Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Igazi kézimunka. Díjazom az ilyet! :C

⭐ Stella

(#2) szab.tam


szab.tam
nagyúr

:C :R :))

(klasszikus by magam: ilyen sorrendben...) :DDD

***

(#1) radi8tor1
a kézimunka más.
igen jó, de más... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3) ViZion


ViZion
félisten

Jók a blokkok! Alakulgat azér már a cucc. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#4) szab.tam válasza ViZion (#3) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én nem vagyok vízhűtés fan, de ettől a raditól az elejétől kész vagyok...

:))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#5) ViZion válasza szab.tam (#4) üzenetére


ViZion
félisten

Aham, átlátunk rajtad! :D Te szétvágtad volna és bokréta-csokor hűtő lett volna belőle ;]

Azért felül az SG "zár" ott figyel, csak belekerül a projectbe, örvendetes! :R

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6) szab.tam válasza ViZion (#5) üzenetére


szab.tam
nagyúr

naja. :D
nem lehet csak úgy dimenziókat, világokat ugrani.... :N

:DDD

****

nem. ezt azért nem vágtam volna szét.
ezt biztos nem.
most fogok éterrel kísérletezni, valszeg feltöltöttem volna vele.

most éppen a tűzoltókészülékek beszerzésnél tartok... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7) Bari


Bari
Modder

Szia

Gratulálok az egyedi készítésű hűtőblokkokhoz, nagyon jók lettek. Kíváncsi vagyok a hűtési teljesítményükre, remélem majd arról is beszámolsz, a jelenlegi léghűtéshez viszonyítva.
Kíváncsian várom a folytatást.

Üdv: Bari

(#8) Ramses07


Ramses07
Modder

Na ez egyre jobban kezd tetszeni! Látom azért megvan hozzá a gépparkod :D Remélem elkészülsz vele a veletechre ahol találkozunk veletek-e :DDD :DDD Na viccet félre téve kíváncsian várom a végeredményt!

Life is short, ride hard!

(#9) csabi112


csabi112
Modder

Örülök, hogy tetszenek a blokkok és köszönöm az elismerő hozzászólásokat mindenkinek! :R

Bari:Összehasonlító teszteket mindenféleképpen akarok készíteni. Lég vs. víz. Abban egyenlőre csak reménykedek, hogy beválnak a blokkok.

“Kreativitás = 10% tehetség és 90% elszántság.”

(#10) szab.tam válasza csabi112 (#9) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ha a dizájn jó, és tetszik, akkor a mérési eredményeket könnyebb pszichésen hozzáigazítani, győztesnek kihozni...
:U :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#11) porpi007


porpi007
tag

Nagyon állatok a blokkok! Komoly lesz! Kíváncsi vagyok már:)

[ Szerkesztve ]

Babi néni! Magáé a macska?

(#12) zuchy


zuchy
őstag

Szép munka, jók lettek a blokkok. Reméljük tényleg elkészülsz vele. Mekkora TDP-t kell lehűteni a blokkokkal? Ja most nézem az adataidat, szóval az a gép lesz benne?

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#13) csabi112 válasza zuchy (#12) üzenetére


csabi112
Modder

Kössz! Igen, az adatlapomon leírt hardverek fognak bekerülni a gépbe. Nem egy csúcskonfig, de én mindenek előtt a halkságot tartom szem előtt, mint az előző(léghűtéses) modomnál, ami akkor összejött és a mai napig stabilan végzi a dolgát.

“Kreativitás = 10% tehetség és 90% elszántság.”

(#14) hhx


hhx
tag

Szép munka, ügyesen kivitelezted az elemeket! :)

(#15) asvald


asvald
senior tag

Ez nagyon király lett :C szép munka , Én nem is igen tudnék ilyet összedobni :R

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.