Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mark75


mark75
senior tag

nem rossz megoldás.a telo meg tetszik

(#3) m@xsys


m@xsys
senior tag

Ez IGEN! :R

(#4) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Az a négy csatlakozó miért van ott? Talán töltené is? Az lenne az igazi :K

Z Fold 4

(#5) coyote55


coyote55
őstag

Ha már innováció: [link] de ugyanitt a többi sem kutya :D

Memento Mori!

(#6) blueMerle válasza T0rnad0 (#4) üzenetére


blueMerle
veterán

Szerintem evidens hogy tölti

(#7) Ste


Ste
addikt

hmmm
ötletnek meglepő az tuti

(#8) sztyui2


sztyui2
őstag

Nem rossz ötlet, de ha a zsebedben van, és csörög a telód, akkor kiveszed és ugyanazzal a mozdulattal, amivel kivennéd a hátlapból a fülhallgatót, inkább egyszerűen kicsúsztatod, és elkezdesz beszélgetni. legalábbis én nem nagyno vacakolnék a fülhallgatóval, hiába kényelmesebb.
Éjjel-nappal meg nem fogom a fülemben hordani, azt várva, hoyg mikor csörög már a teló :D

(#9) greeneye166 válasza sztyui2 (#8) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Szerintem nem az a funkciója, hogy akkor vedd ki amikor hívnak. Előnye, hogy nem keveredik el a headset + nem szennyeződik porral a fülbedugható része + ha kevéske a kraft benne, akkor egy kicsit rá tud tölteni a teló (nem hiszem hogy képes fullra tölteni, max csak a teló lemerítése árán) és mégsem lesz útban rajta.

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#10) hola_bola válasza sztyui2 (#8) üzenetére


hola_bola
csendes tag

Valahol a kettő között. Az utcán a hátlapodon van, de amikor kocsiba ülsz, kiveszed. Aztán kiszállsz, és visszarakod "tölteni", és nem a zsebedben nyomódik, porosodik, hanem védve van

(#11) venember83


venember83
nagyúr

Csak nekem tűnik undorító műanyagnak az egész? :F

(#12) Bubu79 válasza venember83 (#11) üzenetére


Bubu79
addikt

Részletkérdés - inkább áruld el szépen, mit érdemel az a bűnös, aki elsüllyedt régi topikokat UP-ol fel? ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.