Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  [Re:] MSI 875P Neo-FISR (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Nem akarok rosszmájú lenni, de erre a tesztre mi szükség volt így 2004. nyarán?:U

(#2) erdoke válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


erdoke
titán

A gagyi MSI lapok forgalmazója erőltette valsz, úgyhogy a PH! nem járt rosszul.:))

Feltéve, hogy az olvasottsága nincs benne a megállapodásban...:DDD

A legjobb aláírás a héten

(#3) vicces válasza erdoke (#2) üzenetére


vicces
addikt

aki hülye halljon meg :))

:)

(#4) erdoke válasza vicces (#3) üzenetére


erdoke
titán

Tuti, hogy két l-lel írod? Méghogy én vagyok a hülye...:DD

Nézd meg az eredményeket, ez már a második NYÁK (igen fLeSs, magyarul ez a nyomtatott áramkör rövidítése, nem a ''PCB''), mégis az olcsóbb és jobban felszerelt Gigabyte GA8S655TX Ultra mögött kullog teljesítményben.:U Ennek tükrében tényleg nem egy komoly érdeklődést kiváltó teszt ez 2004 nyarán, teljesen igaza van Alvinnak.

A legjobb aláírás a héten

(#5) PostMan válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


PostMan
csendes tag

Ne is legyél, légyszíves, semmi értelme.
Lehet, hogy Neked már 915-ös csipszet munkál a gépedben (talán a még hibás sorozatból), de ez egyáltalán nem általános. Hát többek között ezért.

megszűnt user: PostMan

(#6) erdoke válasza PostMan (#5) üzenetére


erdoke
titán

Na akkor mesélj, hogy miért... Alvin mellett én is kíváncsi vagyok, és esetleg még az a másik három ember is, aki a címet olvasva betéved ebbe a topicba...;]

A legjobb aláírás a héten

(#7) PostMan válasza erdoke (#2) üzenetére


PostMan
csendes tag

És Te rosszul jártál? Ahhoz, hogy legyen PH!, kellenek a forgalmazók. Legközelebb olyasvalamit adnának, ami Téged IS érdekel. Kompromisszum IS lehet (én nem érzem annak), ha mást nem tudsz mögé látni. Kompromisszum, többek között a Te érdekedben is.

megszűnt user: PostMan

(#8) erdoke válasza PostMan (#7) üzenetére


erdoke
titán

Nyilvánvalóan nem az a gond az illetékes forgalmazóval, hogy minimális elvárásokat támaszt az átadott tesztelendő cuccért cserébe (cikk). Kb. egy éve volt i875P roundup, miért nem akkor adott lapot? Ja, hogy még most is gyenge? Arról vajon ki tehet?

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#9) Docci


Docci
senior tag

Szerintem nem felesleges ez a teszt!
Nem lehet mindig a64-et tesztelni!
Mo.-on elég népszerű az MSI,így biztosan az érdeklődök elolvassák a cikket és észrevehetik,hogy 1 nagyon jo alaplapot csinált az msi.(bár tényleg az ára miatt nem ajánlott pont ezt venni)
Szvzs vannak már jó alternatív megoldások p4 platformra:
Abit vt7(via pt880) vagy épp a Gigabyte 655tx alaplapja mind két lap nagyon jo.

Erőt s erényt!

(#10) keopsz válasza erdoke (#6) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

most hívjam fel a figyelmedet arra, h amikor bizonyos papír újságban 848 shootoutot tucc majd olvasni ősszel, akkor ahhoz képest ez a 875ös cikk mennyire korszerű?.. jó, nem hívom fel. másrészt. a cikk kb. 2 hónapos, csak annyi újdonság fut, amiket muszáj előbb megírni, h a normális cikk-rotálás soxor nem hagy helyet ezeknek a kevésbé kurrens teszteknek. postmannek amúgy igaza van: nagyon nem lennénk tekintettel a piaci viszonyokra, ha egy ilyesmi tesztet már outdatednek gondolnánk, és inkább - fless munkája ellenére - nem hoznánk le. elhiszem, h szerinted rád inkább tekintettel lennénk, de ez - ne haragudj - nem elsődleges szempont. ja, a lapot amúgy az msi küldte, és nekik akkor is leteszteljük, ha csak ők és mi fogjuk olvasni..

cantante di sampietrini

(#11) erdoke válasza keopsz (#10) üzenetére


erdoke
titán

Ez egy elfogadható válasz az indokokat tekintve, de miért nem küldtek lapot mondjuk egy éve?

A legjobb aláírás a héten

(#12) jpisti


jpisti
senior tag

A teszt jól sikerült sztem!
Megaztán az uborka, ill dinnye szezonra is kell valami, nem?
Gratula hozzá, nekem tetszett!

