Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Peter13


Peter13
senior tag

Azért a 8TB az igen szép egy drive-ban, na. A hangjára viszot kiváncsi lennék (nekem a 4TB-is kistesó elég hangos volt)

A meghibásodásokhoz: én pl nem tudtam hogy ennyire macera a táp egy mobil vinyónál. Viszont ettől függetlenül kikapirgáltam a dobozából a 4TB-os verziót és feldugtam SATA-ra, mert hangos volt a dobozban (még mindig hangos, egyébként, de azért jóval kevésbé mint a műtét előtt), akkor ezek szerint akaratlanul ugyan, de adtam neki egy esélyt egy jobb életre :)

Ezen kívül van 2 Toshi 2,5-es, USB 3-as, 2TB-os külső vinyó, mindkettő hibátlanul üzemel. Igaz, nem dobáljuk, nem rugdossuk, nem verődik le az asztalról...de nincs olyan hogy "eldobálja a kapcsolatot", meg "lefagy". Bedug, megy, örül...fura látni hogy ez nem mindig magától értetődő...

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#52) Dr. Akula válasza King Unique (#50) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ilyen. Még ennek volt a legnagyobb márkaneve, gondoltam legalább ez jó lesz. Hát nem. :(

(#53) King Unique válasza Dr. Akula (#52) üzenetére


King Unique
titán

Ez egy IDE/SATA - USB átalakító adapter, ami megint problémásabb lehet, mint egy normál külső vinyó. Az imént a fórumtárs is említette, hogy utóbbival nincs különösebb baja működés terén. Elhiszem, hogy nálad ez kellemetlen, de lehet épp más eszköz jobban működne az említett hardvereken.

(#51) Peter13: kényelmesek a 2,5"-os megoldások. :K Neked milyen van, Canvio Basics / Alu [link], vagy még a korábbi modellek (pl.Store.E Alu 2S)? Jók ezek a Toshibák, csak a 2,5" megoldásokba vsz integrált USB-s HDD-t pakolnak, mint pl. a WD [link]. A tiedben is lehet éppen MQ01UBB200 van.

[ Szerkesztve ]

(#54) Dr. Akula válasza King Unique (#53) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Problémásnak problémás, de amíg ugyanez a cucc USB2-n tökéletes, addig nehezen hiszem el hogy másban lenne a probléma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.