és samsung haterkedés egy ideje megfigyelhető már, megmosolyogtató :DDD

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#30) halkow


halkow
őstag

nálam a samu a tucatnyi extrákat jelenti a csúcs teloknál szerintem azoknál nincs komolyabb baj s4,note3
igaz még nem volt samsung okostelom csak régi gompos,e200,b2121gt,j700,u700,és egy rezisztív k. champ-om komolyabb bajom nem volt velük de nyomkodtam már galaxy fame(hívásnál szétkapcsol 10/3),galaxy trend(fülhalagatónál recseg,cincóg),galaxy s2(elképesztő fagyások 4.0.3alatt),galaxy s4 mini(ami kifejezetten tetszett ezzel nincs tapasztalatom) de így haverjaim véleménye alapján voltak nekik gondok velük nem rootolt rendszerrel szóval ezek az okok is lehetnek a csökkenésnek :O :O

Alcatel onetouch idol2s the king

(#31) w333


w333
félisten

Ennyi ... :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#32) vittorio7


vittorio7
őstag

Nagy a szerviz igénye a Samsungoknak! Ezt saját tapasztalatból tudom. És az ismeretségi körömben, sorban döglenek meg a 2-3 éves már nem garanciális Samsung telefonok. Ha a fagyi nem is, a tervezett elavulás egyszer visszanyal a Samsungnak...

[ Szerkesztve ]

(#33) ak76 válasza RaveForce (#29) üzenetére


ak76
senior tag

Ez a haterkedés csak a fiatal populáció sajátja,ez az a korosztály amelyik ráér ilyen baromságokkal foglalkozni,hogy gyűlölni egy céget,vagy egy cég termékportfólióját...
Én nem kedvelem a Sony telefonokat a szar TFT paneljeik miatt (kivéve Z Ultra),de a Z1 Compact-ot várólistára tettem,Sony ide,vagy oda,mert jó cuccnak ígérkezik.

[ Szerkesztve ]

(#34) helixP válasza vittorio7 (#32) üzenetére


helixP
nagyúr

Minden telefon meghal 2-3 év múlva. Minden kütyü meghal 1-2 évvel a garancia vége után.

(#35) vittorio7 válasza helixP (#34) üzenetére


vittorio7
őstag

Feltehetőleg így is van. Tudatosan tervezik így oké. De túl sok embernek van Samsung telefonja, és mindig "pont a legrosszabbkor" döglik be a kütyü. Ez nyomot hagyhat az emberekben, és majd más márkát választhatnak.
Habár a régi Nokiáink egy része még most is működik, de a többségük 5-6 évet simán kibírt. Aztán mégis befuccsolt a Nokia.

(#36) Maxentius válasza ak76 (#23) üzenetére


Maxentius
addikt

A legnagyobb baj a knox-szal az, hogy mindenkire ráerőltetik kérdés nélkül, holott azt írták a bemutatáskor, hogy az üzleti ügyfeleknek lesz hasznos. Na de közel sem mindenki üzleti ügyfél... :(((

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#37) WinPho válasza kbyte1024 (#8) üzenetére


WinPho
senior tag

Jujj, de jó, hogy nem vagyok egyedül! :D

Nahogy kicsit komolyabbra (és pártatlanabbra ;]) vegyem a figurát: szerintem valamit elcsesztek a könyvelésnél. Karácsonyi szezonnál biztos aratott a Samu, a T-s beépített emberek, meg még mindig kifogástalanul működnek.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#38) AS válasza Enci1983 (#27) üzenetére


AS
félisten

Ezt mondom én is, de itt sok hozá nem értö meg troll ir értelmetlenül hülyeséget... Vicc az egészben hogy az egész Samsungban most mobil piac a legerősebb...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#39) WinPho válasza helixP (#28) üzenetére


WinPho
senior tag

Szerintem teljesen elfogadható, ha valaki érzelmeket táplál egy cégbe.