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#13) Docci válasza jpisti (#12) üzenetére


Docci
senior tag

Szerintem is!

Erőt s erényt!

(#14) keopsz válasza erdoke (#11) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

egy éve, amikor debütált a platform, a ramirisből volt itt 875ös msi, a 865össel egyetemben, egy 875ös asusszal karöltve, amiből anno az emvy ''csinált'' shootoutot..

cantante di sampietrini

(#15) BobMaster válasza erdoke (#11) üzenetére


BobMaster
senior tag

Azért nem küldték egy éve, hogy az építő jellegű hozzászólásaiddal építhesd a fórum közösségének szellemi épülését :(((

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#16) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

az mondjuk tény, h egy éve volt ez újdonság, de ha azóta tartja magát, akkor ez lehet indok a felemlegetésre. (ahogyan 9800 xt-t is néztünk még májusban.. ez a cikk is kb. akkor született.)

cantante di sampietrini

(#17) faster


faster
nagyúr

Én sem értem a nyavajgás tárgyát. Nem vehet mindenki Opteront, vagy A64-et, ezt is kell tesztelni néha. A 915 meg kit érdekel, legtöbb paraméterében rosszabb, mint a 875.

(#18) keopsz válasza BobMaster (#15) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

na, nyugi, így is elég meleg van, flame-től izzadni tök felesleges.. :o

cantante di sampietrini

(#19) erdoke válasza keopsz (#14) üzenetére


erdoke
titán

Akkor bocs, arra nem emlékeztem. Viszont így jön a másik kérdés: Minek még egy MSI 875-ös teszt? Mégha az MSI adja is a lapot. Mind1, nem az én dolgom a cikkek összeállítása, de ez (különösen az eredmények tükrében) egy pofon a kakinak.

A legjobb aláírás a héten

(#20) erdoke válasza faster (#17) üzenetére


erdoke
titán

Akkor értelmezd a nyavajgás tárgyát: 875 shootout volt tavaly. Ezexerint volt benne MSI is. Ezen a lapon alig van érdemi változás a tavalyi lapokhoz képest, nem egy IC7->IC7-Max3. Hogy jön ide az Opteron és az A64?:F

A legjobb aláírás a héten

(#21) Docci válasza faster (#17) üzenetére


Docci
senior tag

Nálad a pont,ez a lényeg.

Kiváncsi leszek mi lesz a következő teszt tárgya szerintem 1 monitor vagy netán 1
ház teszt.(tipp)
Szinte már mindent tesztelt a ph!

Erőt s erényt!

(#22) Alvin_ti4200 válasza erdoke (#20) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én direkt nem szólok hozzá, mert nagyon hasonló véleménnyel vagyok de így legalább nem engem ugatnak le:D

(#23) vicces válasza vicces (#3) üzenetére


vicces
addikt

1. nem tudok irni. na és? :))
2. egyebet nem tudok mondani.::DD

és még félre is cimeztem. ááááh. :(((

az vigasztal, hogy van egy olyan modás, hogy '' a hülyéknek van szerencsélyük''. :DD

bocs, az offért. ma már nem irok semmit, sehova sem.

jah, meg nem te vagy a hülye erdoke :)

[Szerkesztve]

:)

(#24) faster válasza Alvin_ti4200 (#22) üzenetére


faster
nagyúr

Nem is tudom, ki kezdte itt a leugatást. :U

(#25) Docci válasza erdoke (#20) üzenetére


Docci
senior tag

875 shootout volt tavaly,tehát ez nem teszt csak bemutató(nem tért ki a lap teljesítményére)
Most potolta ezt a a ph!

Erőt s erényt!

(#26) Docci válasza faster (#24) üzenetére


Docci
senior tag

:C

Térjünk vissza szerintem az eredeti témához.(bár sokat hozzátenni már nem lehet)

Erőt s erényt!

(#27) Alvin_ti4200 válasza faster (#24) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Amúgy jó cikk:C
Tessék.

(#28) erdoke válasza Docci (#25) üzenetére


erdoke
titán

OK, hagyjuk. A PH!-nek jó, nekünk is jó. Pont.

A legjobb aláírás a héten

(#29) faster válasza Alvin_ti4200 (#27) üzenetére


faster
nagyúr

Ugye? Én például megtudtam, hogy jobban járnék egy Gigabyte lappal. Látod, ebben is van tanulság. :))

(#30) Alvin_ti4200 válasza faster (#29) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én ezt már a cikk előtt is tudtam:D Ugyanis a Gigabyte a kedvenc márkám:)

(#31) faster válasza Alvin_ti4200 (#30) üzenetére


faster
nagyúr

Nekem nincs igazán kedvenc márkám, és a Gigabyte sem mindenben a legjobb.

