Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Gergő_


Gergő_
őstag

jól elvagytok/vagyunk

ABE: elég leleményes feleséged van :D

mindenesetre köszönöm a teját c(_) :R

(#52) Csemike válasza Gergő_ (#51) üzenetére


Csemike
csendes tag

Elváltunk. :) De barik maradtunk. :D

Szívesen!

(#53) Daweee


Daweee
őstag

Hosszú idő után ma én is megváltam tőle :O Hihetetlen mennyi áldozattal jár ez a tetves gitár :( Megkönnyeztem... aztán pedig összegyűjtöttem a könnyemet, mert az is az ÉN részem. Life suxxxx :(((

(#54) szablya


szablya
tag

Szerintem írjunk róla dalt. Az annyira meghatót lenne. És mindenki meghatótna rajta. De főleg mi, akik át tudjuk érezni ennek az egésznek a fájdalmát :(

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#55) Gergő_ válasza Csemike (#52) üzenetére


Gergő_
őstag

Sajnálom. A volt férjeddel már találkoztam, rokonszenves ember és a fórumon téged is annak ismerlek. Persze ez a ti dolgotok.
nem akarok off lenni de egyéni véleményem szerint is létezik barátság fiú és lány között de ideig-óráig. :P

Tea jó volt eszek egy pogácsát O

@Daweee
gitár?
reklám on: van egy az aláírásomban ha kell :D

[ Szerkesztve ]

(#56) Lenry


Lenry
félisten

nekem is le kéne, beleakad a zoknimba

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#57) Gergő_ válasza Lenry (#56) üzenetére


Gergő_
őstag

vágd ki a zoknit hogy kiférjen szegény!

(#58) ABE válasza Gergő_ (#57) üzenetére


ABE
őstag

Ez egy egészen speciális megközelítése a problémának... :C

(#59) Daweee válasza Gergő_ (#57) üzenetére


Daweee
őstag

Egy idő után utat tör az magának, csak hagyni kell kibontakozni :K

(#60) Csemike válasza Gergő_ (#55) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ebben egyetértünk. Mármint az ideig-óráigban. :)

(#61) szablya


szablya
tag

Hamár ilyen jó közösséggé kovácsolódtunk össze, meghívlak titeket, gyertek hozzám kommentelni! :) Imádom a kommenteket :)) Puszi lányok :B Majd holnap még talcsizunk :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#62) Tim82 válasza szablya (#20) üzenetére


Tim82
nagyúr

"- Ki tudja, mi lehetett volna belőlük - morfondírozott.
- Az egyikük talán egy második Einstein lehetett volna. A másik mondjuk egy pápa, egy igazi szent, valaki, akit az egész világ tisztel és szeret. Na persze, ha fiúk...

A lépcsők vészesen fogytak lefelé, mert ez olyan civilizált ház volt, ami a természetes szelekciót figyelembe véve volt megtervezve - vagyis úgy, hogy a negyediken lakó öregek lift és szemétledobó hiányában a földszintről visszatérve a célegyenesben roskadjanak össze végelgyengülésben.

- Ha lány, vagy lányok lennének... Esetleg nagy polgárjogi aktivista. Vagy költőnő. Vagy orvos. Nem tudom, végül is mindegy.
- De persze benne van a pakliban, hogy tömeggyilkos, szadista, pederaszta, diktátor, vagy akár olyan valaki, aki sose kapcsolja ki a színházban a mobilját lett volna belőlük. Már sosem fog kiderülni... - sóhajtotta, majd átlendítette a szemeteszacskót a kuka peremén, miközben fél szemmel arra figyelt, hogy a zacskó tetején lévő használt kondom - amely orvul készült a kiugrásra, kihasználva egy pillanatnyi koncentrációzavart - nehogy a szemetes mellé hulljon."

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#63) szablya válasza Tim82 (#62) üzenetére


szablya
tag

Ez milyen részlet? : O Igényt tartok a teljes műre :D Add a címét :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#64) Tim82 válasza szablya (#63) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez a teljes mű. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#65) Csemike válasza Tim82 (#62) üzenetére


Csemike
csendes tag

:C

(#66) <NewL>


<NewL>
addikt

nincs vaj :O

There's an app for that

(#67) Metalfan


Metalfan
senior tag

Nekem most rövidek a körmeim, de úgy általában is... az indokot már ellőtték előttem páran. Gitár, mégpedig villanybalalajka, ezért a jobb kezemen sem hagyom túlfejlődni a körmömet :))

(#68) Lenry válasza Lenry (#56) üzenetére


Lenry
félisten

megtettem. már nincs visszaút :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#69) Metalfan válasza Lenry (#68) üzenetére


Metalfan
senior tag

műköröm :U

(#70) mephi666


mephi666
nagyúr

eljött a nagy nap... ma le kell vágnom a körmeim... még fel kell készülnöm rá délutánig, de bízok a sikerben...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#71) ABE válasza mephi666 (#70) üzenetére


ABE
őstag

Ha átestél rajta, mindenképpen oszd meg velünk, hogyan is esett a történés. Akár saját személyes bejegyzésben is.