Mit tudom én.. Talán régen volt egy nagyon nagyszerű telefonja, ami annyira meggyőzte, hogy egy életre elkötelezi magát a cégnél. Vagy, neaggyisten volt egy olyan készüléke, ami annyira technikai hulladék, hogy egy életre megbélyegezte, hogy ez a cég egy mocskos rabló banda, hogy egy ilyet képes volt pénzért adni.

Elismerem vannak olyan emberpéldányok, akik csak azért utálják, mert fujjsamu, monnyonle.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#40) WinPho


WinPho
senior tag

[FÉLOFF]Mellesleg nagyon látszik, hogy jön a WP. Az egyik mai cikk is erről szólt.[/FÉLOFF]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#41) szebev


szebev
senior tag

Ez a hir nem lepett meg engem .Jonnek fel a kinai gyartok , az Lg , a Nokia . Es ez igy van rendjen ! Igy legalabb versenyszellem alakul ki es kenyszeritve lesznek az innovaciora .

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#42) Maacaw


Maacaw
tag

Talán nem mennek csődbe ettől ;]

(#43) aizen92 válasza szebev (#41) üzenetére


aizen92
addikt

Troll on

Innováció... de jó is lenne a samsungtól

Troll off

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#44) pranksta válasza WinPho (#37) üzenetére


pranksta
tag

Ott is? Én a pannonhoz akartam benézni a napokban megfogdosni pár telót (nemsokára újat vennék), aztán odajött egy droid, elkezdett magyarázni, h melyik samu mennyire jó. Hiába mondtam neki, épp wp-s telókat szerettem volna nézegetni, jött a szar dumával, h neki is ilyen meg ilyen van és ezt meg ezt szereti benne, meg mennyivel jobb a fényképezője, mert több megapixel.. Szegényke kezdő lehetett, mert nagyon remegett a hangja :)).. De ami a legdurvább, hogy a kiállított telók közül csak a samuk voltak bekapcsolva! Nem vicc! Végül átmentem szembe a T-be, ott békén hagytak. Gusztustalan, hogy nyomulnak, már csak ezért sem lesz ilyen telóm. Na nem mintha bármelyik is tetszene..

dubito ergo sum

(#45) WinPho válasza pranksta (#44) üzenetére


WinPho
senior tag

Jó, én sem konkrétan a T-t szidtam, csak itt már sokat hallottam, ilyen-olyan beépített emberekről. :D

Nekem pl.: erősen támogadták a Lumia 620-am, kiemelték, hogy ilyen-olyan navi meg satöbbi. :) Bár lehet, hogy ez Telenor Only! ;]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#46) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Ez azért nem kicsit meglepett, hiszen a csapból is a Samsung folyik... Mondjuk a kínaiak előretörését semmi nem fogja tudni megállítani. Na meg a Sony és LG is kezd magára találni.

(#34) helixP: Na ez az ami hazugság, én szinte mindig Nokiát használtam, de még egy sem halt meg közülük, leszámítva a 6020-t amivel egy kocsi végzett, átment rajta :D Ellenben egy Samsung G600 elhalálozott, az volt a kevés nem Nokia telefonjaim egyike.

[ Szerkesztve ]

(#47) helixP válasza =Mentor= (#46) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem hazugság: 3 Nokia a családban, kettő meg sem érte a két éves kort, tönkrement. Egy Samsung S5230, és egy Samsung SGH-E900, meg egy Samsung S5350 Shark még mindig él. Ellenpélda. Akkor ez mit bizonyít? Semmit.Ahogy a Te kiragadott példád sem.
Egyik sem releváns, de az tuti, hogy semmit sem gyártanak az örökkévalóságnak. ez tendencia.

[ Szerkesztve ]

(#48) Robi86


Robi86
senior tag

Miért van ez kint a mobilarénán? félrevezető, mint a Samsung MOBILTELEFON reklámjai...

(#49) dsr


dsr
senior tag

Nem csodálom , talán megjön az emberek esze rájönnek, hogy valójábban mennyit is érnek azok a Samuk amikért 100k-t dobálnak ki.

(#50) Robi86 válasza Robi86 (#48) üzenetére


Robi86
senior tag

Hiszen a Note3 - mal nem is lehet épületet robbantani :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.