Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Jóféle, ezért hagytam abba a dohányzást! :)

(#2) macimeister válasza Recon666 (#1) üzenetére


macimeister
aktív tag

[link] inkább csak csökkentetted a napi adagod :) lassan lesz szmogadó is. nehogy már ingyen bagózz :D

(#3) huntermati


huntermati
tag

Ez nagy :D

(#4) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Kreativ. :)

(#5) DEJVID


DEJVID
őstag

Demenő.

(#6) Tomcat


Tomcat
őstag

Most nem szívesen lennék Budapesten! Azért elég durvák azok a pár perccel ezelőtti légszennyezettségi adatok.
Egyébként meg aki bagózik lehet hogy jobban jár már lassan mert a filter legalább szűr valamennyit ahhoz képest aki azt hiszi hogy semmit sem szív az utcákon a szabad levegőn. :)

Tomcat

(#7) Lauda


Lauda
félisten

Szivjak csak nyugodtan. Multkor aszongya" a hulyegyerek, valamibe meg kell dogleni nem? Meg is fogsz, de nem eszed visz a sirba az tuti. :DDD

(#8) Recon666 válasza macimeister (#2) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ahol én lakom, öt zöld a térkép, nekem nincs szmog gondom, a nagyobb város (Debrecen) is 70km-re van. :P

[ Szerkesztve ]

(#9) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Hatásos. :)

Mentalita'

(#10) koshmar


koshmar
őstag

Egyszerűen zseniális!

Recon666: Én 35 km-re lakom Debrecentől, szóval +1 és társai.
Igazi kincs a tiszta levegő.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11) Brutális eb


Brutális eb
addikt

A sok álszent,hogy szeretne lejönni a buliba ahol a cickól és a jéghideg serek vannak. :DD ;]
Na megyek is hajlítók egy finom virginiai dohányból készűlt cigit.MMMMM meg egy kv.
Így tejfeles sajtos lángos után isteni lesz.

Meg amúgy is ov and co. amúgy is több kárt okozot az életminőségemben másfél év alat mint amit a cigi valaha is fog. :))

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12) Eastman válasza Brutális eb (#11) üzenetére


Eastman
őstag

ov, az miaz?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) Raucher


Raucher
tag

Hölgyeim és uraim.
Csak halkan és félve merem megkérdezni.

A nem dohányzó egyedek örök életűek, vagy nekik is át kell menni a plafonon látható procedúrán? (vagy valami hamvasztáson)

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#14) koshmar válasza Raucher (#13) üzenetére


koshmar
őstag

Nekik is nyilván...vagy nem?

Például a világ legidősebb embere, a francia Jeanne-Louise Calment 21-től egészen 117 éves koráig dohányzott. Napi két szálat szívott el.
122 évesen (1875-1997) halt meg. (+164 nap).
Felettébb érdekes...

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#15) DEJVID válasza Eastman (#12) üzenetére


DEJVID
őstag

A mélyen tisztelt elnökúr.

(#16) Apollyon válasza Tomcat (#6) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Egyébként meg aki bagózik lehet hogy jobban jár már lassan mert a filter legalább szűr valamennyit ahhoz képest aki azt hiszi hogy semmit sem szív az utcákon a szabad levegőn."

Ezt a telibevágott nagy baromságot LOL :C :W

Szerinted aki dohányzik, az reggel benyom egy cigit a szájába, és a füstszűrőn lélegzik egész életében? Vagy aki dohányzik az nem szívja be a szmogot, kizárólag a cigin keresztül lélegzik?!
Persze, biztos egészségesebb dohányozni, mint aki nem és nem szívja le a tüdejébe azt a sz@rt.. OMFG... :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#17) CPT.Pirk válasza Apollyon (#16) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A kolléga iróniának szánta.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#18) Csemike válasza DEJVID (#15) üzenetére


Csemike
csendes tag

Akkor a co. sem a szénmonoxidot akarja jelenteni. :DDD

Amúgy, amíg cigiztem én is kerestem mindenhol az önigazolást, hogy tulajdonképpen még jó is, hogy bagózom. Hát a nagy lószaft jó. Csak szar belátni, amíg a rabja vagy.
A leszokásban csak a (vissza)hízás a rossz.

(#19) Tomcat válasza CPT.Pirk (#17) üzenetére


Tomcat
őstag

:K

Tomcat

(#20) Tv


Tv
senior tag

Hmm. Ha nincs cigid, szakítsd be a dohányzó plafonját és a tetőről szipákold be a felszálló füstöt?

