Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ABE


ABE
őstag

Ne tudd meg, én 2 napja vágtam le. Nekem is elég hosszú volt már, azért vágtam le. De korábban, van annak már vagy 3 hete, a hajam is hosszú volt. És amikor már nagyon hosszú volt, levágtam azt is. Igaz, az nem sikerült olyan jól, mint a körömlevágás, de levágtam, és ez a lényeg. Köszönöm, hogy megoszthattam az élményeimet.

(#2) Csemike válasza ABE (#1) üzenetére


Csemike
csendes tag

Játsszuk azt, hogy ilyen terápiás csoport vagyunk, és mindenki elmeséli, hogy mikor vágott körmöt, és ez milyen érzéseket okozott benne. :) :C

(#3) szablya


szablya
tag

Jújjjj, én asszem ma fogom levágni. Annyira izgis, minden alkalommal más és más! Vajon ma milyen lesz :F
Jujj, ugye ti is izgultok velem? Léccilécci! :B

szerk.: jobb mint a szex

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) Cthulhu Dawn válasza Csemike (#2) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Az én körmeim állandó kopásban vannak a fogaimnak hála.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#5) eastsider


eastsider
nagyúr

kép? :F
:DDD

(#6) ABE válasza Csemike (#2) üzenetére


ABE
őstag

Bennem azt az érzést okozta, hogy megfosztottam magam valamitől. :F

(#7) Csemike válasza szablya (#3) üzenetére


Csemike
csendes tag

szablya: nagyon szorítunk neked, ne add fel!!!

Cthulhu: Rágcsáló vagy? :) Az egér is azért rágcsál folyton, mert ha nem tenné, a metszőfogai nagyon hosszúra megnőnének. :)

eastsider: nem akarod te azt látni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) Cthulhu Dawn válasza Csemike (#7) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Nem nem, félreértesz, én nem a fogaimat koptatom a körmeimmel hanem a körmeimet a fogaimmal, nem mindegy, höhö. ;]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#9) mephi666


mephi666
nagyúr

nekem is hosszú kezd lenni a körmöm, de nincs kedvem levágni... majd talán holnap

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Eastman


Eastman
őstag

Vágom. ...minden nap. Szakmai ártalom.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) ABE válasza Eastman (#10) üzenetére


ABE
őstag

Körömvágó olló köszörűs vagy?

(#12) Eastman válasza ABE (#11) üzenetére


Eastman
őstag

...hát nem. Masszőr. :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) momo2828 válasza mephi666 (#9) üzenetére


momo2828
tag

Én is így vagyok vele :D

(#14) Csemike válasza Cthulhu Dawn (#8) üzenetére


Csemike
csendes tag

Oké, rendben. :))

Mephi: de mindenképpen oszd meg a csoporttal, ha levágtad! tudod, feldolgozni könnyebb együtt... Könnyebb a teher, ha megoszthatod... ;)

Eastman: akkor te egy nagyon ápolt valaki lehetsz. Neked nincs is szükséged a mi kis csoportunkra, hiszen akinek ez napi rutin, annak nem okoz semmilyen problémát. Ettől függetlenül természetesen szívesen látunk, pláne, mint tapasztalt embert. Oszd meg velünk a titkaid! Hogy sikerül ezt napról napra feldolgozni? :Y

(#15) mephi666 válasza Csemike (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... lelki válságban is vagyok kicsit, mert nem szoktam félmunkát végezni és megint neki akarok állni (most már hatalmas kitartással) gitározni tanulni... ehhez pedig jó lenne meghagyni a jobb kezemen a körmöket :) jól jönnek... a balon viszont könyörtelenül le kell vágni, mert nehéz hosszú körömmel lefogni a húrokat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) BP60


BP60
csendes tag

Olyan ez, mintha egy közeli hozzátartozót veszítenél el. Én a kakimat is megsiratom néha. És köszönöm, hogy megoszthattam veletek mindezt. Nagy terhet vettetek le a vállamról...

[ Szerkesztve ]

(#17) Taknyoshal válasza Csemike (#14) üzenetére


Taknyoshal
tag

beverzett a koromagyam, naon depi vagyok

(#18) Csemike válasza mephi666 (#15) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ha félmunkát is kell végezned, tudd, hogy mi mögötted állunk és támogatunk! Ha bármikor lehangol, hogy csak félig vágtad le a körmeidet, itt megtalálsz.

(#19) Eastman válasza Csemike (#14) üzenetére


Eastman
őstag

Hogy' sikerül feldogozni?

