Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Fehér, egyszínűen világítós, Cherry mecha-s billentyűzet? Jöhet! Végre. Ráadásul nem is -annyira- drága, 80$ az Amazonon a fekete 570MX változat (a fehéret nem találtam). Bár szinte biztos, hogy nem lesz belőle magyar kiosztású, ami így megint csak felejtőssé teszi. :( :(( Pedig, hogy megörültem neki első látásra, de beírva a gugliba a "gskill hun keyboard" szavakat 0 releváns találatot kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#2) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Engem ezek a 4800MHz-es ramok fogtak meg ismét.

Csak érdeklődés szinten, nem lehetne egy jó kis összehasonlító tesztet készíteni kifejezetten tutning ramokkal (akár intel vs amd szinten is)? Nem hiszem, hogy csak én olvasnám szívesen.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) Eugene Roe válasza tibaimp (#2) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Ne akard inkább látni, persze csak játékra :) 2133 vs 4800mhz (100 vs 300$) 1-2 fps volt mostanság.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#4) drsanya válasza Eugene Roe (#3) üzenetére


drsanya
aktív tag

Így igaz! Viszont én arra lennék kíváncsi, hogy egy adott játéknál a betöltési időn javít e. Nekem az is fontos.

I am iRacer

(#5) tibaimp válasza Eugene Roe (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, ezt én is tudom, de amit drsanya is ír, például, egyéb komplexebb vizsgálatok, sima összehasonlítás, például "op rendszer és egyéb programok rugalmassági tesztek", stb.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) Execᵀʰᵀˢ


Execᵀʰᵀˢ
tag

Vicces, hogy már le is hagyták a procikat órajelben a memóriák...

(#7) MZperX75 válasza Eugene Roe (#3) üzenetére


MZperX75
addikt

1-2 fps-t szerintem ma már az Intel CPU-k is többet profitálnak a magas memória sebességen,viszont

Az AMD Rayzen Procik szeretik a magas mem órajelet,játékok alatt jó sokat gyorsulnak 2133Mhz-en járó memória és egy 3200Mhz-en járó között Fps-ben nagyot dobott,többet gyorsul mint CPU OC-val.Kicsit csiszolnának 3600Mhz-3800Mhz-en stabil legyen 1 szálas és többszálas IPC sebességen jókorát dobna.
pl

[ Szerkesztve ]

(#8) #31766272 válasza MZperX75 (#7) üzenetére


#31766272
törölt tag

Mi ez az 1-2 fps duma? 10-15% fps javulás érhető el RAM órajel emeléssel...
(keress rá youtube-on)
Ezért is van/lesz 3600 MHz-es RAM-om.

[ Szerkesztve ]

(#9) MZperX75 válasza #31766272 (#8) üzenetére


MZperX75
addikt

Ezt nekem írod? Szerintem ezt benézted.

(#10) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

a némileg visszafogottabb tuningolhatóság a LED-ek hatásának köszönhető

Remélem lesz azért szép kereslet a LED-es verzióra is, mert az szépen világít. :W

[ Szerkesztve ]

(#11) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szuper, hogy adnak ki direkt az AM4-hez ramot, de ha már ennyibe kerül a 2400-as Flare X, akkor mennyi lesz a 3200-as?

Ripjaws V a többi hasonló kapacitású, és tudású konkurens mellett még egész jó áron van (persze így is drága), de ugye teljesen zsákbamacska.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.