(#72) kételkedem válasza mephi666 (#70) üzenetére


kételkedem
addikt

Menj el manikűröshöz! Nehogymá' te szenvedj még ezzel is! :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#73) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Én ezt most nem vágom... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#74) ABE válasza Racecam (#73) üzenetére


ABE
őstag

Nem vágod le a körmöd? :F

(#75) nesa válasza Csemike (#65) üzenetére


nesa
veterán

Jo az adatlapod is (:

Pedigrés, törzskönyvezett, huszonéves emberszabású nőstény. Felszúrni, ütögetni, sugárzó hő hatásának kitenni, tűzbe dobni veszélyes és tilos! A napfényes környezetet kedveli, közepes vízigényű. Extrém téli időjárás esetén a szobában áttelel, de nem igényel különösebb óvintézkedést.

(#76) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Én akkor vágom le a kezemen a körmeimet, amikor már fájna a kecskének, ha azzal fejném. (Erre nem lehet parasztosabbat licitálni, pedig így van. :D)

(#77) Janoska26


Janoska26
addikt

Ez jó. De nyugtass meg, ugye lábmosás után vágtad le? :U

(#78) siti


siti
senior tag

nem szabad a körmöt vágni! az teljesen természet ellenes! kis körömreszelővel kell folyamatosan koptatni!

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#79) BITBOYS


BITBOYS
addikt

..és lett belőle körömpöri? :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#80) Csemike válasza Crystalheart (#76) üzenetére


Csemike
csendes tag

Akkor te egy igaz szívű ember vagy, hiszen azért vágsz körmöt, hogy ne okozz fájdalmat egy másik teremtménynek. Nem holmi önös érdekből...

nesa: köszönöm szépen, du biszt zer kedves. :B

Janoska26: a körömvágáshoz lábat kell mosni? Amúgy minden nap megmosom... Mivel majd' mindennap úszom, így ki is ázik magától. Hát nem fantasztikus??? :C

siti: már ne is haragudj, de a reszelés lassú és fájdalmas halálnem a körömnek... Nem hiszem el, hogy vannak még ilyen emberek, akik ilyet képesek tenni a körmükkel. :O

BITBOYS: erre a szintre még nem jutottam el... Te igen? :) És ízlett? Add meg a receptet! Köszike! ;)

Racecam: pedig neked is könnyebb lenne, ha vágnád... :F

Egyébként ma brownie-t sütöttem nektek. :K

(#81) Janoska26 válasza Csemike (#80) üzenetére


Janoska26
addikt

Van benne köröm is jól látom? :U :D

(#82) BITBOYS válasza Csemike (#80) üzenetére


BITBOYS
addikt

...egyszer mindent meg lehet enni sőőt, még turmixot is készíthetsz belőle világelsőként :D
Még nem jutottam el odáig, mint ahogy addig sem, hogy egy ilyen témának topikot nyissak. ;)

Janoska26: Jól látod :DDD Tökéletesen passzol a témához. :D

Jóétvágy!

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#83) Csemike válasza Janoska26 (#81) üzenetére


Csemike
csendes tag

Teljesen jól látod, abszolút átadom magam a közösségnek! :D

BITBOYS: Most ezt értsem úgy, hogy lenézel, mert a körmömről nyitottam topikot? :O

(#84) BITBOYS válasza Csemike (#83) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ajaj, dehogy nézlek le :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#85) Janoska26 válasza Csemike (#83) üzenetére


Janoska26
addikt

Holnap mit sütsz? Hajas tésztát? :U :DDD

(#86) Csemike válasza Janoska26 (#85) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nem mondasz hülyeséget!

(#87) tkazmer


tkazmer
addikt

...én meg az ujjamat. majdnem. és mosr alif tudok rendesen gépelni, és étkezni egyszerre :(

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#88) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

. . . _ _ _ . . . . . . _ _ _ . . .

(#89) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az egér is azért rágcsál folyton, mert ha nem tenné, a metszőfogai nagyon hosszúra megnőnének.
Ez fájt. Méginkább fáj, hogy ez a megállapítás rám nem igaz.

"Játsszuk azt, hogy ilyen terápiás csoport vagyunk, és mindenki elmeséli, hogy mikor vágott körmöt, és ez milyen érzéseket okozott benne."
Jó.

