Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Enjoy... :P.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2) Keitaro válasza Parci (#1) üzenetére


Keitaro
addikt

Wow! Megyek enjoyolni :)

(#3) twollah válasza Parci (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Fty ft fty fty fty

(#4) Keitaro


Keitaro
addikt

Hm hm. Olvasok ezerrel. Eddig nagyon tetszik, de... RV300? Szerintem javítani kéne

(#5) ityam


ityam
senior tag

Szerintem egy jo teszt. egyetlen amit hianyoltam hogy nem huztatok meg egy picit a kartyakat.
a legtobb kartya relativ jol huzhato.
pl egy gef3ti200 at nagyon visszafog a mag sebessege es gyakorlatilag 210 korul megy szinte mind. de a 240 sem ritka.
es akkor mar sokkal versenykepesebb.
persze ez a tobbi kartyara is igaz, de eltero mertekben.

Vegul tehat gratula a teszthez. szep munka volt.

(#6) sebela válasza ityam (#5) üzenetére


sebela
aktív tag

Aztán húzásal még 1xxxxxx-szer lemérni....
Így se lehetet kis munka...

:C :C :C :C
grat

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#7) Keitaro


Keitaro
addikt

A GeForce4 (NV25) 2002 tavaszán a GeForce3 széria leváltójaként érkezett, megnövelt órajelekkel, és duplára növelt a TMU/pipeline-nal
A vertex shaderből lett dupla, TMU nem. Gomenne, csak javító szándék, utána ezeket a hozzászólásokat nyugodtan lehet törölni is, ne rondítsák a képet. Egyébként cikk még mindig rullz, tetszenek a táblázatok :)

(#8) Bandit21


Bandit21
addikt

Még bele se néztem de már a cím alapján megér 1 GRATULÁCIÓT a munkátok KÖSZÖNJÜK!!!

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#9) rATdrAgOn válasza twollah (#3) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Twollah: Toled nem ezt vartam, te Amithlonhuszar! :)
Bibibi, hamarosan (ha minden jol megy) A4k tulaj leszek, CyberStormPPC-vel jol. :)
Vegre a vitrinbe helyezhetem megfaradt, ven, _HACKMENTES_ A1200-met :)

Na, obegassal csak, te Amithlonhuszar! ;]

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#10) rATdrAgOn


rATdrAgOn
senior tag

Amugy jo a teszt, bar engem perpill nem erint, mert nincs piiizem most uj hartyara (most perpill egy G200-as a megjelenitom, nincs masik :)))
Viszont az pozitiv, hogy az UT2k3 is be lett veve a tesztbe jol. :)
1szoval... gratula! :)

Byebye!

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#11) Don Vittorio válasza rATdrAgOn (#9) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Hi Rati!

Hogy ityeg?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#12) Keitaro


Keitaro
addikt

Na átmentem rajta. Gratulálok a cikkhez nem két perc lehetett elszórakozni vele :C
Az antidetectes eredmények tényleg érdekesek tudnak lenni.

(#13) twollah válasza rATdrAgOn (#9) üzenetére


twollah
nagyúr

OFF

Nekem masfel eve a szekreny tetejen figyel az abszulot szethackelt A1200asom.

Na obegassal csak te A4k huszar.

ON

(#14) Don Vittorio válasza Parci (#1) üzenetére


Don Vittorio
őstag

A %-os teljesítménycsökkenéses táblázatokat javítani kellene, mert egy ''teljesítménycsökkenés'' nem lehet 130%. De még csak 100% sem - ha figyelembe vesszük a közölt adatokat. Említett táblázatokban 100%-os teljesítménycsökkenés van olyan esetben, amikor 78-ról 39 fps-re csökkent a sebesség. Márpedig ez nem 100, hanem 50%-os teljesítménycsökkenés, mivel a csökkenést visszafelé számoljuk, az eredetiből, hiszen abból csökkentünk...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#15) twollah


twollah
nagyúr

A teszthez gratulalok gondolom eleg sok idot elvett az eletetekbol a sok szereles program bamulas stb.

