Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) modd3r válasza Vikthor (#48) üzenetére


modd3r
őstag

Várj, kitalálom: csak nem egy akváriumos gép lesz ? :D

(#52) TOM!K@


TOM!K@
tag

SEgítséget kérek!!!!!!4
Hol lehet a winyóled és a póverled (piros és zöld) helyére kék ledet venni
JA és Nyíregyházához közell legyen az a hely.

(#53) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Ténylag nagyon szépek lettek a házak. Gratulálok mindegyikhez ;]

(#54) LukE válasza TOM!K@ (#52) üzenetére


LukE
veterán

elektronikai boltban kerdezd meg, ott kell lennie, es egybol kerj hozza ellenallast is. talan auto tuning is.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#55) engusz válasza Cathfaern (#53) üzenetére


engusz
veterán

Azóta ez a CD-ROM-osdi engem is nagyon foglalkoztat! :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#56) LukE válasza Cathfaern (#53) üzenetére


LukE
veterán

megnyomod a jobb alsó részét? vagy ott, ahol a gomb van. pölö ha kétoldalas ragasztóval rakta fel, akkor bőven tud ennyit mozogni.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#57) Apika válasza modd3r (#40) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Akkor majd tavasszal megnézzük élőben! :P

(#58) Jam.


Jam.
aktív tag

Én is megyek tavasszal is (enyém az AMD koffer), már van két új ötlet.
Az még nem biztos, hogy mindegyik meg lesz valósítva, de egyik biztos, annak örülök, hogy most már tudom mikre kell odafigyelni a házépítésnél!
Tehát találkozunk tavasszal!!!

(#59) DoubleD


DoubleD
aktív tag

Le a kalappal srácok! Gratula minden nyertesnek és résztvevőnek! Kalandor: mennyi erőforrást, időt emésztett föl a ház? Egészen egyedi...

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#60) _George


_George
senior tag

jó lett a cikk!
gratula ATUS! :)
remélem tavasszal is fel tudunk majd tépni (házakkal persze :) )
valami ftp-t említettél ahol az összes kép fent lesz?
megvan már?

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#61) Mixa19


Mixa19
csendes tag

Jövőre veszek Én is CoolerMaster házat, enermax tápot, olyan fényezést CSINÁLTATOK rá, hogy 3x be*****k, ja persze Athlon Opteron, MSI gold delux alaplap xxx márkás ram.

Ha jövöre pl. tavasszal lesz, addigra elkészül az Én házam is. S az biztos, hogy nem a ráfordított pénz miatt leszek büszke rá.

A többi ház tettszett, fogjuk rá.

Ventit Én is tudok rakni az oldalába, meg plexit. S HA VAN ZSOZSÓM AKKOR TUDOK CHIeFTeCH-et venni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A 3. érdemelné inkább az 1. helyet!

Ha gazdag vagy nem baj, csak kerülj el mielőtt olyat teszek, amit mind a ketten megbánunk!

(#62) zsoltee10 válasza Mixa19 (#61) üzenetére


zsoltee10
addikt

Ezért kár volt regisztrálnod. :(((
Vegyél egy kicsit vissza lécci.

(#63) zsoltee10 válasza Mixa19 (#61) üzenetére


zsoltee10
addikt

És az aláírásodat sürgősen változtasd meg. Nem ide való a téma.

(#64) Mixa19 válasza zsoltee10 (#63) üzenetére


Mixa19
csendes tag

Tudod nem először járok itt. Csak épp nem fogadja el a régi jelszót.

S nem veszek vissza!!!

Inkább égek egy Acorp/Codegen/eurocase/Azona házzal mint a többi márkással ami 8 milliárd forint!

Ha gazdag vagy nem baj, csak kerülj el mielőtt olyat teszek, amit mind a ketten megbánunk!