Nő, csak nő a körmöm, és egyre inkább takargatnom kell. Alá rakódik a köszörűpor, meg egyéb mocsok. Hüvelykujjamra markolok, kézfejem előtérben, így körmeim láthatatlanná válnak. Beválik a dolgozóban, de ha vásárolnom kell, akkor bibi van. Indulás előtt körömkefe elő, szappan, sikamika.
Muszáj lesz levágni.
Megadóan bólintok, és már fürdés közben fanyalgok. Mi a fenének nő? Kiszámolta valaha valaki, hogy hány métert, kilométert vágott már le életében?
Fürdés vége, borotválkozás is megvolt, semmi értelme halogatni. Én viszont lusta vagyok, és undorodva nézem a körömvágót, meg a kisollót.
Életem megkeserítői, mi a fene örömötök van abban, ha kézbe veszlek titeket?
Szenvtelenül csillognak, mondhatnám közömbösen. Érződik az érdektelenségük. Törődnek is az érzelmeimmel...
Gyere körömvágó, csattogj csak. Nyissz balról, aztán jobbról. Hopp, kicsit hegyes lett, korrigálunk. Na most jó. Még kilencszer, és vége.
Ha belegondolok, legalább van miről levágni. Minden ujjam megvan, és ez némi vígaszt nyújt.
Le is kéne reszelni. Régebben meg is tettem, de mostanság győz a lustaságom. Lustaság fél egészség, és én abszolút egészséges szeretnék lenni. Párszor beakad majd ide-oda, de sebaj, majd lerágom a sorját.
Jöhet a lábam. Gyere kisolló, én szeretlek, de ne okozz fájdalmat, mert akkor véged. Jobbkezes lévén jobbról balra vágok, minél közelebb az élő húshoz. Meg is van az ív, a sarkokat még kipiszkálom, közben szidom azt, aki a körömvágást kitalálta.
Aztán túl vagyok az egészen, és büszke vagyok magamra. Igen, én, "első" Vakegérke megtettem azt, amit megkövetelt a haza, a higiénia, a közértes néni, a társadalom. Emelt fővel mehetek emberek közé, és bár a lábam nem látható a cipőmben, de a kezem ápolt, és ez látható.

Két hét. Két hetente vágom káromkodva a körmeim. Kivétel is van, például pont most. Lassacskán már karom a köröm, bár nem akarok megragadni vele kisemlőst.
Két hét múlva megyünk anyámhoz, és ha szombaton levágom szaru fölöslegem, akkor egy hét múlva könnyedén tisztává tehetem.

Na, ez jó terápiás írás? ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#90) Ice!?


Ice!?
őstag

És nagyon fájt?:(

(#91) szablya válasza Vakegérke (#89) üzenetére


szablya
tag

Vakegérke: :R :R Egyébként próbáld ki, hogy közvetlen, miután levágtad, vedd a szádba, és pár másodpercre nyálazd be! Akkor nem fog beleakadni semmibe ;)

Egyébként én is az este kellett volna vágjam. Még nem tudtam rászánni magam... Pedig már idegesít gépelés közben :((

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#92) ABE


ABE
őstag

Jelentem, én 5 perce vágtam le a körmöm megint, iszonyat gyorsan megnőtt. :F Lehet, hogy múltkor nem elég alaposan vágtam le? Ki tudja. De most egy darab megint elveszett belőlem. :(

(#93) Vakegérke válasza szablya (#91) üzenetére


Vakegérke
veterán

A nyálazás rendben, de annyira már nem vagyok rugalmas, hogy a lábujjaim is bekapjam. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#94) Csemike válasza Vakegérke (#89) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nagyon megindító és érzékletes leírás volt! Ajánlom mindenkinek tanulmányozásra! És gondolkodjatok el, vajon a ti körmötök is bele-beleakad valamibe? És vajon mit tesztek ti azért, hogy ez ne forduljon elő???
A lányoknak körömvágás után kifejezetten ellenjavallt harisnyával szórakozni...

[ Szerkesztve ]

(#95) Vakegérke válasza Csemike (#94) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értsem úgy, hogy megfeleltem követelményeidnek?

Ami pedig a lányokra, nőkre vonatkozik, egyetértek, de ki is egészítenélek.
A harisnyájuk egy dolog, az csak saját káruk.
Ne szórakozzanak körömvágás után szeretett alfa hímjük sérülékeny ruhadarabjai taperolásával. Ártalmas a zoknira, mi több, még az alsógatyóra is. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#96) Gergő_ válasza Vakegérke (#95) üzenetére


Gergő_
őstag

hápedig' én szeretem ha fáj, egy kicsit (hedonizmus némi mazochizmussal keverve)
a nők igenis karmoljanak :D
beteg vagyok-e?

(#97) Janoska26 válasza Vakegérke (#93) üzenetére


Janoska26
addikt

Én legény koromban még le tudtam rágni a lábujjamról is, igaz akkor 15 kilóval és 15 évvel legalább fiatalabb voltam :DD

(#98) Vakegérke válasza Janoska26 (#97) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fú, cimbora, legény koromban én is rághattam volna, ha akarom. Ma már nem megy. Közel hat évtized nyomja a vállam. :)

Gergő_: Beteg-e vagy? Nem. :N
Karmoljanak, harapjanak, csináljanak bármit. Nők legyenek, és passz. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#99) siti válasza Csemike (#80) üzenetére


siti
senior tag

lassú?? hol élsz te? van ám csini elektromos változata:

de bátrabbak próbálkozhatnak flexel is...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#100) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ilyen nincs!
Nem létezik, hogy ilyen hálás témát figyelmen kívül hagynak a fórumtársak.

Körömvágás, rágás, egyéb hiszti. Reszelni, riszálni is lehet.
Dobjuk fel!

Tessék, csak tessék! Itt az ingyenes téma, tessék szépen ráharapni!

Biztos butaság, de engem érdekel a téma. Csak ezért eresztem el ezt a hozzászólást. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.