Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Lassan alig marad olyan számtech cég, amelyik nem gyárt matricáz tápegységet. :)

(#2) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Tetszik ez a tesztelés folyamat... És kíváncsi leszek a tápra!

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#3) Ayg0 válasza #72042496 (#1) üzenetére


Ayg0
senior tag

a matricázással sztem semmi gond ellenben a kW körüli belépővel. számomra érthetetlen, hogy miért a legkissebb piacot megcélzó teljesítménycsoportba neveznek a 80%-ot lefedő 400-500-600W-os MINŐSÉGI psu-k helyett. ennyire kicsi lenne rajtuk a haszon? :U

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#4) D.Orion válasza Ayg0 (#3) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem kicsi a haszon, csak nem elég nagy. :DDD

(#5) J.J. András válasza pottyantós (#2) üzenetére


J.J. András
őstag

katt ide CL3-as DDR2-800 :) :U
nem rossz tőlük....

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#6) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Remélem készítenek az átlag felhasználók számára is tápegységeket magas minőségben (80+ minősítéssel, 300,350,400W-osakat) megfizethető áron.

(#7) bteebi


bteebi
veterán

Annyiban viccesnek tartom ezt a dolgot, hogy bár így tényleg ki lehet szűrni a selejtes példányokat, cserébe viszont a hibátlanokat (is) alaposan megstrapálják :P. Bár ez még minden bizonnyal elhanyagolható a tervezett/remélt jópár (tíz)ezer órás használat mellett.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#8) proci985 válasza bteebi (#7) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

a megstrapált példányok köszönik, de jól vannak (2 darab 2x2es kit alapján, egyik preDBT, másik már DBTs). mennek ugyanúgy, mint a sima társaik.

apropó, DBTre mikor lett élettartam? a Geil BD 800cl5 2x2 DBTre még "csak" öt év volt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#9) lujó55


lujó55
őstag

Már csak 70 fokon öregítik a memóriákat? Itt még 100 fokról olvastam. De végül is mindegy. Én buta vagyok és félek megvenni egy ilyen memóriát. Lehet hogy túléli a tesztet, de nálam pont az első órában pukkan ki. :U

(#10) pottyantós válasza J.J. András (#5) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Hát ez nem semmi!! Gratula! :R
Ez a tesztelési folyamat tényleg nagyon jó!! Lassan elgondolkozok én is egy Geil kitten! :K

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#11) Chaser válasza J.J. András (#5) üzenetére


Chaser
titán

2.4V-on nem nagy kunszt, nevetni fogsz, mezei kingmax 2x2 1.8V-on visz cl4 800-at nálam..na ez nem rossz. Tracerek is 1.8-on vitték, de ekkora feszen 850-870-et is mentek, persze az más kategória. Cl3-at nem néztem, de 2V-on biztos tudták.

lujó55: Hehe, én is 100-ra emlékeztem..eszerint jól. A következő cikkben már csak 40 fok lesz ;]

Ez a DBT téma meg qrvára nagyon unalmas, legalábbis nekem:)

szerk: proci985: A geil lifetime gart szokott adni, más dolog hogy a kisker mit ad. 1ébként jobb az 5 év, a lifetime min 1év, maximum meg ameddig gyártják az adott típust, ha 3 évig akkor addig. Bár ált-ban tovább szoktak gyártani mindent.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12) #72042496 válasza Ayg0 (#3) üzenetére


#72042496
törölt tag

Valahogy úgy lehet, ahogy D.Orion is írta. Ezeken többet kaszálnak. Állítólag a Corsair pl. azért állt le a HX450-nel, mert nagyjából annyiba került az előállítása, mint a nagyobb modelleké, eladni viszont csak olcsóbban lehetett.

(#13) Pubszon


Pubszon
veterán

Ez a DBT technológia nem semmi. :C

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#14) zazahoho válasza lujó55 (#9) üzenetére


zazahoho
őstag

lehet már nem bírta a 100 fokot ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#15) Csaber válasza J.J. András (#5) üzenetére


Csaber
senior tag

nekem is a leggyorsabb ramom eddig egy Geil Ultra volt 1000Mhz Cl4 -es (4-4-4-12) 2*1Gb Kit volt de lecseréltem mert 4Gb-re váltotta na meg meg a a " csigabyte " lapom egyik biosától nem" szerette "(érsd 800Mhz cl4-nél az első újraindításnál bios crass amin előtte hónapig hibátlanul ment ezt eljátszottuk még párszor ...aztán lecseréltem (mondjuk 800Mhz-en cl5 -ben hibátlanul használta )

(#16) J.J. András válasza Csaber (#15) üzenetére


J.J. András
őstag

nem lehet hogy BIOS hiba volt ? üdv: András

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#17) Abu85 válasza lujó55 (#9) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Elírtam bocs. Javítottam 100-ra. :R

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#18) lujó55 válasza Abu85 (#17) üzenetére


lujó55
őstag

Azóta már én is megtaláltam, hogy melyik a jó. 100 fokon öregítik a memókat.
Bocs a kötekedésért :R

(#19) Angel1981


Angel1981
veterán

Jó márka a Geil - nekem is az van a gépemben, de számomra komolytalan ez a tendencia, hogy lassan mindenki mindent gyárt - illetve matricáz.... :U

(#20) Csaber válasza J.J. András (#16) üzenetére


Csaber
senior tag

nem hiszem , a régit visszaraktam jó volt ...bár a hiba a biosban volt az F7 és azutáni biosokal nem szerette az F6-al tűrhető az f5 nagyon jó volt csak azzal meg a vga-ám nem működött , amúgy jelenleg gariztatják (ismerősnek adtam el) úgy hogy én alig használtam pár hónapot , aztán dobozban pihent és ment még fél évet egy olyan lapban ami maximum 533Mhz ig támogatta ramokat .... , nem mondom hogy rossz a Geil előtte volt 2 kit ramom tőlük mindkettő nagyon jó és jól bírták a tuningot is de ezzel megjártam

[ Szerkesztve ]

(#21) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Nekem egy 1600as 4*2gigás Black Dragon kit-em van, és persze semmi gubanc nincs velük, DBt ide vagy oda. Én is tartottam tőle, de hát a Geil-es srácok csak tudják mi a jó. Mellesleg valahol a neten lehet találni egy grafikont(én nem találom), ahol látni lehet hogy a ramok vagy az első hónapban, vagy évek múltán fekszenek ki, szal akinél az első hónapot kibírja, az valószínű sokáig fog még menni.

(#22) Srodney válasza Nordic (#21) üzenetére


Srodney
senior tag

bizony,ez így szokott lenni... :K

(#23) zazahoho válasza zazahoho (#14) üzenetére


zazahoho
őstag

akkor visszavonom :D ,

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#24) Duree


Duree
veterán

Ha minden gyártó így tesztelné a ramjait nemigazán kerülne hibás modul a kezembe,de sajnos nem így van.
Azért azt a tápot megnézném,kíváncsi lennék melyik gyártó belsejét vették meg

duree54

(#25) Nordic válasza Duree (#24) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Előbb utóbb az is kiderül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.