(#65) zsoltee10 válasza Mixa19 (#64) üzenetére


zsoltee10
addikt

Lehet, hogy azért nem fogadja el a régi jelszót, mert a stílusod miatt már egyszer kitöröltek. Pedig jobb lenne, ha visszavennél (bár az aláírásod egy fokkal jobb), nem mondta senki, hogy azért nyert Kalandor, mert Chieftec háza volt. 2. Modd3r háza egy Morex ház, ami 10 körül van. Sátán háza Acorp, és ha lett volna festés az oldalán, tuti hogy nyer. Volt ott Antec ház vízhűtéssel, mégsem az nyert, szóval ne magyarázd nekem meg, hogy a modding versenyen az nyert, akinek a legdrágább gépe volt, mert nem igaz!
Kalandor háza azért nyert, mert kitűnő szellőzése, brutál festése/fényezése volt. Ha történetesen Acorp ház lett volna, akkor is nyert volna, ha ilyen a kivitelezés.

(#66) Cathfaern válasza Mixa19 (#61) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nos igen, ez az igazi Modding magyar módra :( Valaki megcsinál egy szép házat, a másik meg leordítja a fejét...gratulálok.

(#67) Mixa19


Mixa19
csendes tag

Jó nyerjen Ő a brutál KÉSZÍT€T€TT fényezéssel! (a nem általa készült)

Jó a szellőzése? JAh, 2 cooler már jól fújja a levegőt.

Gratula! Igazi magyar modding? Mi számít annak? Az megvásárolt control panel beszerelése? Gratula!

Én inkább megcsinálom magamnak és az igazi MOD!

De akkor is GRATULA a többieknek.

Ha gazdag vagy nem baj, csak kerülj el mielőtt olyat teszek, amit mind a ketten megbánunk!

(#68) zsoltee10 válasza Mixa19 (#67) üzenetére


zsoltee10
addikt

Nem értem, miért fáj az neked, ha valakinek sikere van. Az aláírásodból is látszik, hogy milyen a hozzáállásod, de erről nem nyitnék vitát. Savanyú a szőlő...

(#69) Mixa19 válasza zsoltee10 (#68) üzenetére


Mixa19
csendes tag

Legyen sikere. Nem azzal van a baj, nem is ismerem a gyereket.

Csakhát a semmiért díjat kapni...

Ha gazdag vagy nem baj, csak kerülj el mielőtt olyat teszek, amit mind a ketten megbánunk!

(#70) atus


atus
senior tag

Mixa19: Első és egyben utolsó figyelmeztetés. Válts normális hangnemre, vagy vonulj el egy tibeti kolostorba, és dugdoss zabszemeket a testnyílásaidba. Ez a fórum egy hazánkban egyedülálló esemény emléke, amin úgy tűnik te nem voltál jelen, de nem is kár. Amit mondasz, hogy nem a pénz számít a moddolásban, igaz. De ilyen formában inkább ne böfögd ide. Mostantól kezdve törlöm a további becsmérlő és demoralizáló megynyilvánulásaidat. Kezeket a paplan fölé...

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#73) Vikthor válasza modd3r (#51) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Nem azt már elvetettem, de az ötlet az enyém!!! :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#74) modd3r válasza Kalandor (#71) üzenetére


modd3r
őstag

Kalandor írta: ''Jut eszembe, #66 Catfaern barátom találta meg talán az igazságot: ez itt magyarország. Kibicnek semmi se drága...''

Pontosan kire is gondolsz ?

(#76) Vikthor válasza modd3r (#74) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Szia modd3r!

Képzeld behívtak melózni ma.... hajnalban keltem vazze! :(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#77) modd3r válasza Mixa19 (#67) üzenetére


modd3r
őstag

Valamit tisztázzunk !

Szerintem minden versenyző gépében voltak olyan dolgok, amik senki szerint sem számítanak modnak.
Pl.: az én házamban a Musketeer -t én NEM számítom modnak, azért van benne, mert nekem tetszik és egyben praktikus dolog.
Az én házamban az LCD-t NEM számítom modnak, mert mert nekem tetszik és egyben praktikus dolog.
Én ezeket a dolgokat inkább úgy nevezném: érdekességek.
Akkor miért lett ez a közönségdíjas ?
Gondolom azért, mert az embereknek első ránézésre ez tetszett a legjobban.

