Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) katt777 válasza Graphics (#7) üzenetére


katt777
félisten

Pedig de. :P Általános MTK-probléma: rossz szoftver, gyenge antenna (info rengeteg a neten). Csodálkoznék, ha az 5500 nem szenvedne ettől, 6500-zal mindenestre kínlódtunk eleget, mire megoldottuk, volt, akinek szervizbe kellett visszavinnie, hogy beállítsák. Ráadásul - ezt megnézhetnéd - az EPO fájl letöltés elvétve működik, és csak 08.28-ig frissíti a műholdak helyét. Én lekapcsoltam minden netes f.szságot, csak műholdakat keresek, így full cold restart után 6-15 perc a helytalálás, utána elég gyors, de csak amíg megint nem használod 1-2 napig. Ma és tegnap este, családi házas környezetben 1p alatt fogott helyet, újrateszteléskor vol, hogy csak 7mp, és 3-11m közötti a pontosság, de a legjobb jelerősség 41 volt, amit el tudtam érni vele, miközben egy Navon tablet pár mp. alatt garantáltan helyet talál, és 70 fölötti az érzékenysége ugyanott. 5500-nál?

Keress rá a Concorde Smartphone v. MTK GPS fix kifejezésekre, találni fogsz rengeteg segédanyagot, beleértve az antenna kézi átszereléséig némi vörösréz felhasználásával, amivel persze érdemes megvárni a gar idő lejártát.

Mindenesetre számomra a 6500 a GPS-mizériát leszámítva teljesen bejött, és mostanság még ez is működőképesnek tűnik, csak nem mindenki várja meg. Ilyen tudású telefon ennyiért az 5500 kategóriájában sincs szerintem, 6500-nál meg az alternatíva a 130k feletti Note lenne.

Ja, gyári kínai kémprogram eltávolítását Mobileuncle tools-szal mintha kifelejtetted volna a cikkből. :B Legalább a kínaiak ne kövessék merre jársz és mit csinálsz, ha már az NSA-t és a többit nem védhetjük ki. :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.