Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) caizzz válasza CséZé (#7) üzenetére


caizzz
aktív tag

én a facebookot mióta 2008 elején valamikor beregeltem mindig úgy kezeltem, hogy na ez lesz az a hely amit megpróbálok szűrni. eleinte ment is, kevesen voltunk fent, nagyon jó volt a hangulat, nem votl "zaj", áttekinthető maradt mindenki megosztása/üzenete, etc. Ez még jóval a hazai hype előtt. Aztán azóta nagyon sok dologra rákényszerültem. Eleve nem igazolok vissza olyat, akit lehet hogy pl anno az iwiwen visszaigazoltam. Ismerem, de nem vagyok kíváncsi NAPI SZINTEN rá. Emellett aki mégis befért, de kicsit el akarom dugni, nyomok rá egy hide allt és csókolom. Le van tiltva az alkalmazások jórésze, ha valami új mánia van azt is letiltom. A többszáz belikeolt page megosztásait pár kivétellel letiltottam a falrül, unlikeot nem akartam nyomni, ez így jó. Így most kb elértem az ideális pontot, bár folyamatosan kell karbantartani, nem kapok gyakran a fejemhez.. No meg szerencsére a fogyatékos korosztályból (14-17) nem sok friendem van.

Szóval a lényeg, hogy csak rajtad, a felhasználón múlik, milyen lesz az oldal. Ilyen a twitter is. Bekövethetnék 12000 Justinbieber és SP fan tinicsajt, és joggal mondhatnám, ez mekkora szar hely. Nem teszem, megválogatom, hogy mit akarok látni. A közösségi oldalakban ez a jó talán, hogy ki tudsz alakítani egy neked tetsző ablakot a közösségi hálódra, aztán ami azon kívül esik, le van sz.rva. ;)

Keldor: A myvipet lassan be is lehet zárni, halott az egész. :DDD

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.