(#21) Apollyon válasza Tomcat (#19) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jah upsz, akkor bocsánat :D :B
Volt régen egy munkatársam, aki pont ugyanezt mondta, igazi NEMdohányzás ellenes volt, ha meghallotta hogy panaszkodnak a cigi ellen már egyből ugrott. És saját magát egészségesebbnek tartotta, mert hogy ő füstszűrőn keresztül szívja a cigit, a passzív dohányosokkal ellentétben :U :W

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#22) remixboy


remixboy
tag

hát ez durva :D

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#23) forise


forise
tag

Hú de f@sza :Y így legalább nem kell ajtót-ablakot nyitni, egyből kiszáll a füst :DDD

(#24) Eastman válasza Csemike (#18) üzenetére


Eastman
őstag

Finoman KisHölgy! Olyan szelídség árad a gyönyörű szemeidből. Ejj.

forise: lóól

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#25) Lauda válasza forise (#23) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD Telen foleg jo, mert a meleg is kiszall... ;] Bar az jelzi a dohanyosok fanatikussagat, hogy ha kint minusz 200 van es bent nem lehet cigizni, akkor is kimegy... :C

[ Szerkesztve ]

(#26) Kassadin válasza Tomcat (#6) üzenetére


Kassadin
addikt

Valamiben úgyis meg kell halni, hogy anyámat idézzem... Amúgy ő is bagózik. :U

(#27) Tomcat válasza Apollyon (#21) üzenetére


Tomcat
őstag

19 évig dohányoztam, 3 éve hagytam abba. Simán letettem egyik napról a másikra. Azóta nem dohányzok, de tudom hogy milyen érzés az amikor "majd be cigizek", azaz rágyujthatnékod van. Ha valaki dohányzik a társaságomban akkor megértem és nem piszkálom, de már nincs bennem az az érzés hogy nekem is rá kéne gyujtani. Ha néha még megkínálnak ma már nem fogadom el. Szivarozni ugyan még nagyon ritkán szoktam, főleg társaságban, tűz és némi alkohol mellett, de a cigiről ma már 100%-ban sikerült leszoknom. :D

[ Szerkesztve ]

Tomcat

(#28) Tomcat válasza Kassadin (#26) üzenetére


Tomcat
őstag

Persze ez így van, de ne szmog miatt kialakult tüdőbetegség legyen már a "büntetése" annak aki nincs hozzászokva az önmérgezéshez. Főleg a gyerekek és az idősek szenvednek attól ami most a levegőben van. Engem nem igazán érint mert én ilyen téren "edzett" vagyok. :)
Viszont amennyiben mód van rá akkor én sem légúti megbetegedésben szeretnék fulldokolva meghalni, ha lehet választani.
Körülöttem elég sokan szívjá még ma is, kollégák és családtagok is. Van aki meggyőződésből hogy fogy tőle mert nem éhes, van aki szimplán élvezetből, és van akit a véleménye szerint segít a munkára jobban koncetrálni.

Tomcat

(#29) Kassadin válasza Tomcat (#28) üzenetére


Kassadin
addikt

Értem. Nálunk a cigi megnyugtat és a valamiben úgyis meg kell halni kifogásokon kívül az is szempont, hogy ha nem cigizne, meghízna mint egy disznó... Nyilván nem akar leszokni, és semmi akaratereje sincsen mellesleg, de azt elhiszem, hogy bizonyos függési idő után nagyon nehéz lehet a leszokás.

(#30) Tomcat válasza Kassadin (#29) üzenetére


Tomcat
őstag

Nálam is ez volt a lényeg. Azért nem szoktam le sokáig mert egyrészt jól esett rágyujtani, másrészt meg tudtam hogy ahogy múlnak az évek úgy jönnek fel a plusz kilók is. Én eleinte 10 kilót szedtem magamra. Ezt mára "visszatornáztam" :) , de tény hogy kevesebbet ettem és ritkábban voltam éhes amikor még naponta 1-1.5 dobozzal szívtam. Azóta állandósult bennem egy napi tesmozgási igény amivel sikerrel meg tudom akadályozni hogy súlyfeleslegbe kerüljek. :)

Tomcat

(#31) forise válasza Lauda (#25) üzenetére


forise
tag

A Gázsi megmondta, áhol fáüst ván, ott meleg is.. :DDD

(#32) Huma


Huma
addikt

Minden dohányzó plafonjára ezt a képet kéne rakni. Bár sokat sztem nem segítene mert a dohányosok nem arról híresek, hogy hallgatnak a józan észre ill felfogják, hogy mekkora veszélynek teszik ki magukat és a környezetüket. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#33) Mr X válasza Huma (#32) üzenetére


Mr X
veterán

Unatkoztál? :D

(#34) Huma válasza Mr X (#33) üzenetére


Huma
addikt

Ennyire nyilvánvaló? :O

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.