Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) creation válasza Dany007 (#9) üzenetére


creation
senior tag

Én a nagy körúton járok rendszerint egy fehér ETZ-vel. Amikor beáll a forgalom, különösen most hogy a rákóczi tértől a blaháig áll a bál a villamosok meg az azokat pótló buszok miatt, engedtessék meg, hogy ne kelljen nekem is a sorban füstölnöm, ha egyszer van lehetőség előre mennem és tieteket autósokat nem szórakoztatni jelenlétemmel. Továbbá a KRESZ-ben ez valahogy úgy hangzik hogy: "szeptembertől a két vagy több sávos autópályákon és autóutakon közlekedőknek torlódáshoz érve a legbelső sávban balra, míg a többi sávokban szorosan jobbra kell húzódniuk". Tehát, ezt nem én találtam ki és ha valaki nem tartja be akkor úgy gondolom a KRESZ-t nem tartja be. Pedig ez nem ellenetek autósok ellen van. És bár mi motorosok tényleg érezhetjük magunkat kiváltságosnak. Isten szerűnek. De nem hiszem hogy ezt így kellene felfogni. Csupán hozzáállás kérdése.

Ha ezt tartod és tényleg lehúzódsz jobb oldalt jobbra, bal oldalt balra, akkor a kerékpáros is balról fog elmenni melletted. És a motoros is boldogan fog elpöfögni, a nélkül hogy azt kéne nézze, hogyan ne vigye el 30-al a tükrödet.

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.