Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prodidzsáj


Prodidzsáj
tag

Nagyon köszi a videót, szép helyeken jártok a zene a videó alatt telitalálat de kommentárral is jó lenne! :C

(#2) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Sivatag,piros cabrio verda,kaja....na jó,a következő videónál a nőket is berakhatjátok:) szép helyek,érezzétek jól magatok :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Jöhetnek még videók! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#4) bobace


bobace
őstag

Elképesztően jók a cikkek meg minden, jó lenne ott lenni veletek. :U És még a show el sem kezdődött.. :C

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Jó kis videó lett, köszi! :R Mentek még valahová?

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#6) C$abi


C$abi
aktív tag

Jó helyeken jártatok, de az út a videó alapján eléggé kietlen...
De az a hölgy narancs színű ruhában egy hologram volt ami mellett Bog volt?
Rakjatok majd még fel sok videót! :)

(#7) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Nagyon jó videó, köszönjük. :R Nagyon szép helyeken jártatok! Azért az a Gun Shop hirdetés elég kemény. :D

(#8) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Fantasztikusak ezek a beszámolók / videók. Örülök, hogy nem csak az van, hogy nesztek, itt a CES, itt vannak a mobilok, és bye. Még több ilyet kérünk :-)

Amúgy a videó alatt egy általam rég nem hallott szám szól. Istenért se ugrik be a címe - talán Moby-tól van? Valaki, segítség?

(#9) razorka777 válasza hakydakillah (#8) üzenetére


razorka777
veterán

Moby-Everloving

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#10) sid87


sid87
senior tag

Durván jó lehet! Bakancslistámon rajta van egy USA út... :DD

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#11) hakydakillah válasza razorka777 (#9) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Köszi a gyors infót, és a linket :-)

(#12) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Az egy-két hónap is erőteljesen alá van lőve időben, mi a családdal egy Los Angeles, San Francisco, Las Vegas meg a környékbeli nemzeti parkokat jártuk be majd 3 hét alatt és csak egy rohanás volt az egész, kb a dupláját is simán rá lehetett volna szánni. 5000km volt, pedig ez csak a nyugati part max fele látnivalókban számolva, és volt bőven amit ki is kellett hagyni időhiány miatt.

(#13) Wynsent


Wynsent
tag

Tök jó videó! nekem nagyon átjött a hangulat. Ez a blog valami eszméletlen:D

Az NX 300 mennyire gyakran nem találja a fókuszt? Csak mert a videóban is van pár pillanat, amikor láthatóan gondolkozik, hoyg hol is van az az élesség. Azért kérdezem, mert komolyan gondolkozom egy ilyen kamerán. Ez a videó csak mérsékelten támasztotta alá, hogy ilyet kéne vásárolnom.

Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

(#14) Pete55555


Pete55555
addikt

:Y

/irígy smiley/

...Szeretem leracsniztatni...

(#15) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Baz. sehol egy indián azért ez fájt. :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#16) Maacaw válasza Prodidzsáj (#1) üzenetére


Maacaw
tag

+1 :K

Valóban remek a zeneválasztás, nagyon hangulatos videó lett, abszolút átjött a feeling :) Nagyon szeretem ezt a CES blogot, ahogy látom mások is, szóval a közeljövőben nagyon örülnénk ilyen(ek)nek, vagy ehhez hasonlóknak :)

(#17) ku-cu válasza Wynsent (#13) üzenetére


ku-cu
tag

Ford mustang 2013, piros, kabrió? Jól van!
Persze nem szabad (és nem is érdemes) gyorsan menni, de a lehetőség megvan.

