Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) parandroid válasza rudi (#8) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

köszönöm a linkeket. itt vidéken már mindn kereskedővel körbehívattam az összes nagykert, sajnos csak az a tendencia, hogy logitech cordless click plus optical egérből a rechargeable változat van raktáron általában, a nem tölthetők közül pedig kétféle van: 931173-0914 (ez kellene nekem) és 930951-0914 (ehhez normál vevőegység van, nem a kis pendrive-szerű). sajnos az eladóknak erről általában fogalmuk sincs, és nem értik, hogy mi is a problémám. :( árlistákban sem tesznek soha különbséget a kettő között... :( én meg már kicsit rossz érzéssel kérdezek. rendelni meg így végképp nem merek, ki tudja, mit küldenének. pedig jó lenne végre egy minden tekintetben megfelelő egér a notebookhoz... egyébként árban 11k körül van a sima, és 15k körüla rechargeable változat az eddigi tapasztalataim alapján.

logitech: köszi a linket, megkérdeztem a srácot, aki árulja, meglátjuk, mit válaszol.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.