Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) quailstorm válasza Chebbie (#16) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Psycho állat abból a gyerekből lesz akit most bántalmaznak. Adnál neki egy böcskát hogy rendet tegyen, mindjárt meglátnád mekkora nyomod hagyott benne az elmúlt időszak.

Én mindig hatalmas gyerek voltam, most is az vagyok, ilyen etióp hadsereg kategória. Viszont a bullyt visszafordított erőszakon kívül nem tudtam megoldani. Elhelyeztem a tag szeme alatt egy 3 napos lejárati idejű szép kék foltot, aztán fogadtam a gratulációkat a haveroktól, balhésabb gyerekektől akikkel szinte sose beszéltem.
Most ugye itt annyi a jó, hogy ez 1 személy volt. Volt még egy cigó de azt is megúsztam, csodálkoztunk is hogy nem ütött vissza.

Csoportosan elkövetett bántalmazás nehezebb ügy, mert ott nem fog elbírni, lefogják, megverik, slussz. Ha fegyvert visz be megint csak a baj van belőle.

Szóval én is azt mondom az a legjobb, ha minél messzebb viszik.

Saját fentebb olvasható sztorim meg 13-14 éves kölkökről szól, az már más tészta. Amit írsz, az meg brutál számomra. Rekordállat volt az osztályom anno, kajacsata, gusztustalan szopatások, de fizikai erőszak ilyen mértékben, szexuális bántalmazás (lányok tapperolásán kívül) nem volt.
Olyan igen, hogy bevágták a gyereket a lány WC-be és tartották az ajtót. Mi az öltözőben csináltuk meg ugyanezt osztálytárssal, de az szvsz közel sem ilyen jellegű. Azt a gyereket akinek én bemostam mondjuk imádtuk veszettül (szopatni), 1,5 év legalább kellett neki mire felfogta és továbbállt. Kapott egyszer egy WC-kefés verést :DDD Nem, nem tiszta kefével.

És ehhez képest még vonjak ki 4 évet az egyenletből. Mi akkor a BeyBladet pörgettük a kartondobozban meg a parkettán. (attól függ melyik méret) Durva merre tart a világ...
Kajás incidens is esetleges volt, rúgták már ki a kezemből mert közel voltam bunyónál, de elvenni nem volt szokás, ha mégis megtörtént, akkor az illető nem hozott kaját és megette :DDD
Telefon megrongálása megint csak kimaradt. Asztmás gyerek tolltartójával cicázás során véletlen kirepül a második emeletről az utcára, az még más árkategória. De nekem tömegnyomornál mikor leszaggatták rólam a telót azt azonnal leadták a tanárnak például... Meg én is szedtem össze mikor évfolyamtárs padban hagyta...

SZERK

RexMaximus-szal egyetértek, bár azért a küzdősportot úgy szokták tanítani, hogy agresszióra ne használják.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.