Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fr4G


Fr4G
aktív tag

Esti meglepetescikk?:)

(#2) trilobyte


trilobyte
tag

nagyon szépek :) főleg a chrome hell és az amd koffer :DD

<[HUN]ecset> c64 billentyűzettel eladó

(#3) MaUser


MaUser
addikt

Gratula a győzteseknek és minden résztvevőnek!:)

U.i.:
Az a táska nagyon elgondolkoztatott.....

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#4) engusz


engusz
veterán

Nagyon korrekt cikk! Gratula!
Örülök, hogy ott lehettem a versenyen! Szuper volt a kiállítás is!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5) nofene


nofene
aktív tag

Én szerencsére személyesen is ott lehettem de így az éteren keresztül is gratula mindenkinek.

Ui.: Kalandornak külön mert nekem is az ő modja jöttbe a legjobban, Vikthornak meg mert nagyon elborult :D

(#6) Apika


Apika
Közösségépítő

Gyönyörűek lettek a képek! De hiányolom az ''elkövetők'' képeit, hogy tudjuk kik is végeztek az élen...

(#7) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Gratulálok atus, szép cikk kerekedett belőle. :)

(#8) EnginEEr


EnginEEr
tag

Táskák ütnek!! :)) nagyon rulz mind2 (nekem is van 1, de nem ilyen szép)

viszont fura hogy 1-3 helyezésbe csak ilyen csilicsaré házak kerültek... nekem sokkal jobban bejönnek az ilyen nem mindennapi 'objektumokba' belerakott pc-k
pl a hátizsák, sörösrekesz ;]

no azért szépek az tornyok is... hát igen a rádiómmal elhajottak volna .... :F

Abor-Asör-Apálinka => Asus | AMD | Ati - az utóbbi 2 már egy, de a sör nem válik pálinkává ilyen könnyedén :)

(#9) Keitaro


Keitaro
addikt

Satan-Claus gépháza nagyon tetszik :)

(#10) Hory


Hory
aktív tag

Nem azért, de tényleg nem értem az első helyezést. Modd3r háza nagyságrendekkel volt a mezőny fölött (most a ''komoly'' kategóriában, mert azért a sörösrekeszt meg a koffert is megámultam és megmosolyogtam, de azért otthonra, szép berendezett szobába stílusos ember ilyet nem rak). Az első helyezett alig-alig mutatott fel többet, mint a lehúzott ''full-bolti'' házak. Modd3r-én látszik, hogy nagyon sokat dolgozott vele, van vénája a művészethez (mert ez már inkább az, mint HC overclock), és egy tényleg igényes, komoly munkát adott ki a kezei közül, amivel állítom, a világon bárhol minimum közönségdíjat kapna, ha nem dobogós helyezést...

Nem egészen értem, hogy egy _MODDER_ versenyen miért lett második egy ház, amelyik tízer több, ötször igényesebb modot tartalmazott az első helyezetthez képest?

(#11) LukE válasza Apika (#6) üzenetére


LukE
veterán

hát itt van pölö S-C feje: [L]http://www.internews.hu/dl/wizard/2003-09-28-D2-tun&mod/d2_tun&mod150.jpg[/L]
;]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#12) zsoltee10 válasza Hory (#10) üzenetére


zsoltee10
addikt

Mert a hűtésre/szellőzésre nem figyelt oda sajnos, és emiatt csak 3-t kapott a 10ből a hűtésre, így 1 ponttal lemaradt. Még nem készült el a ház teljesen a versenyig, de van egy olyan érzésem, hogy tavasszal nagyon komoly esélyes lesz a győzelemre, ha elkészül a ház. :P Másrészt ízlések és pofonok különbözőek, de ne legyen ebből megint balhé, egyszer elég volt a másik, ehhez a versenyhez kapcsolódó topikban.

(#13) LukE válasza Hory (#10) üzenetére


LukE
veterán

olvastál te ilyeneket, mint pölö:
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=24310[/L]
#334, #289, #275, #192

[L]http://www.radikalmod.hu/index.php?p=1&x=ne&y=168&PHPSESSID=e354a21905fd432e21892353e641a3e2[/L] az első 3 között 1-1 pont volt

:F

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#14) Apika válasza LukE (#11) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Köszi! Ezt a képet láttam én is. De én arra gondoltam, hogy azokat kellene betenni, amik a díjátadáskor készültek...

