Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aronocs


aronocs
tag

''Hogy ne árválkodjon az egyetlen VIA K8T980-as lap,''

Elírás

Aut inveniam viam aut faciam.

(#2) rudi válasza aronocs (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

thx

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

tudtam, tudtam, tudtam! sikerül mindig arról (is) írnotok azért, ami érdekel... :D

egy egeret hajtok már hetek óta, és sehol nem találom:

Bővebben: link

logitech cordless click plus - ebből is a mini vevőegységes változat, nem a töltős, és nem a normál vevős. már lassana logitech-féle cikkszámát is fejből tudom: 931173-0914.

na, ezt nem láttam a cikkben sem, bár nagyon hasonlít az mx700-ra.

ilyet szerezzen nekem valaki! plíz!!!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4) rocket


rocket
nagyúr

20k-val olcsobb egy x800xl pci-e mint egy 6800gt pci-e verzio az szep kulonbseg.

Egy dolgot nem ertek a cikkben, a jelent miert kell a multhoz hasonlitani, amikor az arakrol van szo?
Teljesen mas piaci feltetelek voltak akkor, igy az osszehasonlitas felesleges es felreertelmezheto lehet sokak szamara.

Ezek a logitech ps2 formaju gamepadok nagyon jok, foleg azokonak akiknek van ps2,pstwo gepuk, nem kell uj formahoz szoktatni a kezuket :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#5) rudi válasza parandroid (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

Bővebben: link március 1-es rész, első kép, ez az? Ára kiskerre számolva kb 13 000 Ft. A weboldalon találod a ''Partnereink'' menüpont alatt a partner kiskereket.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) rudi válasza rocket (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Hogy érted ezt a jelen és múlt dolgot?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#7) rudi válasza rudi (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Á, mégsem az :(, annak 931174-0914 a száma. Azért kérdezd meg őket nem hoznak-e.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) rudi válasza rudi (#7) üzenetére


rudi
nagyúr

Mintha a Hertánál lenne Bővebben: link de itt a budapesti potenciális lelőhelyek: Bővebben: link

És úgy tűnik E-connectben is van Bővebben: link (alkatrészek között)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) rocket válasza rudi (#6) üzenetére


rocket
nagyúr

''Néhány hónapja még négy futószalagos Radeon 9600 XT-t sem lehetett venni ennyiért.''

Erre gondoltam, teljesen mas piaci helyzet volt akkor, igy felesleges osszehasonlitani.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#10) Logitech válasza parandroid (#3) üzenetére


Logitech
aktív tag

Nagyon jó ez az egér. Használtan tudok egyet: Bővebben: link

(#11) rocket válasza rudi (#8) üzenetére


rocket
nagyúr

Logitech forgalmazok eleg erdekesen adjak elo, 3-bol 2 meg sose latott ps2-re driving force pro kormanyt, a 3.-nal meg rendelesre hoznak 2-3 het, es mindezt egy 35ezer ft-os tetelre, kereshetne komolyabb forgalmazokat a logitech, a mennyiseg a minoseg romlasahoz vezetett.

Es ez sok mas termekukkel is igy van, pedig egyik se gyemant aru termek.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#12) Logitech válasza Logitech (#10) üzenetére


Logitech
aktív tag

Ez nem biztos hogy mini vevővel van.

(#13) Viktor77 válasza rudi (#8) üzenetére


Viktor77
titán

Hertánál sosincs semmi. :(

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14) marcee


marcee
addikt

Logitech... háááát?! Én korábban azon az állásponton voltam, hogy bill/egérből nem érdemes márkásat venni drágán, ha beszarik veszek újat, még mindig olcsóbb. Mindezt úgy, hogy igazán nem is ismertem a márkás cuccokat. (persze az ennek az irányító eszmének pénzhiány volt a kiindulási oka). Az utóbbi 10 évben 3db noname billentyűzetetet és 4 db egeret használtam el a br. 1.5-2.5e Ft-os kategóriából. Egy hónapja kb vettem egy 6e pénzes Logitech Internet Navigator billzetet és már most akad a ctrl. Minthogy ArchiCAD-ezek a gépen, ahol a gyorsbillentyűk 60-70%-hoz kell a ctrl, ez csöppet idegtépő, pont emiatt cseréltem a 3-3.5 éves előző billentyűzetet, mert azon ebben a korban jött elő ez a hiba.
Persze ez csak egy rossz tapasztalat.