Egyedul az az egyetlen egy problemam, hogy minek kell az egyes kepeket a cikkben negativba atforgatni?

Szinte semmi ertelmet nem latom.

Vagy valami titkos uzenetet hordoznak a kepek?

(#16) Parci válasza Don Vittorio (#14) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Jajj mááár... :P

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#17) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Ha továbbra is ilyen gyorsan áramalanak fel az új információk az oldalra, akkor sosem tudom behozni a két(három)hetes lemaradásomat (Erdély + gólyatábor) :)

Na de most komolyabbra fordítva a szót: éljen a megateszt! :C

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#18) Don Vittorio válasza Parci (#16) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nem piszkatúra. :)

Holnap de?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#19) Peat;)


Peat;)
veterán

Azért durva a geforce-ok csökkenése a bizgentyű bekapcs után.Képminőség csökkenését meg nem igazán látni(az Ati szebb de nem annyival mint sokan magasztalják)Persze hogy ''csal'' az nvidia,de nem lenne jobb ha az ati kártyái is ilyen sebbeségnövekedést érnének el,mondjuk egy bekapcsolható funkcióval?Szerintem sokan használnák.Én örülök hogy G4ti4200-őm van mert még mindig megállja a helyét,de nem hinném hogy az ati tesztalanyok mindegyike gyorsabb ettől(az alkalmazott program esetén)A technikai adatok által is hihetetlen lenne.Az egész optimizálás alatt lehet hogy az van hogy az ati kártyák a maxot hozzák ki magukból(gratula! ) míg az nvidida driverek folymatos programozásra szorulnak.Érdekes lenne valami régi driverrel is kipróbálni,gondolom csökkenne a teljesítmény,de a képminőséget ilyenkor kellene megfigyelni,aztán új driver és megnézni e teljesítmény emelkedése mellett a képminőség romlását.Ezt a sokat csak azért írtam,hogy az nvidiát kicsit védjem:)

(#21) rogers


rogers
aktív tag

Király. Előrebocsátom, még csak beleolvastam, de akkor is köszönet.
Egyetlen kérés ha lehetne: főképp az ilyen nagy cikkeknél jó lenne vmi olyan fícsör, hogy egyszerrre kinyomtatható legyen, vagy letölthető legyen az ég mondjuk PDFbe. Én az ilyen méretű dolgokat sajna papíron szeretem olvasgatni. :)

Mondjuk most 15 perc alatt átpakoltam Word-be (40 oldal lett), azt fogom kinyomtatni...

Azért csak így tovább...

Jobb későn, mint még később...

(#22) Parci válasza Peat;) (#19) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Ami az utolsó mondatod illeti: igen, még a héten.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#23) Parci válasza rogers (#21) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Nyomtatóbarát verzió pont erre van, csekkold :D.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#24) rogers válasza rogers (#21) üzenetére


rogers
aktív tag

ég = egész
(picit siettem...)

Jobb későn, mint még később...

(#25) rogers válasza Parci (#23) üzenetére


rogers
aktív tag

francba... tééényleg. Tökre égés, mi?
Még sose pillantmányoztam az oldal aljára annyira, hogy észrevegyem... :)

Az index.hu-n is ilyen van csak ott felül van a link :)

Sorry...

Jobb későn, mint még később...

(#26) Peat;) válasza Parci (#22) üzenetére


Peat;)
veterán

Naggyon jóó!

(#29) twollah


twollah
nagyúr

OFF

Ejnye no.

A mighty OPERATOR, es a HAZIGAZDA szetOFFolja a topicot.

ON

(#30) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Jó, majd utólag törlöm a beszélgetést. :)

Akkor este próbállak.