Ezzzel:

(#16) BP60: Első hsz-nek nem rossz! Csak így tovább!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#20) szablya válasza BP60 (#16) üzenetére


szablya
tag

A kaki az még egy dolog. De amikor az ivarsejtjeidet veszíted el :O Nincs annál rosszabb :O
Lehúzni a wcn, vagy elégetni... brrr... Bele se merek gondolni, milyen lehet egy másik személy testében hagyni, esetleg abban a tudatban élni, hogy azok valaki gyomornedvében emésztődnek :O Borzasztó lehet.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#21) Csemike válasza Taknyoshal (#17) üzenetére


Csemike
csendes tag

Sírj csak... Engedj utat a könnyeidnek, ne tartsd vissza. Mi meghallgatunk. :O

BP60: Igen... Mindennap egy kicsit meghalunk reggelente a vécén...

szablya: az ivarsejtekkel kapcsolatban csak megértően tudok hallgatni. :O ABE viszont biztos tud mondani valami bíztatót, ugye??

[ Szerkesztve ]

(#22) ABE válasza Eastman (#19) üzenetére


ABE
őstag

Ezzel masszírozol?

(#23) Eastman válasza ABE (#22) üzenetére


Eastman
őstag

...csak vasár és ünnepnapokon.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#24) mephi666 válasza Csemike (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

jajj, mutatnom kell egy képet... még 1.5éve fociztunk és valaki a 120kilójával a lábamra lépett... aztán elvesztettem a körmömet :( nagyon "megsirattam" akkor, de már kinőtt... mielőtt leesett volna a lábamról, csak egy kis darab tartotta és egyszer beleakadt valamibe és leszakadt... ez egy 18+-os kép... csak saját felelősségre nézze mindenki...

off: 2 fogam is elveszítettem az utóbbi években, azokat pedig megtartottam, mert a részemet képezték... itt őrizgetem a fiókban... nagy megrázkódtatás volt azoknak is az elvesztése :(

jajj: 1.5hete pedig a hajamat veszítettem el, mert 3-4hónap után elmentem fodrászhoz :( nem is tudnék gyakrabban járni, mert akkora trauma a haj elveszítése... idő kell, hogy felkészüljek rá... sok van belőle és minden egyes szálnál fáj... kibírhatatlan :( ...a borotválkozásról akkor nem is beszélek...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) szablya válasza mephi666 (#24) üzenetére


szablya
tag

Ez rettenetes :O Ennyire még én sem vagyok empatikus, hogy ezt most teljes szívvel átérezzem :( Egyáltalán hogy bírtad ki? Én biztos összeomlottam volna :O

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#26) Csemike válasza mephi666 (#24) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ez rettenetes... Hidd el, nagyon sajnálom... Bárcsak tudnék valahogy segíteni... :(

(#27) ABE válasza mephi666 (#24) üzenetére


ABE
őstag

Lábkörmöt elveszíteni még durvább, teljesen együttérzek veled... :(

(#28) BP60


BP60
csendes tag

Én próbálom gyűjteni a kihullot mellszőrömet is. Azért nem járok strandra sem, hogy teljes legyen a gyűjteményem. Most az milyen lenne már, hogy belemégy a vízbe és valami őrült belekap és így kitépi... aztán meg elúszik... :O

(#29) szablya válasza BP60 (#28) üzenetére


szablya
tag

Szerintem a legbiztosabb módszer a gumiruha.
Vagy ha már az ivarsejtek is szóba kerültek, lehet hogy óvszerbe kéne gyűjtenem az egészet :F

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#30) Csemike válasza BP60 (#28) üzenetére


Csemike
csendes tag

Meg kell tanulnod elengedni... Hidd el, hogy a gyász folyamata fájdalmas, de KELL! Ezt értsed meg! A mellszőröd kinő újra... És abból, amit elvitt a víz helyes kis csikóhalak fészket tudnak rakni a korallszigeten a kicsinyeiknek. Ez olyan, mintha vért adnál. :)) Sirasd meg és engedd el! A természet elrendezi a dolgokat...

(#31) ABE válasza szablya (#29) üzenetére


ABE
őstag

A gumiruha alatt bepállik a bőröd, és az meg milyen már? :W

(#32) mephi666 válasza ABE (#31) üzenetére


mephi666
nagyúr

igen, ha pedig telefingod, akkor levételkor egyszerre csattanik el az egész :( és az meg milyen már?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) ABE válasza mephi666 (#32) üzenetére


ABE
őstag

Igen, tiszta büdös lesz minden, és az meg milyen már? :W

[ Szerkesztve ]

(#34) BP60


BP60
csendes tag

Reggelente nem szoktátok nyomatni a szentháromságot? tudjátok... kávé-cigi-kábel. Csak mert gondoltam egészségesebb életet élek ezentúl és hogy kellőképpen igényes legyek, cigi helyett lenyesem a lábkörmeimet. Ennyit csak megérdemlek már, nem?