(#15) zsoltee10 válasza LukE (#11) üzenetére


zsoltee10
addikt

Ez a ké azért nagyon durva, mert a fényképezőn nem volt beállítva a vörösszem-effektus elleni izé, emiatt Sátánnak vörösek lettek a szemei. Nagyon állat. :D

(#16) Hory válasza LukE (#13) üzenetére


Hory
aktív tag

Vilagos, bar szemelyes velemenyem az, hogy a belso korantsem olyan kritikus, mint a belso, hiszen az utobbit csak az latja, akinek megmutatja a tulajdonosa. :)
Viszont most latom csak, hogy kozonsegdijat megkapta a halalfejes, szoval megbekelt a lelkem. :)

(#17) Cane válasza Hory (#16) üzenetére


Cane
őstag

A külső belső? ;]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#18) zsoltee10 válasza Hory (#16) üzenetére


zsoltee10
addikt

Akkor jó. :) Azért egy 2. hely, meg közönség díj nem rossz. Csomó cuccot vihetett haza. :)

(#19) Cane válasza zsoltee10 (#18) üzenetére


Cane
őstag

Nem hiszem hogy a cuccárt indultak a srácok. Amúgy milyen értékes tárgyakat lehetett nyerni? PC Házakat?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#20) LukE válasza Apika (#14) üzenetére


LukE
veterán

[L]http://www.internews.hu/dl/wizard/2003-09-27-tun&mod/tun&mod.rar[/L]
[L]http://www.internews.hu/dl/wizard/2003-09-28-D2-tun&mod/tun&mod2.rar[/L]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#21) LukE válasza zsoltee10 (#15) üzenetére


LukE
veterán

E! S-C-nek tényleg ilyenek voltak a szemei;]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#22) Apika válasza Cane (#19) üzenetére


Apika
Közösségépítő

A lap alján a díjak:

[L]http://www.radikalmod.hu/index.php?p=1&x=ne&y=168&PHPSESSID=d892985119d47ed90b3945a972f593db[/L]

A díjak sorrendje (balról-jobbra):

Közönségdíj - I. - II. - III.

(#23) zsoltee10 válasza Cane (#19) üzenetére


zsoltee10
addikt

Az első helyezett Casetek házat, jó szellőset, jól moddolható. :) Meg fénycső cpucooler, Vantec cobra ide kábelek, meg még néhány apróság, ha jó emlékszem.

A 2. szintén házat, csak kisebbet, meg ő is fénycsövet, meg kábelek, meg cpucooler, meg nemtom.

3. kábelek fénycső, cpucooler, másra nem emlékszem, de mintha lett volna még valami apróság.

Cpucooler Azt hiszem Glacialtech volt, p4, és amd között lehetett választani.
Sátán rögtön elbizniszelte a fénycsövet George-nak. :) A Vantec cobra kábelek nagyon ütősek.

(#24) zsoltee10 válasza zsoltee10 (#23) üzenetére


zsoltee10
addikt

Ja, igen Sátán még kapott egy heatpipe hdd hűtőt is.
Meg persze a kupát mindenki.

(#25) LukE válasza Hory (#16) üzenetére


LukE
veterán

Hátazért ezzel nem értek 1et. (főleg, hogy a többi házat már láttam korábban is, Kalandoré viszont meglepett. meg hogy lehet szépet alkotni ablak, koldkatód, ledesventi, meg egyéb világító izék nélkül is.)

[L]http://modcomics.com/Archive/20030721.gif[/L]
[L]http://modcomics.com/Archive/20030723.gif[/L]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#26) zsoltee10 válasza LukE (#25) üzenetére


zsoltee10
addikt

Bah, mire betöltötte modemmel! Arghh. :) De azért vicces. :)

(#27) LukE válasza zsoltee10 (#26) üzenetére


LukE
veterán

:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#28) zsoltee10 válasza LukE (#27) üzenetére


zsoltee10
addikt

Nekem 49,2-vel csatlakozik, de ez sem gyors. :) De a tiednél gyorsabb, és ez megnyugtat. :t

(#29) LukE válasza zsoltee10 (#28) üzenetére


LukE
veterán

degizdafúúúúúúú:D nekem 56k-s modem is kb 44.0-val megy fel:(((

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#30) Apika válasza LukE (#20) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Erre gondoltam! Ezer köszönet! :C

(#31) Adi


Adi
senior tag

Én is fikázok. :)

Nem tetszik a cikkben, hogy a 6-os, ''Kékség'' nevű házról sokat írtok, de nem láthatunk belső fotót róla. Miért nem?