\m/

(#15) parandroid válasza rudi (#8) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

köszönöm a linkeket. itt vidéken már mindn kereskedővel körbehívattam az összes nagykert, sajnos csak az a tendencia, hogy logitech cordless click plus optical egérből a rechargeable változat van raktáron általában, a nem tölthetők közül pedig kétféle van: 931173-0914 (ez kellene nekem) és 930951-0914 (ehhez normál vevőegység van, nem a kis pendrive-szerű). sajnos az eladóknak erről általában fogalmuk sincs, és nem értik, hogy mi is a problémám. :( árlistákban sem tesznek soha különbséget a kettő között... :( én meg már kicsit rossz érzéssel kérdezek. rendelni meg így végképp nem merek, ki tudja, mit küldenének. pedig jó lenne végre egy minden tekintetben megfelelő egér a notebookhoz... egyébként árban 11k körül van a sima, és 15k körüla rechargeable változat az eddigi tapasztalataim alapján.

logitech: köszi a linket, megkérdeztem a srácot, aki árulja, meglátjuk, mit válaszol.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Én csak a cikk címét nem értem :F a 3 oldalálból csak egy foglalkozik a logitech-el, a másik kettőnek köze nincs hozzá

(#17) Viktor77 válasza Cathfaern (#16) üzenetére


Viktor77
titán

Minden heti ajánlónak van egy alcíme. Kiemelnek egy terméktípust, és az kap egy külön oldalt. Például az elöző: Bővebben: link

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18) Cathfaern válasza Viktor77 (#17) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Na most lebuktam hogy nem szoktam olvasni a Hazai Pályát :B Ok, kösz a választ :)

(#19) rudi válasza rocket (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem volt ez szándékos összevetés, csak olyan költői, de ma is a legolcsóbb 9600XT-k 31-32.000 Ft körül kezdődnek!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#20) rudi válasza marcee (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

Nekem logitech Deluxe billentyűzetem van kb egy éve, meg vagyok elégedve vele, semmi baja, csak a bal sarka fényesedett ki a sok használattól.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) parandroid válasza rudi (#20) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

a cordless desktop deluxe is jól bírta (ph! is tesztelte nem is olyan régen), most adtam ''el'' (inkább oda - családon belül ment), mert nagyon ráálltam a laptoposdira. egyébként lehet, hogy sznob vagyok, de nekem a beviteli eszköz az logitech... genius billentyűzetek csábítottak egy időben, de aztán azt hiszem a logitech dinovo-ban találtam volna meg az igazit, ha maradok az asztali gépeknél. bár mostanában láttam ezt az lx700 desktop kitet (a cordless click plus-ot adják hozzá egérnek!!! :O), az megint jófajta cucc lehet, és az ára is egész barátságos...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#22) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Azt mondjátok meg nekem, hogy ez az LG 1915S ez jó is, vagy csak olcsó? Ha jól láttam még nem volt róla teszt a PH-n (bár talán csak nem találtam meg, mert elég lassú most az oldal...).

