Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) lizakattila


lizakattila
senior tag

(#1) b.: Környezetemben volt pár ConCorde készülék (kollégák, család), igaz főként tabok, de eddig senkinek sem volt gondja vele, sem hardveresen, sem szoftveresen. Ezért is mertem bevállalni.
(A Neked szemet szúró rövidítést javítottam - mivel a korrektorok nem kritizálták, ezért mertem előzetesen benne hagyni).

(#3) Baskiria: Android 4.4

(#14) csongi: Köszönöm!
Ha két évig bírja ez is, hidd el én leszek a legboldogabb. Én sem vagyok nagy pixelhuszár, de nekem teljesen megfelel a kijelző képminősége. Sőt, aki eddig nézegette, mindenki azt mondta, hogy a qHD felbontás ellenére meglepően szép a kijelző.

A többit úgy Mindenkinek. Össznépin a szoftvert és a kamera minőségét szidja Mindenki.
Viszont szerintem meg elsősorban telefonról van szó. A 4.4 eddig röccenésmentesen fut, egyetlen fagyást, leállást, újraindulást nem tapasztaltam, amióta megvan, hiba nélkül teszi a dolgát. Az összes általam használt szoftver is hiba nélkül fut rajta.

A kamera által készített képek minőségét én meg, hát hogy is mondjam, nem izgat annyira. Ha fényképezni akarok, akkor arra fényképezőgépet használok.
Amire nekem a készülék kell, az a telefonálás, böngészés, némi navigáció, banki és egyéb hasznos szoftverek futtatása....
Az meg hogy néha lövök vele 1-2 képet, mert éppen nem otthon vagyok és nincs nálam fényképezőgép, arra meg ez a kamera is képes, hogy láthatóan visszaadja amit én szerettem volna megörökíteni.

Tehát összességében nem védeni, dicsérni akarom én a ConCorde terméket, de induljunk már ki abból, hogy kinek mi az elsődleges funkciója és elvárása egy készülékkel szemben!

Az összeszerelés minősége, a kifejezetten normálisnak mondható anyaghasználatra pl senki sem reagált semmit. :) Akkor ez már lényegtelen egy készüléknél?

Illetve nálam szempont volt a garancia is. Számomra kifejezetten pozitív körkép alakult ki a gyártó supportjáról. Nem mellesleg nem bánom, hogy ha nem Kínába kell kiküldenem a készülékem, ha ne adj Isten mégis valami lenne vele.

Egy gondolat erejéig még visszatérnék a kamerára: a specifikációk szerint 5 megapixeles, viszont a szoftvere 8 megapixelig engedi állítani. Egy tőlem tapasztaltabb fórumtárstól kérdezném, hogy akkor ebből melyik az igaz?

[ Szerkesztve ]

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.