(#35) Csemike válasza mephi666 (#32) üzenetére


Csemike
csendes tag

Mielőtt felveszed, vezess be magadnak szélcsövet, és akkor egy darabig nem fog kínozni a gondolat, hogy mi lesz levételkor... Olyan csodás az élet, nem? Mindenre van megoldás. :DD

BP60: A gond az, hogy ehhez lassan nő az ember lábkörme. Bár - mint írtam - mindenre van megoldás. Növeszd egy évig, s utána biztosan jó ideig tudod reggelente flexelni. :K

[ Szerkesztve ]

(#36) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

gyermekkoromban az anutam vagta a kormom. mindig is ereztem valami kulonos erzest ekkor.en is ki akartam probalni de azt mondta hogy az ollo gyerekek kezebe nem valo. az ota szorongok

(#37) Csemike válasza Taknyoshal (#36) üzenetére


Csemike
csendes tag

Anyukádat ideje szabadságra küldeni. Gondolj arra, hogy erős vagy, nagyon erős, az olló meg csak egy fémdarab, hát mit árthat neked?! Élménybeszámolót kérhetünk az első alkalomról? :)

Apropó: hoztam a kiccsaládomnak pogit, meg teát. :B Hogy igazán bensőségesnek érezzétek ezt a kis közösséget... ;)

c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_)

O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O

(#38) Manitou


Manitou
addikt

Én is ma vágtam le :Y :D

(#39) Csemike válasza Manitou (#38) üzenetére


Csemike
csendes tag

Üdvözöljük klubunk új tagját!

SZIA MANITOU! :C :K

(#40) Taknyoshal válasza Csemike (#37) üzenetére


Taknyoshal
tag

majd hnap leirom ma gyengenek erzem magam. ez sajtospogi az auchanbu? azt imadom.

(#41) Csemike válasza Taknyoshal (#40) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ezt én sütöttem délután. Készültem ám a körömbulira. :B

(#42) szablya válasza Csemike (#37) üzenetére


szablya
tag

Igen bizony. Te már erős vagy. Sőt! Mind erősek vagyunk. Bár én már hallottam olyat, hogy valaki egy olló miatt halt meg :( Például ha az embernek véletlenül lecsúszik a torkán, az máris balesetveszélyes.
Ez rémes! És a legtöbb ember ennek nincs is tudatában! Hogy lehet így élni? :O
Én viszont felkészülök a NAGYBETŰS életre! Gyermekollót veszek, vagy olyat, amelyiknek le van kerekítve a hegye. De még jobb a körömvágó. Azzal sokkal kisebb a halálozási arány.

Manitou: Légy erős, mi átérezzük a fájdalmadat!

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#43) ABE válasza szablya (#42) üzenetére


ABE
őstag

Javaslom, hogy ilyennel kezdjél:

(#44) Taknyoshal válasza Csemike (#41) üzenetére


Taknyoshal
tag

egy kis koromporkoltet nem tudnal kesziteni?

(#45) Taknyoshal válasza Csemike (#41) üzenetére


Taknyoshal
tag

dupla. faj a kormom felrenyomtam

[ Szerkesztve ]

(#46) Csemike válasza szablya (#42) üzenetére


Csemike
csendes tag

Drága Gyermekem! Az élet kockázatos. De ettől szép! Fejedre eshet egy cserép, rádzuhanhat egy repülő, elgázolhat egy ámokfutó, és mégse, mégis ittvagy! Látod? What a wonderful world!

(#47) mephi666 válasza ABE (#43) üzenetére


mephi666
nagyúr

ilyet fogok kérni a jézuskától :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48) szablya válasza mephi666 (#47) üzenetére


szablya
tag

Nekem ez nem jó. Mármint a hellókitti. Nekem halálfejes akasztós erőszakolós blackmetálos Nokturnal Mortumos kell. Olyat nem láttatok valahol? Rózsaszínben is jöhet :)
Esetleg megteszi tökfekete öngyilkolós is, mélysugár depresszíós kiadásban. Úgy is menne a rituálé hangulatához.

Egyébként nekem már tényleg nagyon sokat segítettetek, kösz mindenkinek! :B

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#49) Csemike válasza szablya (#48) üzenetére


Csemike
csendes tag

Az ollótól félsz, de a halálfejtől nem? Hogyvanez?

(#50) szablya válasza Csemike (#49) üzenetére


szablya
tag

A halálfejek statisztikailag kevesebb halálesetet okoznak.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.