Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) csipszikutya válasza Freiherr (#15) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Járok Heidelberg merré 2 havonta. Németeknél nem félek, osztrákoknál sem. 145 oras szerint és tempomat.
Itthon se a trafitol félek, pályán szintén 145 tempomat ami 2 gps szerint is 141el megyek akkor, nem büntetnek meg érte.
A traffizásal nekem az a bajom, hogy igen, szar helyen mérnek, mindig ugyan ott, ergo ott alapbol 90el megyek és ott még be se melegszik a motorom, szal nem fogom neki tolni :D

De valaki irta, hogy az ovikhoz, sulikhoz kellene menni. Szoktam is látni szeptember elsö tanitási hetében, hogy ott állnak, nagyon helyes. De akkor is inkább csak disznek.

Sok mindent tudnék változtatni, nagyon sokat.

Szintén irta valaki, hogy ha belefut a trafiba mert siet akkor nyel, én is igy vagyok vele.
Nyár elején sietnem kellett, mert mikor álltam be a kocsival az udvarra az egyik szomszéd vitte sétálni az elmebeteg/kevésbé nevelt kutyáját (szájkosár nuku) és kitépte a porázt az asszony kezéböl és neki ment a miénknek, egyböl a torkának. Nem tudom, hogy szedtem le rola a másik kutyát, de belém is belém harapott.
Na akkor mentem át a másik városba nem lassan az állatorvoshoz, mert elvérzett volna a kutyám. Kint volt a traffi, utánam is jött a rendör, hogy hová hová sietek ennyivel telefonnal a kezemben? Mert ugye hivtam az állatorvost, hogy mi történt és mindjárt ott vagyunk.
Utánam jöttek, már csak az állatorvosnál értek utol és kérdezték, hogy hova sietek ennyire?
Látták, hogy az én karombol is ömlik a vérem (én is akkor vettem észre) és rendesen voltak nagyon, mert kérdezik, hogy nem vettem észre? Mondom nem, a kutyám élete a tét. Beültettek a rendörautoba, átvittek a sürgösségire és elláttak. Ök meg mondták, hogy ez volt az elsö és az utolso, hogy ilyet elintéznek, de ne foglalkozzak a gyorshajtással. Ha elöbb helyeztem a kutya életét mint a sajátomat. Majd miután elláttak vissza vittek a kutyámhoz és az automhoz.
Persze hozzá tették, hogy megjegyeztek, fokozottan figyelni fognak engem, de mivel mind a ketten nagy álat barátok, ök sem cselekedtek volna másképp ilyen helyzetben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.