Ja, és még valami: 1280x1024-es natív felbontású TFT-n megoldható hogy normálisan nézzen ki egy 640x480-as játék (StarCraft)?
(Mondjuk úgy, hogy 1280x960-at haszál a képernyőből, és egy 2x2-es pixelcsoport felel meg a 640x480-as kép egy pixelének)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#23) rudi válasza Panther (#22) üzenetére


rudi
nagyúr

Mindenképpen ronda lesz, ezt tapasztalatból mondom (Samsung 710T). Az az LCD baja, hogy veszettül éles a lelkem. Az LG1915S akár jó is lehet, azért ilyen olcsó mert DVI nincs rajta és így nem szórakoztatóelektronika az EU-ban hanem számítógépes alkatrész és kisebb sarc van rá. Mondjuk én azt várom, hogy a Samsunk is utánuk fog menni az árakkal.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#24) Panther válasza rudi (#23) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

De ha úgy csinálná, ahogy én írtam, akkor szép lenne... az sehogy nem megoldható? :(

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#25) Cathfaern válasza Panther (#24) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Sajnos nem :( Laptopoknál van olyan funkció hogy a a kisebb felbontást csak akkorában rakja ki amekkora (azaz fekete keret lesz a kép körül) de egyrészt 640*480 esetén nagyon kicsi lesz a látható rész, másrészt asztali vga-k ezt nem támogatják (vagyis én még nem láttam olyat, bár nem tudom miért :F)

(#26) parandroid válasza Panther (#24) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

ablakos mód? elvileg bármilyen programot lehet ablakban futtatni...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#27) Panther válasza Cathfaern (#25) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

És ha egy 1280x960-as TFT-t szereznék, az normálisan nézne ki? Mert ott elvileg tökéletes képet is kaphatnék (fekete keret nélkül).

peterkeT: Igen? StarCraftot pl hogyan? :F (Vagy bármit amit direkt teljesképernyőre írtak)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#28) q13579


q13579
senior tag

nincs valkinek véletlenül ujszerű állapotban lévő logitech billje (cordless) egér nélkül??
:Y

(#29) rudi válasza Panther (#27) üzenetére


rudi
nagyúr

Attól tartok, olyan LCD-t nem szerzel, nem is értem miért kellett ez a 5:4 képarány nekünk :(. De ha szereznél akkor ott jó lesz szerintem, mert éppen 2×2 blokk lesz egy pixel, ahogyan írtad. Az is elképzelhető, hogy lehet gyártani valami keretprogramot ami meg tudja oldani hogy az 1280×1024-be betoljon alul egy fekete sávot, hogy 1280×960-at csináljon belőle.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#30) parandroid válasza Panther (#27) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

jobb gomb az ikonon az asztalon, tulajdonságok, és a parancsikon fülnél a futtatás mezőben elvileg tudod állítani. a programok nagy részénél működik, dos-os játékoknál meg szinte minden esetben. én a need for speed 1-et nyomtam így 640x480-ban, ugyanazért, mint amiért te akarsz váltani: nagyon csúnya volt a 17''-os tft-n. egy próbát megér.

sok sikert,

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#31) Rover623 válasza parandroid (#3) üzenetére


Rover623
félisten

Ezt emberi néven Cordless Click! Plus Optical Mouse (USB/PS/2)-nek hívják...
Listaára kb. 9+ÁFA...
Online raktáradatbázis szerint van raktáron bőséggel...:DD

primus inter pares

(#32) Rover623 válasza rudi (#29) üzenetére


Rover623
félisten



[Szerkesztve]

primus inter pares

(#33) LukE válasza rudi (#23) üzenetére


LukE
veterán

DVI nincs rajta-> nem szamtek cucc? Gepeken kivul minek van meg DVI kimenete? Vagy csak en vagyok lemaradva, es szorjak a DVI kimenetes szorakoztato eszkozoket?

