Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) boost


boost
addikt

Ez tök jó, de dobhatnátok egy linket, hogy hol lehet lemezes változatban PS4re előrendelni.

(#2) ldave válasza boost (#1) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól tudom, ez a játék csak digitális formában lesz megvehető az összes platformon.

A Slime draws near! Command?

(#3) boost válasza ldave (#2) üzenetére


boost
addikt

"A program dobozos és digitális változatban is megvásárolható lesz, melyekhez egyaránt járnak extra tartalmak, ha megvásároljuk - vagy előrendeléssel megkapjuk - a Deluxe Editiont.

A Deluxe Edition mellé járó extrák között találunk egy kézzel festett posztert, ami Yoshitaka Amano munkája, egy 24-oldalas keményfedelű könyvet, melyben szintén művészi rajzokat csodálhatunk meg, valamint egy Igniculust mintázó, világító kulcstartót. A dobozos példányok mellé ezenfelül egy extra küldetést, egy bónusz karaktert és egy csomag gyűjthető cuccot is kapunk."

Nekem ebből a leírásból mindenesetre gyanús, hogy lesz nem digitális változat is

[ Szerkesztve ]

(#4) ldave válasza boost (#3) üzenetére


ldave
félisten

Bocsi, sajna magát a hírt nem tudom elolvasni (tiltva van a gémer sajtó, melónet), gondolom akkor dobozosan csak ez a Deluxe kiadás lesz megvehető, az alapjáték meg marad digitális.

A Slime draws near! Command?

(#5) boost válasza ldave (#4) üzenetére


boost
addikt

Rendicsek. Engem csak az érdekelne, hogy HOL? :D

(#6) ldave válasza boost (#5) üzenetére


ldave
félisten

Még amazon-on és zavvi-n se látom, szóval egyelőre nem tudom :)

szerk: Itt?

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#7) gianni85


gianni85
veterán

ez tuti vétel lesz... 15$ nem pénz érte

(#8) boost válasza gianni85 (#7) üzenetére


boost
addikt

Mondjuk kár, hogy a nagy körítés ellenére csak egy a sok indie sidescrollerből. Nekem tiszta theCave feeling, kivéve, hogy ott több játszható hős volt.

(#9) saelin


saelin
veterán

Nagyo szép!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) boost válasza saelin (#9) üzenetére


boost
addikt

nyomtam egy preordert. 20€

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.