Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#128) Wolfi88


Wolfi88
csendes tag

Sziasztok!

Nekem egy 16gb változat van.
Ár/érték arányban számomra megfelelőnek tartottam. Méretben pont jónak, ma se vennék nagyobbat. Ami nem nagyon jött be, az a elváló kijelző emiatt most van szervizben. Nálam is eljött az a hiba vagy működés fajta, hogy néha megakad. Ezt szerintem be tudható a facebook messengernek, jellemzően nekem ez után kezdet akadozni.
Amikor bevittem a szervizbe, beszéltem egy concordos szoftveres alkalmazottal, hogy egyáltalán remélhetjük-e a 4.4 frissítés. Nagyjából a 30perc beszélgetésből annyit lehetett megtudni, hogy a remény hal meg utoljáraXD. Elmondása szerint a lényeg, hogy egyik gyártó sem hagyhatja egy viszonylag nagy számban elkelt terméket szoftveres frissítés nélkül. Ebben igaza is volt de nézzünk csak szét Samsung és egyéb frontokon ezt elmondtam neki is:).
Ezt a kolléga is elismerte.Szóval még reménykedhetünk de nem látok rá, sok esélyt a 4.4re.
Ettől függetlenül nem rossz kis ketyere, sokszor meg kérdezik tőlem, hogy Ipad-em van. Mosolyogva válaszolom, hogy nem és csak néznek mint vakegér.
Ha már ott voltam, rákérdeztem az akumlátor merülésre. Elmondásuk szerint csak statisztikai alapon műszik, és tényleges mérést nem végez a rendszer.
Mivel nem vagyok egy nagy programozó guru és inkább műszaki érdeklődéskörű vagyok, így ennek valóság alapját, nem tudom igazolni.
Amit még kipróbáltam az a ppsspp progi mellyel psp játékokat lehet futtatni mókás kis dolog. Kacérkodtam is a gondolattal, hogy kipróbáljak vele egy PS3as kontrollert bluetoothon keresztül:)
Nagyjából ennyit akartam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.