Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danih


danih
addikt

Van már ilyen, nem egy, úgy nevezik napiszar meg agyszint :)
De a törekvést (és hogy honnan fakad a belső igény) - tökéletesen megértem :)

(#2) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

És mi a mai "napi faszbuk" csoda, ami gondolom ezt a logout bejegyzést is inspirálta? :D

(#3) CséZé válasza Szten Márs (#2) üzenetére


CséZé
őstag

Mindenkinek szívesen várom a véleményét, hogy fekete vagy szőkel hajjal éljek-e tovább?

I am waiting for all your recommendations underneath my profile picture about the futurable colour of my hair.

(#4) danih válasza CséZé (#3) üzenetére


danih
addikt

:W

(#5) baluka26


baluka26
veterán

Jézusom, ez a féjszbuk mánia...nálunk is a trendi csajszik 90%-a órán mobilról tolja meg buszról is.
Szerencse, hogy még nem tudott rávenni senki, hogy regisztráljak...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6) caizzz


caizzz
aktív tag

ha ez így van, gáz ismerőseid vannak. csak magadat okolhatod ;)

marakujás kőbányai

(#7) CséZé válasza caizzz (#6) üzenetére


CséZé
őstag

hát... mindjárt én leszek a hibás :D

(#8) keIdor válasza baluka26 (#5) üzenetére


keIdor
titán

Majd lemegy... volt mikor májviájpí meg iviv volt a menő, most ez a szar a trendi.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) caizzz válasza CséZé (#7) üzenetére


caizzz
aktív tag

én a facebookot mióta 2008 elején valamikor beregeltem mindig úgy kezeltem, hogy na ez lesz az a hely amit megpróbálok szűrni. eleinte ment is, kevesen voltunk fent, nagyon jó volt a hangulat, nem votl "zaj", áttekinthető maradt mindenki megosztása/üzenete, etc. Ez még jóval a hazai hype előtt. Aztán azóta nagyon sok dologra rákényszerültem. Eleve nem igazolok vissza olyat, akit lehet hogy pl anno az iwiwen visszaigazoltam. Ismerem, de nem vagyok kíváncsi NAPI SZINTEN rá. Emellett aki mégis befért, de kicsit el akarom dugni, nyomok rá egy hide allt és csókolom. Le van tiltva az alkalmazások jórésze, ha valami új mánia van azt is letiltom. A többszáz belikeolt page megosztásait pár kivétellel letiltottam a falrül, unlikeot nem akartam nyomni, ez így jó. Így most kb elértem az ideális pontot, bár folyamatosan kell karbantartani, nem kapok gyakran a fejemhez.. No meg szerencsére a fogyatékos korosztályból (14-17) nem sok friendem van.

Szóval a lényeg, hogy csak rajtad, a felhasználón múlik, milyen lesz az oldal. Ilyen a twitter is. Bekövethetnék 12000 Justinbieber és SP fan tinicsajt, és joggal mondhatnám, ez mekkora szar hely. Nem teszem, megválogatom, hogy mit akarok látni. A közösségi oldalakban ez a jó talán, hogy ki tudsz alakítani egy neked tetsző ablakot a közösségi hálódra, aztán ami azon kívül esik, le van sz.rva. ;)

Keldor: A myvipet lassan be is lehet zárni, halott az egész. :DDD

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#10) Szten Márs válasza caizzz (#9) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Mondjuk igen, nekem is azt hiszem talán ha 20 ember van felvéve. Érdekes módon kb. ugyanennyi visszaigazolatlan ember van, aki nem tudja elolvasni a bejelölésemkor az adatlapomon, hogy csak olyan vegyen fel, aki közeli barát/haver és legalább többé-kevésbé rendszeresen találkozunk. Valahogy ezt nem szokták tudni értelmezni, sőt, olyanok is bejelöltek, akikről életemben nem hallottam, gondolom ismerősgyűjtő megszállottak...

(#11) keIdor válasza caizzz (#9) üzenetére


keIdor
titán

Haha... :DDD tényleg király dolog ez a káröröm. ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) R válasza CséZé (#3) üzenetére


R
aktív tag

a logouton volt már ugyanez

(#13) CséZé válasza caizzz (#9) üzenetére


CséZé
őstag

igen, én iwiw-en szűrtem a felhasználókat, de egyszerűen szinte lehetetlen. volt, akit 6x utasítottam vissza és nem adta fel. itt fb-n meg kicsit tényleg elszaladt a ló a jelölést elfogadással.
msn-en is csak barátokat vettem fel az új címemre és megint 60+ partnerem van. egyszerűen nem bírom szűrni.
myvip-ről már rég töröltem magam, iwiw lesz a következő.
lehet fb-ra is újra kéne regelni és azokat felvenni csak, akiket tényleg ismerek.

de ennek is van egy hátránya. akivel tényleg köszönőviszonyban vagyok azok is ilyen gyökerek tudnak lenni, ha internet elé szabadulnak. ha viszont elutasítom a jelölésüket, akkor meg nagyképű tahó paraszt vagyok. ez meg hiányzik a francnak, ígyis megmondják néha h bunkó vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#14) caizzz válasza CséZé (#13) üzenetére


caizzz
aktív tag

akkor fogadd el, de az első dolgot legyen rányomni egy hide allt

marakujás kőbányai

(#15) dízelracer válasza caizzz (#9) üzenetére


dízelracer
senior tag

Mert a sok csíra átment fééészbúúúkra mert már csak az a raj aki ott van...
Látnád a két unokatesómat mit művelnek(15-17éves kis picsák). Agyhalottak, borzasztó. Pofám leég ... Félórénként hózzászólnak valami SP-s vagy Fluortomikás idióta faszsághoz és ezzel volt tele az üzenőfal vagy mi a fasz. Gyorsan töröltem is magam a fenébe, engem ne égessenek. :D

(#16) Szten Márs válasza CséZé (#13) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Én nem szoktam visszautasítani, egyszerűen pendingen hagyom. Így nem tud újra próbálkozni :DDD

(#17) caizzz válasza dízelracer (#15) üzenetére


caizzz
aktív tag

akkor ne utazz busszal sem, úgy hallottam a tinipicsák is azzal járnak. sőt ők is oxigént lélegeznek. nem ez a jó hozzáállás, de azt csinálsz amit akarsz.

feljebb leírtam, szerintem mi a jó megoldás.

marakujás kőbányai

(#18) gabor85 válasza caizzz (#9) üzenetére


gabor85
őstag

így van, facebook-ot én is csak a privát körnek tartom... pár kolléga és ennyi. iwiwre jöhet mindenki, ha néha meg akarom unni az életem, csak felnézek. :DDD

(#19) Oliverda


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ja, jöjjön csak!.. én is sok embert tiltottam, mert gáz, hogy az ismerőseim fele napiszar gyanús arc :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#21) EczkE


EczkE
addikt

Röhögni mindig jó. Főleg másokon.

Asszem mindenféleképpen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.