Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Begi


Begi
senior tag

Gratula hozza!

(#2) Scream007


Scream007
őstag

a 9600xt mér kell az elsőbe egy 10essel többe???:U
amugy 30é, inkább sima 6600:C

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3) rudi válasza Scream007 (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Szoktál Te írás előtt olvasni is?!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Ilyenkor jövök rá, hogy lemaradtam vagy 2 évvel a fejlesztések terén. Mondjuk nem tűnt fel, de most hogy elolvastam a cikket kedvet kaptam egy kis ''vérfrissítésre''. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#5) Dassler válasza Gh0sT (#4) üzenetére


Dassler
őstag

Na ja, én is épp most próbálom hozzáigazítani az igényeimet a kölcségvetési büdzséhez. A tavaly ilyenkori negyed millás gép is kétszer olyan fejlett, mint az enyém :D bár netezni jó ez...

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#6) rocket


rocket
nagyúr

Erdekes olvasni a vissza a multba dolgokat, nagyon jo lett a cikk, foleg az osszehasonlitasok,hogy mi volt es mi lett :)
Gratula az 1 eves palyafutashoz, torta nem lesz ?:D

[Szerkesztve]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7) maszat


maszat
senior tag

Az AthlonXP 2800+ mai neve Sempron 3000+

Itten tévedés történt kérem szépen. A Sempron 3000+ 83 MHz-el alacsonyabb órajelen megy, mint az Athlon XP 2800+. Az előbbi 2000 MHz-en, az utóbbi meg 2083-on (333 MHZ-es FSB-vel és Barton maggal)

(#8) rudi válasza maszat (#7) üzenetére


rudi
nagyúr

Az eltérés mindössze annyi, hogy a Barton magos 2800+-nak 12,5 a szorzója, a Sempron 3000+-nak (SocketA-s persze) 12. Ez összesem 4% eltérés, FSB, L2 cache miden más egyforma. Már most többet foglalkoztunk vele, mint amennyit megérdemel.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) marcee


marcee
addikt

Az árcsökkenések százalékai rosszul vannak megállapítva.
Pl: ''A csúcs 925-öst elsőször az Abit AA8-3rd Eye-n láttuk negyvenkilencezer forintos árcédula társaságában, amiből az idő folyamán harminckétezeres lett, vagyis ötven százalékkal csökkent az ára.''

A 49e-nek 34%-a az a 17e amivel csökkent az ára.

\m/

(#10) <MZ/X> válasza rudi (#3) üzenetére


<MZ/X>
őstag

De jó tudni hogy mit nem vett meg az ember és ezáltal spórolt egy rakat pénzt és most ugyanannyiért jóval fejletebb technológiát vehetek.Jó a cikk.Grat:C

Original's never fit - Socket 370

(#11) Scream007 válasza rudi (#3) üzenetére


Scream007
őstag

no comment.
igen, most kihagytam, és láss csodát pont most volt érdemi része........:C

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#12) rocket válasza <MZ/X> (#10) üzenetére


rocket
nagyúr

Ha igy gondolkodna mindenki, csodbe mennenek a gyartok senki nem venne semmit, mert mindig lesz jobb-ujabb-olcsobb helyette :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#13) AND1


AND1
őstag

Ici pici elírás alaplapoknál...

Nem K8V-MAX3 hanem, ahogy a link is mutatja: KV8-MAX3

Egy régi PH-s.

(#14) AND1


AND1
őstag

A 2 gép összehasonlítása tavaly és mai áraknál:


'' Ez a gép még ma is megállja a helyét, de nem tartozik a teljesítménybajnokok közé. Processzora már némileg elavult, memóriája és grafikus kártyája nem elegendő a legfrissebb játékokhoz, merevlemeze is lehetne nagyobb. A hangrendszer még mindig jó, a monitorra sem lehet panaszunk, de egy LCD kisebb helyet foglal és kíméli a szemünket.''

Miért nem elegendő? Ma is ugyan úgy megfelel, maximum nem futtatható rajta maximum részletességgel és 1024*768 felbontásban, hanem közép beálításokkal 800*600-ban. -> Ez nálam meg másnál is még elgendő ketegóriába tartozik.



Jajj de kukacos vagyok ma. Érződik a vizsga közeledése :))

Egy régi PH-s.

(#15) rudi válasza AND1 (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

Éppen azért nem megfelelő, mert a korábbi képminőséghez képest kompromisszumokat kell kötni; nem csak a felbontást és a képminőséget kell visszaállítani, hanem a merevlemez is sokkal többet reszel 512 MB memóriából mint egy évvel ezelőtt. FarCry, Doom3, Riddick, SplinetCell Chaos Theory, Juiced és a többi új játék már többet kiván minz egy 9600 XT és 512 MB memória, erről volt szó a cikkben is. Persze akinek elég a 800x600 és a közepes képminőség, annak még elegendő a korábbi hardver.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#16) rudi válasza marcee (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

Aha, tényleg! Javarészt az alaplapos passzusokat érintette a hiba, valami nagyokos rosszul szerkesztette az eltérést számoló képletet :D Most már (eredeti ár - új ár)/eredeti ár.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#17) AND1 válasza rudi (#15) üzenetére


AND1
őstag

Akkor ezt megbeszéltük!


Egyébként jó cikk! Élvezetes volt olvasni....tetszett, na!

Egy régi PH-s.

(#18) AMD Power válasza rudi (#3) üzenetére


AMD Power
titán

Ez elég égő volt!:) Gratula a cikkhez amúgy!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19) Akheron


Akheron
senior tag

No, ezt elnéztem - törölve :U

[Szerkesztve]

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#20) szatocs


szatocs
őstag

Éljen sokáig!!!!!!!!!:C:R

=== Szatocs ===

(#21) NorDezs


NorDezs
senior tag

Én is gratulálok a jó kis cikkhez.:C

(#22) bumper válasza rudi (#15) üzenetére


bumper
senior tag

Nekem ez van a gépemben:
2*256MB 333as PQI memeória
Geforce mmx 400 vidkari (64mb) !
Athlon XP2000+
De a FarCry gond nélkül megy vele közepes custom beállítás mellett (de úgy, hogy a környezet max részletességre van beállítva), 1024*756-on.

Ez azért messze van a 9600XT-től és a gigás memóriától...
:)

(#23) rudi válasza bumper (#22) üzenetére


rudi
nagyúr

lehet, hogy ez a gond nélkül menés csak neked tűnik annak. Ha egy A64 és GF6600GT tulajt ültetnél a géped elé biztosan húzná a száját, hogy szaggat, én is biztosan húznám, pedig csak 9550-esem van és húzott AthlonXP-m.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#24) bumper válasza rudi (#23) üzenetére


bumper
senior tag

Na majd november végén úgyis benéz egy jobbfajta SEXes vidkari.
Akkor majd ''letesztellek''... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.