(#32) tts válasza keopsz (#10) üzenetére


tts
addikt

Bocs hogy beugatok - de a Házigazda megfogalmazását kétszer kellett elolvasnom, hogy valami lecsapódjon belőle. Azért legalább te odafigyelhetnél mit és hogyan írsz.
Amúgy én személy szerint örömmel fogadom a 875 teszteket, össze akarok rakni egy ''nyúzó'' gépet - ehhez nem a legújabb és legdrágább lappokat keresem, és elég nagy gondban vagyok mi egy jól húzható, felhasználó barát és strapabíró lap P4-re.

(#33) fLeSs válasza tts (#32) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Tuningra az Albatron 875P pl. nekem nagyon bevált. Az IC7-et sokan ajánlani fogják, én viszont nem. :)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#34) tts válasza fLeSs (#33) üzenetére


tts
addikt

Kösz!!! Hol kapok, esetleg He...ta?

(#35) Fercsa válasza tts (#34) üzenetére


Fercsa
senior tag

ott biztos van:)

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#36) Kain


Kain
senior tag

tts: a Hardvercompban kapsz!

A cikkről: PH!-hoz mélto cikk,korrekt teszt és bemutató a lapról.

A lapról:Hát nem tudom,sztem csak szopás van vele,az elmúlt 2 hétben,6 ilyen alapra épülő gépet kellett összeraknom,és egyik se ment elsőre.
Az uccsó kettő külön felidegesített,mert vmi elbaszott modón van a SATA konfigurációja megoldva,mai napig nem tudom h kell ott beállítani,sőt Ramiba se tudják (vagy csak a szervizes volt lusta :) )

[Szerkesztve]

(#37) tts válasza Fercsa (#35) üzenetére


tts
addikt

Nincs - a listán 865 PE - kész.

Kinél lehet az említett 875P-ből?

Már boccs az offért!

(#38) tts válasza Kain (#36) üzenetére


tts
addikt

865 PE Pro II

(#39) I_Am


I_Am
veterán

Én csak egyetlen dolgot nem értek: Miért most került fel egy 1 éves alaplap tesztje?

szerk: végig olvastam a totyikot.......

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#40) Kain válasza tts (#38) üzenetére


Kain
senior tag

Az is van ha arra gondolsz!

Igazábol mindeféle Albatronjuk van,vagy 2 napon belül lesz! :)

(#41) Kain válasza Kain (#36) üzenetére


Kain
senior tag

Annyi hozzáfűzni való még,hogy bár régi alaplap,de keresett,és ha a piaci igényeket nézzük akkor nagyon is helytálló.

De mi nem ezé olvassuk a PH!-t,hanem az újdonság varázsa miatt! :))

[Szerkesztve]

(#42) fLeSs válasza tts (#37) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Itt a bemutató róla, találsz forgalmazót is: [L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=336[/L]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43) Nite


Nite
őstag

Szerintem egyáltalán nem rossz dolog, hogy most készült el ez a cikk...

Lehet, hogy már régi az alaplap, de mi van, ha valaki még csak most jutott el odáig -mondjuk anyagilag-, hogy 875ös deszkát vegyen magának, és pont egy ilyet nézett ki? Valszeg szeretne róla tájékozódni...

[Szerkesztve]

Paid my dues!

(#44) tts válasza fLeSs (#42) üzenetére


tts
addikt

Kösz - közben megtaláltam a korábbi cikket, a flash lapot is - erre gondoltál: PX 875 Pro 1200 MHz húzva?

(#45) Esmein


Esmein
nagyúr

Miért nem gyárt az MSI Abit deszkákat ? Lehet jobban vinnék ...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#46) faster válasza Esmein (#45) üzenetére


faster
nagyúr

Biztos, hogy Abitot akartál írni? De akkor sem értem, szerintem van AMD deszkája az MSI-nek. Legalábbis nekem volt egy MSI KT266A lapom.

(#47) fLeSs válasza tts (#44) üzenetére


fLeSs
nagyúr

PX875P Pro.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#48) fLeSs válasza faster (#46) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Van KT600, KT880, nForce2-es lapjuk is. Az MSI-nek szinte az összes chipsetre épül alaplapjuk, van amelyikre több kiadás is.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#49) tts válasza fLeSs (#42) üzenetére


tts
addikt

Még egy kérdés - ilyen lapok, hogy Fujitsu-Siemens - húzgálhatók, vagy náluk a BIOS nem igazán engedi?
Keresgéltem róla a neten de a gyári oldalak precízen kerülik a húzás témáját.

(#50) faster válasza fLeSs (#48) üzenetére


faster
nagyúr

Akkor végképp nem értem a #45-ös kérdést.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  [Re:] MSI 875P Neo-FISR (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.