Meg mókás látni, hogy az Antec módosított Chieftec cuccokat árul a neve alatt, akárcsak a Thermaltake. :)

ldm start-reconf primary

(#32) anulu


anulu
félisten

Az a nagy bajom, hogy ötleteim vannak, viszont rendelkezem olyan két balkézzel, ami éldes kevés ahhoz, hogy neki merjek állni a Chieftec házam moddolásához. Úgyhogy marad a tuning, amit csak lehet :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#33) anulu


anulu
félisten

Mindenkinek gratula, és sajnálom, hogy nem tudtam kimenni :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#34) F7


F7
tag

Az nem Vantec Cobra, hanem Antec Cobra :) de tényleg nagyon szépek.

Fickó! Fekszessz!

(#35) modd3r


modd3r
őstag

Mint az egyik díjazott, szeretném megköszönni az őszinte véleményeket itt a fórumban, illetve a közönség szavazatokat ott a helyszínen.

Zsoltee10 azt írta, hogy ha elkészül a Chrome Hell, esélyes lesz tavasszal a győzelemre.
Nos, megnyugtatnék mindenkit, hogy tavasszal NEM ezzel a munkával indulok... :)


Képek a rendezvényről + így készült a Chrome Hell....

crow.kepeim.hu

(#36) anulu


anulu
félisten

Előreláthatóan tavasszal mikor lesz a verseny?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#37) anulu válasza modd3r (#35) üzenetére


anulu
félisten

Gratulálok a türelmedhez, és a sikerhez is. Na nekem ahhoz nem lenne türelmem, ahogy ültél a ragasztópisztollyal a kezedben, és csináltad a koponyát...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38) Apika válasza modd3r (#35) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Kíváncsian várom, hogy mivel rukkolsz ki! :P

(#39) modd3r válasza anulu (#37) üzenetére


modd3r
őstag

Köszönöm szépen !

(#40) modd3r válasza Apika (#38) üzenetére


modd3r
őstag

Már megvan a kész terv a mod-ot illetően, a többi titok. :)

(#41) zsoltee10 válasza modd3r (#40) üzenetére


zsoltee10
addikt

Azt a házat moddolod, amit nyertél? Vagy azt érintetlenül hagyod? Én azért nagyon szívesen megnézném a chrome hell-t teljesen kész állapotban. Azt is hozd el tavasszal, plíz. :U

(#42) modd3r válasza zsoltee10 (#41) üzenetére


modd3r
őstag

Nem, az a ház amit nyertem a méretéből adódóan nem alkalmas arra, hogy otthona legyen a következő mod-nak... :P

A kész Chrome Hell-t pedig megnézheted majd a radikalon.
Persze lehet, hogy azért azt is viszem tavasszal, majd meglátjuk.

(#43) modd3r


modd3r
őstag

Flatcoke lassanként csorgatja az infokat, már fennt van a 3. helyezettel készített interjú + képek.

Íme:

[L]http://www.radikalmod.hu/index.php?p=9&PHPSESSID=57420dac0c9f49c5656487698e8ad8db[/L]

(#44) Den válasza Hory (#10) üzenetére


Den
veterán

''amelyik tízer több, ötször igényesebb modot tartalmazott az első helyezetthez képest?''

a te véleményed szrerint.

Amúgy mi a mod mértékegysége? vágott centi/négyzetméter? Vagy hány newton erőt fordítottak lemez megmunkálásra?

www.simson4t.hu

(#45) Den válasza Adi (#31) üzenetére


Den
veterán

Mi ebből a tanulság? Mindhárom márka ugyanattól a beszállítótól veszi a házakat, a népek meg veszik drágán a márkás házakat amiket valójában egy itthon ismeretlen cég gyárt.

www.simson4t.hu

(#47) Parci válasza Kalandor (#46) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Pár ember hisztije miatt nehogy már visszalépj! Ennyi erővel nekünk már rég be kellett volna zárni az egész PH!-t... (nem is tudnának most itt hisztizni ;])

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#48) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Én is indulok tavasszal, most már aludtam rá jó pár napot, de ezúttal teljesen élettelen lesz majd a ház. Semmi többet nem árulok el, de már van kiforrott ötlet és legyen ennyi elég... :DD Akkor tavasszal ismét talizunk!

De azért a BIOMOUSE rulla! :D

Viktor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#49) Dokibá válasza Vikthor (#48) üzenetére


Dokibá
aktív tag

Az én tervem is kész... Kössétek fel a gatyátokat. :U

Dokibá

(#50) nap válasza Vikthor (#48) üzenetére


nap
addikt

Nekem a te hazad tetszett a legjobban.
Egy nagyobb dobozban nem erezte volna jobban magat egered?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.