Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) hcl válasza bambano (#24) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk jó, hogy nem fizettették ki vele a kiesést... Ez mondjuk annyira suttyó mentalitás, hogy nem érdekes, ha sz@r, nem cseréljük...

@laszlohu : Vonalkódarány is érdekes dolog (vastag és vékony vonalak aránya egymáshoz, ha jól emlékszem). Ha sikerül olyan érték alá vinni, amit a nyomató nem tud legyártani, nem lesz olvasható. Ha ki tudja nyomni, akkor még lehet, hogy az olvasónak nincs elég felbontása hozzá.
(Úgy szívtam meg ezzel, hogy egyik munkahelyemen volt egy olyan címkenyomtató, amin 1 gomb volt, meg egy LED. A menüt, mindent így lehetett elérni, a LED villogásai jelezték, hol állsz. Mivel PC-ről egyszerűen lehetett neki parancsokat küldeni, írtam egy progit, amivel a gyakran használt utasításokat ki lehetett adni anélkül, hogy fél óráig nyomogatni kellett volna. Az ám, de a reset-ben nem adtam meg az arányt, a defaultot meg nem olvasták az olvasóink :D Mivel csak a kollegáknak / power usereknek készült, nem lett baj, csak pár órát anyáztam, mire megsúgta valaki, hogy miért kicsik a vonalkódok reset után.)

Dolgoznak a számok kiírásán? Az kemény 1 utasítás kb...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.