Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Frenky87


Frenky87
aktív tag

tetszik, h még gs-en sincs pontozva, nov 11-én jelenik meg, de te már tudod értékelni...

tán egy teszterrel van dolgunk megint?

pl Mirror's Edge-ről miért nem ír senki ilyen tesztet?

Ja tudom már... abból még nincs rls

///

(#2) Scoobyka válasza Frenky87 (#1) üzenetére


Scoobyka
addikt

a mirrors edgéről is írok majd ha lesz időm (jővő héten kapom kézhez elvileg)....,de még ezt sem fejeztem be....

azt még megjegyezném,hogy ez nem teszt....mivel sok mindenre nem tértem ki...(nem is lehet addig leírni minden infót amíg meg nem jelenik a játék hivatalosan Mo-n)

,de természetesen kérdésekre szívesen válaszolók,ha úgy van....értékelés meg saját vélemény....sztem ennyit ér ez a cod.....

UI: Mirror's Edge -ről meg annyit,hogy már van egy "ellenségem" aki teszteli.....és szerinte állat.

[ Szerkesztve ]

(#3) Frenky87 válasza Scoobyka (#2) üzenetére


Frenky87
aktív tag

lényegtelen miket mondasz, számomra hihetetlen h eredeti cuccal told

nem, nem teszt, de akkor nem kellett volna beleírni h ez a pálya ilyen, a másik meg olyan

ez arra enged következtetni, hogy játszottál vele -> warez cuccból merítettél infót...

nem csak mo-n nem jelent még meg, hanem sehol máshol
[rls date: 11 nov 2008 gamespot szerint, ami nem magyar megjelenést, hanem ww legelsőt jelenti]

problémám csak ennyi, semmi több...

jó "tesztelgetést" az ellenségednek is.

///

(#4) -kdM- válasza Frenky87 (#3) üzenetére


-kdM-
senior tag

es ha nem eredetit probalt ki akkor mi van? en sem az eredetit probaltam ki es a kovetkezmeny csak annyi, hogy en ezert biztos nem adok 12k-t (17-et meg plane nem) erte

a mirror's edge kicsit mas teszta (annak a demojat probaltam)...engem az a 15 perc jatek meggyozott

(#5) Scoobyka válasza Frenky87 (#3) üzenetére


Scoobyka
addikt

"nem, nem teszt, de akkor nem kellett volna beleírni h ez a pálya ilyen, a másik meg olyan"

csak annyit írtam,hogy nekem a Sztálingrád pálya tetszett nagyon....nem soroltam fel a pályákat sem,hogy melyik milyen csak annyit írtam,hogy hasonló küldetésekkel már találkoztatok tutira más játékban.....

amúgy sajnálom,hogy szúrja a szemed ha vkinek esetleg jó.....

(#6) alienpapa válasza Frenky87 (#1) üzenetére


alienpapa
senior tag

Az igazság bajnoka.... :U

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#7) (Kolombusz) válasza Frenky87 (#1) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Warezbéla haggyad.
Én majd akkor alkotok véleményt, mikor megjött a gyűjtői változatom jövő pénteken.

500 forintos véleményem nekem is van ám.
Csak azokét tudom megbecsülni, akik rendesen fizetnek a játékért, ha lewarezolja egy verbatimra, akkor számára úgysincs értékre a játéknak, egyszóval hiteltelen az egész.

(#8) sakeee82


sakeee82
aktív tag

Én egy ismerősnél láttam a warezolt verziót, sztem az eddigi legszebb, legélvezetesebb világháborús Fps. Mondom ezt úgy, hogy én csak néztem!!!!

[ Szerkesztve ]

(#9) Eugene Roe válasza alienpapa (#6) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Magyar honban ez erősen fűződik a tömött vagy félig tömött pénztárcához :)

Én nem ítélem el ezt a tesztet, Demo csak játékok 50%-hoz van, 2* 12k-s dobozka is pihen a polcon, melyekkel összesen nem játszottam 12 órát... persze ez régen volt, most már Gametrailers segít :))

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#10) Scoobyka válasza sakeee82 (#8) üzenetére


Scoobyka
addikt

nem állítom,hogy csúnya....csak azért olyan számottevő fejlődést nem vettem észre,mint azt beharangozták.....a játék grafikailag amúgy rendben van.....csak a küldetések azok már olyanok,hogy könyökömön jön ki....valamint a mi sincs a csúcsponton..(mondjuk mit is várok amikor a háborúban csak mentél és öltél akit tudtál ész nékül,de azért a társaktól néha elvárom,hogy pörögjön az agyuk)

félreértés ne essen,a játék egész jó,de egy cod-tól többet vár az ember mindig.

(#11) gtamate2


gtamate2
veterán

nem tudom miért kell leszúrni, elmondta a véleményét ennyi..
warez? és akkor senki nem próbált 1* se warezolni? az vesse az első követ...
várom a hazai megjelenést már én is :) 12 körül lesz amúgy ugye?

*Sn0w

(#12) Zsoccc válasza gtamate2 (#11) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Pc verzió 12 000 Ft, Xbox360-as pedig 14 000 Ft körüli áron lesz elérhető, ha minden igaz 14-én.

(#13) Victoriuss válasza sakeee82 (#8) üzenetére


Victoriuss
tag

Valóban szép. Valóban a legszebb vh-s fps. De itt ki is merült az erénye.

Rendkívül buta AI, lineáris játékmenet (könyörgöm, 2008 végét írunk!!!!), átugrálhatatlan tereptárgyak, semmi karakterfejlődés, céltalan hentelés.

Ha már egy évben két COD-ot is muszáj kiadniuk, akkor valami újat is kellene már..

http://www.konzolcenter.hu

(#14) Victoriuss válasza Scoobyka (#10) üzenetére


Victoriuss
tag

Egyetértek! :C

http://www.konzolcenter.hu

(#15) kReOn


kReOn
csendes tag

Szerintem is szép játék, viszont én ezerszer többet vártam volna a cod5-től... Nem értem miért tértek vissza a világháborúkba... CoD4-ben szerintem pozitív volt az az újítás, hogy már nem a világháborúkról szólt...

[ Szerkesztve ]

(#16) storm81


storm81
csendes tag

Egy nagyon jó teszt X360-as és Wii masinákra írodott Call Of Duty World At Warokról. ITT!

May the Force be with you...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.