Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) gbors válasza katt777 (#21) üzenetére


gbors
nagyúr

Sorban:
- Nem érdemes a Te tesztjeidet ezzel a cikkel összevetni, mert ahogy elnézem, Te a sarkokat keresed, szeretnéd megtalálni az abszolút határokat, nekem pedig ez nem célom. Innentől kezdve kicsit más a műfaj, hiába CPU-VGA teszt mindkettő.
- A RAM órajel emelés (sőt, az azonos RAM órajel - magasabb FSB is!) mindig fog hozni valamennyi javulást, amíg nem totális a VGA limit, mert a RAM a VGA előtti rész munkájának minden lépésében résztvesz.
- Még 1x és utoljára: a 800x600-as tesztek a CPU képességeit voltak hivatottak megmutatni. Enélkül nem tudom megcsinálni a cikket, mert nem mindegyik videokártya lett tesztelve - amit Te írsz, az csak akkor működik, ha minden HW a kezedben van, és mindegyiket hajlandó vagy az összes beállítással letesztelni. írtam a cikkben, hogy ez mennyi tesztet is jelentene - ouch!
- Az teljesen OK, hogy a becslésekkel nem bírsz együtt élni - ezért írtam le a módszert ilyen részletesen, hogy mindenki maga eldönthesse, mennyire tartja megbízhatónak az eredményeket. Azért annyit zárójelben hozzátennék, hogy a VGA-s %-ok nem egy-egy VGA közötti átlagszámok, hanem adott felbontásban, adott beállítások mellett, várhatóan CPU limit nélküli esetben mért értékek összegzése, több forrásból.

:R

Psion: na igen, ezt már valaki az első cikknél is említette, én meg a nagy sietésben jó elfelejtettem. ha lesz egy kis időm, újraszínezem őket. thx!

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.