Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) joc-cod válasza Pajoz (#300) üzenetére


joc-cod
tag

Értem, akkor lehet beújítok, egy új akkura, csak feleslegesen nem akarok... 1 éves akku és már rossz lenne :F :( Mind1, holnap járok egy gsm bolt közelébe, bemegyek megkérdezni, kíváncsi vagyok mit mondanak, miért lehet... Aztán majd kiderül mit csinálok...

(#302) Pajoz válasza joc-cod (#301) üzenetére


Pajoz
őstag

Ha nincs kihajtva egy egy éves akkunak még bírnia kéne.Gondolom ebben is BL-5c van.Finoman polírozd fel az érintkezöket,feszítsd kicsit kiljebb a teló érintkezöket,vagy,ha kell tegyél az akku alá papírt.Ha mégis veszel újat mindenképp gyári nokiat,ne utángyártottat!

(#303) joc-cod válasza Pajoz (#302) üzenetére


joc-cod
tag

Na nem tudtam még megkérdezni... Holnap sort kerítek rá... akku alá kipróbálom a papírt, akku felett amúgy van, mert néha amikor levettem a hátlapot, akkor az akksit még beljebb tudtam nyomni... :F Amúgy BL-5B akksi van benne, nem C-s.

(#304) Pajoz válasza joc-cod (#303) üzenetére


Pajoz
őstag

Sikerült valami?

(#305) joc-cod válasza Pajoz (#304) üzenetére


joc-cod
tag

Azt mondta a forma, hogy szoftverfrissítés kell neki... mondtam legújabb van fent, azt mondta az nem baj, az ilyen oprendszereseknek 3-4 havonta kell szoft.friss, hogy kitűnően működjön...(nemtom mennyire igaz ez, én nem vélem annak, mivel pl az E51-esemen is lassan fél éve ugyan az van semmi baja... volt 6680-asom azon se volt frissítés az is működőtt kitűnően, szal passzolom...) Úgyhogy inkább együtt élek avval, hogy újraindul mint, hogy 3ezer ft-ért kérjek rajt frissítést, amibe lehet csak Hard Resetelnek...

[ Szerkesztve ]

(#306) Pajoz válasza joc-cod (#305) üzenetére


Pajoz
őstag

Igazad van!Lehet,hogy tényleg csak hard resetelnék.Az se normális,hogy 3-4 havonta sw fress kell neki.A 6600át majd 2 évig használtam egyszer sem volt rajta fress.
De egy gsm boltosnak ezt kell mondania,ebből (is) lesz pénze.

(#307) joc-cod válasza Pajoz (#306) üzenetére


joc-cod
tag

Jaja... :F Úgyhogy nem tudom, még az lesz szerintem, hogy egyik gsm-be sokat jártam kérdezősködni, ott segítőkész a forma, szóval még ott megkérdeztem, de ha ugyan ezt mondja, akkor kipróbálom inkább, hogy egy új akku, lehet megjavul. Remény hal meg utoljára. :))

(#308) kpal


kpal
veterán

Hello!
Az lenne a kérdésem hogy a 3230-t lehet internetenkeresztül frissitenia a telo sw-t ?
ÉS ehez jó a az N80kábele ?
Köszönöm !

(#309) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

Imádtam ezt a telót vicces volt a cikket olvasni mai szemmel :)

(#310) Don't Panic válasza Pajoz (#304) üzenetére


Don't Panic
senior tag

Jaja ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.