Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vendingo


vendingo
veterán

Kicsit elvannak tévedve az árakkal, új krizisz várhed-et múlt hónapba vettem 1990 ft-ért dobozosan.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2) ollie válasza vendingo (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akciósan volt annyi, most pl. 3000 felett van.

Azt egyébként már csak félve jegyzem meg, hogy a tegnapi napon az EA oldala féláron adta a Dragon Age Deluxe változatát, de csak UK lakosoknak (csak ottani IP-n jelent meg az akció is) finnországi lakosoknak meg 5EUR-ért (nem elírás).

[ Szerkesztve ]

***

(#3) D1Rect válasza ollie (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

5€-ért?
Ez már kimeríti a g*ciség fogalmát.
Meddig akarnak még régiónként értékesíteni digitális terjsztés mellett, amikor mindenhonnan ugyanúgy lehetne eléri a tartalmat?

mod: hú de felhúztam magam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ja igen, és a hétvégén féláron van a Team Fortress 2 meg a Torchlight a Steam-en. Utóbbi ráadásul Cloud supportot is kapott!

[ Szerkesztve ]

***

(#5) D1Rect válasza ollie (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Kifejtenéd a cloud supportot? :B

(#6) ollie válasza D1Rect (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Online tárolja a Steam a mentéseket, így bármelyik gépen ugyanott folytathatod a játékot, ahol abbahagytad. És persze mindig automatikusan feltölti a mentést. Ez pl. nekem tök jól jön, mert ha elutazok, viszem a laptopot, és nem kell savegame-eket vadásznom és másolgatnom.

***

(#7) D1Rect válasza ollie (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Köszi. Így értem.

(#8) elithun


elithun
őstag

Digitális formában megvenni, háát szerintem azért ha már játékot veszel akkor dobozosan vedd, annak már inkább látszik az értéke,de ez az én véleményem.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#9) aram01


aram01
nagyúr

dobozos nekem is szimpibb

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10) D1Rect válasza elithun (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Bizonyos mennyiség fölött sztem inkább hátrány, de a dobozosat általában tovább lehet adni.
:)

ui.: én is a dobozos verziót szeretem jobban, csak van amikor annyira olcsó a digitális, hogy még nekem is megéri.

(#11) ollie válasza elithun (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg pár éven belül megszűnnek a dobozos változatok.

***

(#12) Archer válasza elithun (#8) üzenetére


Archer
őstag

Mondjuk pl. pont a Valve nyomatja, hogy 10k-s játék, aztán annyi a dobozos kiszerelés, hogy valami gagyi minőségű dvd tokba beledobják a lemezt mellé meg egy fecnit a seriallal aztán csókolom. Ettől nem vagyok elájulva. Az igényes kiszerelés az más...

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.