Mindenesetre tavasszal kész vagyok bárkivel személyesen elbeszélgetni a modding mivoltjáról, de csak NORMÁLIS HANGNEMBEN !


(#78) modd3r válasza Vikthor (#76) üzenetére


modd3r
őstag

Képzeld én meg építkezem, és ma hajnali 8-kor (!!) fennt gugoltam a készülő tetőmön, és azt figyeltem, hogy folyik be a víz.... :O

(#79) Den válasza Mixa19 (#64) üzenetére


Den
veterán

Hát ez a nicked sem fog sokáig élni.

www.simson4t.hu

(#80) Den válasza zsoltee10 (#68) üzenetére


Den
veterán

Azért fáj neki, mert egy szánalmas irígy kis senki.

www.simson4t.hu

(#81) Vikthor válasza Den (#80) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ez a Mixa19 vagy ki inkább egy laikus pancser... nem érdemes vele foglalkozni szvsz... Egy noname házból is lehet tök frappánsat moddolni nem feltétel egyáltalán a márka...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#82) Den válasza Vikthor (#81) üzenetére


Den
veterán

az aláírása beszédes

www.simson4t.hu

(#83) Vikthor válasza Den (#82) üzenetére


Vikthor
nagyúr

:DD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#84) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Mixa19 repült. Már tegnap kellett volna!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#85) Vikthor válasza Parci (#84) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Parci kickass! Yeah! :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#86) - Mixa - válasza Den (#80) üzenetére


- Mixa -
tag

Sajnálom ha tegnap elvetettem a súlykot. Kicsit ideges voltam.

Ott voltam de csak megnézni a dolgokat. Olvasva ezt nem gondoltam végig:

''a moddolásban nem számít a pénz''. Így már más az egész...

Szeretnék mindenkitől elnézést kérni akit megbántottam, remélem ez elég kezdésnek.

:F

Ja igen, (KALANDOR) elfogadom az ajánlatot. Dobj meg 1 emaillal és a többit megbeszéljük.

(#87) Vikthor válasza - Mixa - (#86) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Here we are again? ;]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#89) Chain|Q


Chain|Q
tag

Oooo baj allem reszpekt, meg minden, de latszik azert hogy a szervezok/keszitok meg nemigen jartak Amigas es egyeb alternativ szamtech partykon... Ezek a modok es tuningok eleg kis kezdo probalkozasnak szamitanak ahoz kepest, amiket ott lehet latni. (Pl. had ne reszletezzem milyen atalakitasok szuksegesek egy A1200 alaplap, egy PCI busboard vagy egy dual PowerPC kartya + 3D gyorsito combo emberi elhelyezesehez egy ATX alaplap szamara keszult hazban... :D Egyaltalan a behelyezeshez, meg hogy az egesz menjen az ATX taprol, arrol mar nem is beszelve, hogy huteni kell, nameg ha overclockolni akarsz akkor bizony forrasztgatas hegyek, nem csak atallitom BIOSban es csa'... Ezekhez kepest ilyen bonus led beepitgetesek elegge kinderspil dolgok. Persze semmi bajom azokkal akik ilyen pc-modokat csinalnak, csak a miheztartas vegett. No de hagyjuk.

A sorosrekesz-pct meg mar lathattuk az ev elejen a Towel2003 nevu demoscene partyn is. Asszem ez volt, mer' az is hejneken doboz volt, ha meg nem ugyanez, akkor raadasul nem is olyan eredeti az otlet.

Mondjuk az uberalles mod/tuning amit eddig lattam, az BSZ/NST gepe volt, a 4ever03 Plus/4 partyn Szegeden. Egy 386sx PC, egy C64, egy Plus/4 es egy 1541/1 FDD egybeepitese egyetlen slim(!) AT hazba. A C64 es a Plus/4 kepe is nezheto VGA(!) monitoron, mindket gep hasznalhatja a 1541-et, etc... Vagy emlithetnem pl. Poison/SGR gepet, ami egy C64, PC/AT hazban, 20GB HDD-vel(!), CD-iroval(!!!) stb. Na ezeket tessek uberelni! :D

