Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Örvendjünk, vigadjunk. :D

Üdv. core2

(#2) ebegab92 válasza Neil Watts (#1) üzenetére


ebegab92
senior tag

;]

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#3) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem csak 4 giga van, viszont csak 700 megát használ a rendszer. Elég lesz egy darabig. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Már csak ez hiányzik a gépből és már lenne annyi ram hogy futhat is a Shadow of Mordor :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Miért single channel? Dual mód az igazi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Krugszvele válasza Vladi (#3) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Azt meg hogy az ördögben csinálod? :D

(#7) haxiboy válasza Krugszvele (#6) üzenetére


haxiboy
veterán

xp??

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#8) Neil Watts válasza Vladi (#3) üzenetére


Neil Watts
veterán

Jahátkérem, Fedora... :D

(#4) Dr. Romano

Azért 2GB-os 270X is csak elég lesz ;]

(#5) Vakegérke

Tartok tőle hogy ez így marad (az azonos szinű slotok tudnák a DC-t, viszont kettőhöz nem férek hozzá a hűtőventi miatt - ha meg berakom a ramot, akkor nem tudom visszarakni a ventit - méréseim szerint - mert a 300R oldala nem engedi :D)

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#9) Zolaash válasza Neil Watts (#8) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Pedig mennyire jampecz voltam a 8 gigámmal, mikor mindenki csak 2-4 gigával bírt... Közben elszállt az idő, Aranka és én is megöregedtünk. Fakk.

Rip and tear

(#10) Stonerice válasza Vladi (#3) üzenetére


Stonerice
őstag

8 Gigával sincs sokkal másképp.
Lapozófájlt játék alatt jobban szereti használni, mint a valódi ramot. Miért hagy 3-4 gigát szabadon, ha lenne mit felhasználni? :F

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#11) Dr. Romano válasza Stonerice (#10) üzenetére


Dr. Romano
veterán

8GB-nál már felesleges bekapcsolva hagyni szerintem.

Anno, 4GB-nál még az akkori újabb COD-ok meg tudták zabálni teljesen (felugrott egy ablak hogy zárjak be alkalmazásokat mert ram full) Amióta 8GB van a gépben, azóta ezt az üzenetet egyszer sem láttam.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#12) Sanchez638 válasza Neil Watts (#8) üzenetére


Sanchez638
addikt

"Tartok tőle hogy ez így marad (az azonos szinű slotok tudnák a DC-t, viszont kettőhöz nem férek hozzá a hűtőventi miatt - ha meg berakom a ramot, akkor nem tudom visszarakni a ventit - méréseim szerint - mert a 300R oldala nem engedi :D)"

Low profil ram?:)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#13) Neil Watts válasza Sanchez638 (#12) üzenetére


Neil Watts
veterán

Nem szándékszom eladni a jelenlegi ramokat, low profileból meg kb. 50-60 körül lenne most 2x8GB garanciával. :D Jó ez így. Elférni elfér, nem ér össze semmi, 0.01 mm még talán van is a ram meg a venti műanyag kerete közt, a 16GB meg csak elég lesz egy darabig :D

Üdv. core2

(#14) Sanchez638 válasza Neil Watts (#13) üzenetére


Sanchez638
addikt

Ilyen, nekem is 4gb-van, és pont bele simul a slot-ba

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#15) joysefke válasza Neil Watts (#13) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Azért mindenképpen próbáld ki, hogy nem-e fér el mégis DC konfigurációban a RAM... Jó az a DC...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.