Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) haxiboy


haxiboy
veterán

Bár kicsit elfogult vagyok a corsair termékekkel kapcsolatban, de soha nem csalódtam. Tény hogy adhatnák olcsóbban meg minden. De azért azt vegyétek figyelembe hogy olyan szinten jól össze vannak rakva ezek a billencsek hogy megfelelő karbantartás mellett még 20 év múlva is ugyan olyan lesz. Én van hogy napi 10-12 órát nyúzom a k70 RGB-m. A gyári ABS kupakokkal, és semmi féle kopás nincs.

Aki nem akar ennyit költeni billentyűzetre az nem is fog, aki mechát akar de sajnálja a pénzt annak ott vannak a kevésbé jó minőségű, bár tűrhető más gyártók.

Attól hogy XY-nak csak 20-at ér, nekem meg egy szalonból jött zsír új Tesla Model S csak 3 milliót ér nem 25-öt mint amennyi az ára...hát...ez van, de azt azért vedd figyelembe hogy 110DB Cherry MX Switch kapásból 70-80 EUR + szállítás, mindegyik mögé 1db RGB led még1x annyi. Kell egy kontroller ami vezérli a billentyűzetet, kell egy másik amivel 110DB RGB ledet egyesével meg tudsz hajtani, jobb esetben valamilyen céleszköz és címzéssel megoldani a dolgot.

Szóval arra szeretnék kilyukadni ha magadnak építenéd ugyanezt sem tudnád sokkal olcsóbbra kihozni.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.