Egyébként - eltekintve a százalékoktól - jó a cikk.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#31) rudi válasza Parci (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

navégre!navégre!navégre!navégre!navégre!navégre!navégre!navégre!navégre!
2órán átt hibás Sapphire radeonokat kergettem most felüdülésként megnézem a tesztet :D:D:D:D:D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#32) c*


c*
aktív tag

Tudnatok segiteni ?? Melyik a jobb kartya ?
-SAPPHIRE ATI RADEON 9100 128MB DDR+TV+DVI
-INNOVISION GF3 TI200 64MB DDR +TVOUT
-MSI MS-8917 GF FX5200 64MB DDR +TVOUT

vagy esteleg ha tudtok jobbat 20.000 Huf korul
thx

(#33) fLeSs válasza Don Vittorio (#14) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ez a dolog teljesen attól függ, hogy honnan nézed.
te abból a szemszögből nézed, mi pedig ebből ;]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#34) Keitaro válasza c* (#32) üzenetére


Keitaro
addikt

A 9100 a legjobb választás szvsz. Ha benézel a videokártya topicokba akkor viszont látod, hogy a 64mb-s változat memóriái nagyobb órajelen ketyegnek a Sapphirenél.

(#35) engusz


engusz
veterán

Gratulálok a teszthez! Várom a felsőkategória tesztjét is! :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#36) rATdrAgOn válasza Don Vittorio (#11) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Don Vittorio!

Nem tul jol, ram jar a rud mostansag... :)
Katasztrofamamor minden vonalon :)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#37) c* válasza Keitaro (#34) üzenetére


c*
aktív tag

a gif3ti200 eredmenyei meggyozobbek

(#38) rATdrAgOn válasza twollah (#13) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

OFF

Twollah, hat latod, ennyit tudsz. :)
En meg mindig hasznalom szegeny megfaradt oreglanyt, igaz mar csak mint klubgepet. :)
Ezert vadaszok valami olyan amigat itthonra, ami birja is ha nyuzzak, meg elzorog rajta -jol- minden aminek egy Amigan el kell zorognie... teccikerteni?! :)

Ui. A500-on jol lehet jaccani, A1000-en is, CDTV-n is, A2000-em meg kolcsonbe van, A3000UX es A3000T meg szolgalatba van allitva... ertheto? :)

ON

... te amithlonhuszar! :t

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#39) fLeSs válasza c* (#37) üzenetére


fLeSs
nagyúr

azért, mert a tesztbe a 64-bites memós radeon 9100 került bele (mintha ez nem lenne mindenhol kihangsúlyozva a cikkben :U). sajnos a tesztelés közben derült ki róla, hogy ilyen szegényke...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#40) c* válasza fLeSs (#39) üzenetére


c*
aktív tag

ok sry

(#41) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Az Antidetectoros ''ügyről'' pedig annyit tudunk mondani, hogy mindenki próbálja ki saját maga is otthon, és tapasztalja meg, hogy mik a különbségek sebességben és képminőségben egyaránt!

Hát most mondd meg, nem akar működni a program! Mi baja lehet a Voodoo3-ammal? :DDD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#42) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

RLZ A TESZT! 4200 forever!:DDD

(#43) twollah válasza rATdrAgOn (#38) üzenetére


twollah
nagyúr

OFF

Tudod nekem sosem a vas volt a fontos hanem az OS.
De ezt mar annyiszor mondtam.

ON

(#44) twollah válasza _Volkovy_ (#42) üzenetére


twollah
nagyúr

Tevedtel!
GeForce2 MX400 forever!!!

(#45) Keitaro válasza Panther (#41) üzenetére


Keitaro
addikt

:DDD :DDD :DDD
Látod az a kari minden optimalizáció nélkül hasít :P

(#46) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

A teszt egyébként jó lett, nagyon tetszenek az nV-csalást leleplező grafikonok is. Mondjuk ezt a 130%-os dolgot sztem is igencsak cserélni kéne... :(

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#47) _Volkovy_ válasza twollah (#44) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

You're wrong!:)
TNT2PRO FOREVER!:D

(#48) fLeSs


fLeSs
nagyúr

tehát akkor mire is gondoltok?
mi legyen a képlet?
most a következő: ((eredeti / antidetect)-1) x 100.
úgy gondoljátok, hogy ez legyen elosztva kettővel, és az lesz a különbség?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#49) twollah válasza _Volkovy_ (#47) üzenetére


twollah
nagyúr

Ja igen az a hackelt?

(#50) realist


realist
őstag

csak szeretnék gratulálni, nagyon jó a cikk...:P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.