Pegasos II/G4 -=- Amiga 2000/060 -=- Amiga 1200/060 | hosting www.amigaspirit.hu and www.pegasos.hu

(#90) Vikthor válasza Chain|Q (#89) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Akkor te miért nem voltál a versenyzők körében, ha ilyen ''nagynak'' képzeled magad? Jó érzés leszólni más munkáját?? Gondolkozzál már el egy kicsit. :(((

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#91) engusz válasza Chain|Q (#89) üzenetére


engusz
veterán

Szerintem ez egy kicsit más pálya...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#92) modd3r válasza Chain|Q (#89) üzenetére


modd3r
őstag

Bár a kiírásban erről nem esett szó, valahogy mégis mindenki kizárólag PC moddingban gondolkodot...
Jövőre várjuk az Amigás, C-64-es fiúkat is a versenyre ! :D

(#93) Parci válasza - Mixa - (#86) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Bocsánatkérés elfogadva :P, üdvözlünk köreinkben. Megkérlek, hogy tartsd meg a mostani attitűdöd, és akkor senki sem fog szekálni... (ellenkező esetben meg több esélyt nem kapsz, de hagyjuk a fenyegetőzést)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#95) Chain|Q válasza Vikthor (#90) üzenetére


Chain|Q
tag

Kovetkezo okok miatt:
1., Nem tudtam a versenyrol. Lehet hogy meg el is mentem volna, bar csak mint latogato.
2., Az en gepeim gyari hazban laknak. Az A2000-em, amirol ezt irkalom es az A1200-am is.
3., Mondtam h. semmi bajom az egesszel, sot, nehany haz meg tetszik is, es nem szolom le, csak arra probaltam felhivni a figyelmet, hogy ennel joval durvabb modok is leteznek. Ami teny. Ha ez neked nem tetszik, akkor nem velem van bajod, hanem a tenyekkel.

Pont.

Pegasos II/G4 -=- Amiga 2000/060 -=- Amiga 1200/060 | hosting www.amigaspirit.hu and www.pegasos.hu

(#96) Chain|Q válasza Kalandor (#94) üzenetére


Chain|Q
tag

''másodrészt ezek a munkák, amiről beszélsz, általam mindig csak úgy ismertek hogy: van egy ház, amiből 200 kábel meg doboz lóg ki. szóval nem egy esztétika, meg überhűtés.''

Peldaul:
[L]http://amigos.amiga.hu/chip/BAS/mikrosuto.jpg[/L]

:) De ismetlem a modok ettol fuggetlenul erdekelnek, azert is neztem meg a cikket, meg pofaztam be ide neh? :)

Pegasos II/G4 -=- Amiga 2000/060 -=- Amiga 1200/060 | hosting www.amigaspirit.hu and www.pegasos.hu

(#97) modd3r válasza Chain|Q (#96) üzenetére


modd3r
őstag

Szép munka. Magyar ugye ?

(#99) modd3r


modd3r
őstag

Hehh, van egy sanda gyanúm, hogy tavasszal találkozunk majd mikróba faragott PC-vel is ... :)

(#100) Chain|Q válasza modd3r (#97) üzenetére


Chain|Q
tag

Nem, de ezt nem igazan tartjuk nyilvan, tekintve hogy vilagmeretekben is csak nagyon kevesen Amigaznak mar, szoval 1 nemzeten belul nemigen lenne mivel villogni a masiknak. :) Idehaza kb. 200-250 ember aktiv meg, de hamarosan lesz Amigas talalkozo ([L]http://www.fyanica.hu[/L]), ott biztos megnezhetsz par kulturalt megoldast... :) Bar muveszi erteket kevesbe kepviselnek, inkabb funkcionalisat. :) Termeszetesen most a normalis beepitesekrol beszelek, nem az emlitett drotvazhackokrol. (Bar biztos azokbol is jelen lesz jonehany. :D )

Pegasos II/G4 -=- Amiga 2000/060 -=- Amiga 1200/060 | hosting www.amigaspirit.hu and www.pegasos.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.