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#34) Rover623 válasza LukE (#33) üzenetére


Rover623
félisten

Biza...
Terjed a HDMI csati...jóféle DVD-ken már ez a kimenet a nyerő, de HDTV-re felkészített beltériken is vanik...
Plazmákon, projektorokon bementként terjed elfele...
Mivel a HDMI a DVI egy módosulása, egyszerű fordítóval oda-vissza alakítható...
Mivel a gyártók még hezitálnak, vannak olyan plazmák, projektorok, LCD TV-k, amiken nem HDMI, hanem DVI bemenetet alkalmaznak alapból...

primus inter pares

(#35) rudi válasza LukE (#33) üzenetére


rudi
nagyúr

Projektor, HDTV?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#36) parandroid válasza Rover623 (#31) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

nekem inkább az a tapasztalatom, hogy a ps2/usb-s változat a nagy vevőegységes, és a sima usb-s a pendrive-szerű vevős. na, és ebből nemigen van. amúgy ahol nem tudok logitech-féle cikkszámot ellenőrizni a termékleírásnál, azt már hagyom is, ahol meg tudok, ott meg mindig kiderül, hogy nem arról van szó, ami nekem kell, hanem a nagyvevős változatról... :(

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37) dannnnn


dannnnn
aktív tag

hi alle. ha már logitechről van szó lenne egy kérdésem: mennyibe van egy ilyen füles: Bővebben: link :(

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#38) rudi válasza dannnnn (#37) üzenetére


rudi
nagyúr

Co-Run-ban kiskerre átszámolva (+10% kiskerhaszon + 25% ÁFA) 9800 Ft.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#39) dannnnn válasza rudi (#38) üzenetére


dannnnn
aktív tag

thx. most egy ilyenre koncentrálok.... :)

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#40) LukE válasza rudi (#35) üzenetére


LukE
veterán

akkor en voltam lemaradva, kossz mindkettotoknek.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#41) Adrian Mole


Adrian Mole
senior tag

Chaintech Nf4 lapokról lesz valami informackó kissé bővebben? Már kaphatóak, de a korábbi Nf3 problémái miatt jelenleg szkeptikus vagyok. Viszont baromi jó az áruk (30000 alatt, még az Ultra verziók is). Lécci, lécci...

42

(#42) Rover623 válasza parandroid (#36) üzenetére


Rover623
félisten

Figyelj má vazze...olvasd amit írtam: online adatbázisban ellenőriztem cikkszám szerint...ha az nem az ami neked kell, akkor te cseszted el a cikkszámot...:(((
Segítek, oszt kötözködsz...:F

Vedd meg ahol, akarod...;]

primus inter pares

(#43) parandroid válasza Rover623 (#42) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

:DDD

bocsi, csak túl sok ellentmondásos hírt kaptam az utóbbi időben erről az egérről.
herta? vagy hol nézted?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44) Rover623 válasza parandroid (#43) üzenetére


Rover623
félisten

Herta nekem nem nagyker...bár kínálgatja erősen...;]
INGRAM MICRO...

primus inter pares

(#45) parandroid válasza Rover623 (#44) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

itt sajnos én nemhogy nem vásárolhatok, de még csak bele sem tudok kukkantani a kínálatba. raminál van, de nincs típusszám. bár azt hiszem az ő viszonteladójukkal már amúgy is beszéltem... :(

mindegy, most akkor először veszek egy notebook-ot, és majd utána visszatérek az egérprojektre...

[offnál is offabb]
(esetleg ha rendszeresen jársz ide (IM) vásárolni és vennél nekem egy ilyet, elküldenéd postán és a pk-val együtt még mindig meg tudunk állni mondjuk 12k-ból, akkor vehetnél nekem egyet és elküldhetnéd... ;) mélben megtalálsz bármikor. bár sajnos túl sok a ''ha''...)
[/offnál is offabb]

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#46) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Megjött a Cordless Click! Plus-om!!! :D

Tök véletlenül találtam egy NonStopShop nevű webáruházat, csak ajánlani tudom őket. Csütörtökön rendeltem meg az egeret, és ma itt van. Az egeret is ajánlani tudom. Hihetetlenül jól összerakott szerkezet. Na, abba is hagyom az írást, inkább cibálom még egy kicsit. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.