Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  [Re:] Sagem MyX-8

Hozzászólások

(#1) joola


joola
aktív tag

Az első Sagememtől féltem (my-x 5) ,de azóta csak ezt a márkát választom, szerintem nagyon jó kis telókat csinál mostanában. Ez se rossz, bár a gombokkal szerintem lennének problémáim.

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#2) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem sem jön be:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3) SlayR


SlayR
senior tag


Hello aki tudna nekem bővebb infót esetleg arról, hogy mikor lesz kapható és melyik szolgáltatónál a myx-8 netartsa vissza úgyérzem ez a telefon nyerő nálam :)

(#4) busman válasza SlayR (#3) üzenetére


busman
addikt

Én árára lennék kíváncsi..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#5) SlayR válasza busman (#4) üzenetére


SlayR
senior tag


Kártyafüggetlen állapotában 137ezer ft

(#6) SlayR


SlayR
senior tag


Bővebben: link

Najó bocs elírtam csak 136ezer :D

(#7) Athos07


Athos07
senior tag

Ha én Sagemet vennék akkor az tuti, h a 6-2 lenne: az egyetlen szépresikeredett sagem, és majdem ugyanolyan jó kijelző, uaz a kamera --- szerintem

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#8) AS


AS
félisten

Én is irtam a privát forumomban tesztte a myx8-rol.
De inkább megvégtem a Gsm-aréna hülye tesztjétöl..
Mindjárt belinkelem..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) AS


AS
félisten


Sagem Myx8 leírás tőlem!

Igen végre volt a kezembe egy ilyen csoda igaz nem sokáig de volt.

Kézbevétel: Nekem 100%-ra a kényelmes volt kézbe venni pedig nagyon nagy telefon.
Képeken sok embernek nem tetszik de élövben csodálatos nagyon szép egyszerűen mestermunka!
Nem recseg nem ropog!
Myx8 bekapcsoljuk és garantálom hogy nem fogjuk kikapcsolni a látványtól!
320-240 265000 színű TFT varázslatosan szép! (és hatalmas)
Sharpgx30 szintű legalább a kijelző de van még egy előny az hogy az új Sagem Myx8 gyári menüje fantasztikusan szép lett és animált!
Saegem menütől eltérőben egy 12 ikonos menü vár minket (jó ötlet volt)

NA igen a botkormány! A Gsm-portálalal ellentétben semmi bajom nem volt vele nagyon jól fogadta a parancsaimat!

Menü Kb Myx7 gyorsaságú (van gyorsabb nála és lassabb is)

Kamera: Myx8-ba 1.3 megapixeles CCD kamera van. Kijelzőn 100%-ba élethűen jelenek meg a képek! (sajna nem volt rá mód hogy pc-re áttegyem mert nem volt pc a közelbe.
Videó! Kérem Myx8 Videó felvevője ! Tökéletes! Nem szaggat és nem zajos! (Gratulálok!)

Mp3 lejátszó! Itt nagyon meglepődtem hangszórója alapból veri a s700-t! De a Stereo fülessel meg teljes értékű Mp3 zenelejátszó! (basszus is van!)

Kékfog: Kékfogat teszteltem a SE p900-al és tökéletesen mentek az adatok oda viasza.

Infra:Pökéletesen kommunikált.

Most elérkeztünk a memória bővítéshez! Ugye a Gsm-Portal azt írta hogy csak olvasni tudja ez már nem igaz mert az új szoftverrel már tudja írni is (legalább kijavítanák)!
Szóval nem kell megijedni!

Egy játék volt rajta egy űrhajós lövöldözős..

Legfontosabb dolgokat leírtam (és megvédem a bugos Gsm-portal ciktöl a Myx8-at!

Lehet bátran kérdezni.

Egy búkenó van az ára nagyon drága de egyedül most csak a Se700 tud vele szembe szálnyi.
Várjatok míg olcsóbb lesz én is ezt teszem..

Jelenleg a D500-om van de mondtam le rola!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) bzoley


bzoley
veterán

Még My-V55(és MyX-3d)tulaj voltam, mikor az első képeket megláttam a MyX-8-ról. Biztos voltam benne, hogy ez lesz a következő telefonom. (aztán másképp alakult:MPX200) Azon kívül, hogy nem voltak valami szépek(egy-két kivétellel) valahogy szerettem a Sagem-eket. Működtek, minden feladatot megcsináltak nyafogás nélkül.
Vonzó a telefon méretes kijelzője, de nem biztos, hogy a jelenlegi telefonomat lecserélném. El tudám képzelni Windows-zal, akkor már talán.

(#11) MicroziX


MicroziX
csendes tag

Találtam egy olcsóbb helyet a neten ahol nem olyan drága a myx-8.... :
http://www.nomatica.co.hu/telephone/myx8HU.htm
:C:))

MicroziX

(#12) palm treo 75


palm treo 75
tag

Ma már többet várunk

Go! Go! Nokia!!! N95 + 8GB

(#13) brumesz válasza palm treo 75 (#12) üzenetére


brumesz
aktív tag

áh, mindig is legfőbb vágyam volt hogy egy több mint egyéves kommentre válaszoljak :DDD

szóval ja, persze hogy többet várunk. de a maga idejében nagyon jó teló volt...

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#14) animoo válasza brumesz (#13) üzenetére


animoo
senior tag

:DD Tényleg szép kis teló volt, főleg 4 éve...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#15) kcsa válasza animoo (#14) üzenetére


kcsa
veterán

és megint eltelt három és fél év :)

(#16) harsanyiz válasza kcsa (#15) üzenetére


harsanyiz
aktív tag

És azóta még 10. :)

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  [Re:] Sagem MyX-8
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.