(#18) XtremLor válasza kbyte1024 (#2) üzenetére


XtremLor
őstag

+1 par dekorativ modellrol is kerunk kepet, ne csak a szaraz hardverek legyenek lekapva a rendezvenyen:D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19) osztraksajt válasza XtremLor (#18) üzenetére


osztraksajt
őstag

Arra vannak honlapok ha ilyeneket akarsz nézegetni. ;) Én örülök ha a lapcsalád megmarad a "kaptafánál", és nem kiskutyákkal, kisgyerekekkel meg pucérnőkkel akarja eladni magát. :DDD

(#20) ReWen8


ReWen8
csendes tag

Nagyon jó lett a videó. :)

(#21) róland válasza Wynsent (#13) üzenetére


róland
veterán

Én is nézegetem az NX300-at. Jó lesz ez az idei CES blog, úgy tűnik ilyen géppel fotózzák és videózzák végig a rendezvényt. A végére képben leszünk a kamera tudását illetően. :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#22) HawerKing


HawerKing
őstag

Jó lett a videó :) már alig várom a bemutatókat.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#23) bajaki


bajaki
őstag

Mindig nagyon hangulatosak a videók, ez is tetszik. :) ÚÚ, egyszer de kimennék Amerikába, egyik nagy álmom ez. :B

(#24) Karinho


Karinho
csendes tag

Ennyien voltak a Scenic Loop-on?
Tavaly júniusban csak csak kb 5 autó volt úton velünk együtt... Lehet, hogy a 40°C-nak volt hozzá köze :D

Mi 11 Lite 5G

(#25) alevan


alevan
őstag

Miért mindig Bog vezet? Bocha-nak nincs jogsija?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#26) ZeGa01


ZeGa01
tag

Teljesen vállalható, jó videó lett ez! Remélem lesz még ilyen.

(#27) ku-cu válasza alevan (#25) üzenetére


ku-cu
tag

Kint a személyre kötik a biztosítást, nem a kocsira.

(#28) hemaka


hemaka
nagyúr

Keresztül menni az USA-n nyugodtan, sok mindent megnézve egy bérelt autóval és motelekben megszállni közben, hmmm... jó volna. : )

(#29) halkow


halkow
őstag

Nem rossz lehetne hosszabb is :D

Alcatel onetouch idol2s the king

(#30) sagit


sagit
addikt

Piros Cabrióval Vegasból LA-be majd vissza? Kicsit Félelem és reszketés Las Vegasban feeling csak a másik irányba, nem tudom elírni mennyire vagyok irigy. :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#31) akosar


akosar
tag

Él pár rokonom nagyapám részéről San Diego-ban, ami "nincs messze" Las Vegas-ról. Ilyenkor még jobban érik bennem a gondolat, hogy minél előbb meg kell látogatnom! :D
Szívesen élnék/dolgoznék az USA-ban pár évet, csak az a fránya zöld kártya :(

[ Szerkesztve ]

(#32) HUNPablo


HUNPablo
tag

De jo dolgotok van :)

(#33) Kiki18


Kiki18
őstag

ÁÁÁ Jabbawockeez. :DDD

(#34) gergo5991


gergo5991
őstag

kedvcsináló a videó, és ehez éppen jól jönnének az árak, ha már az ember kedvet kap rá, tudjon miből kiindulni tervezgetni, minden blog-ból ebből is hiányolom az árak leírását, nem minden szir-sz.r-ért de kb szállás repjegy meg ami nélkülözhetetlen.
Nem hiszem, hogy ez a kérés ennyire személyes lenne, hiszen a pénzt az ember meg keresi, elkölti, nincs ebben semmi olyan, amit ne lehetne megosztani, bár javítsatok ki ha tévedek.

[ Szerkesztve ]

(#35) EczkE válasza gergo5991 (#34) üzenetére


EczkE
addikt

[link]

Asszem mindenféleképpen!

(#36) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Csodálatos helyek! :) Picit irigykedem rátok :))

Finn the human

(#37) tixem


tixem
addikt

Ehhh mit is írjak :DDD Inkább semmit, nagy mázlisták vagytok. Azt a mustangot majd nyereményjáték keretében itt sorsoljátok ki ;]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#38) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Jo kis programotok van. A Universal studionak is van egy elmenyparkja. Oda is erdemes lenne elmennetek. Az a baj, hogy meg Californiahoz is keves lenne az az 1 honap, meg kocsival is... Szep hely, jo kocsi es az ido sem rossz!

Jah a video nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#39) Bocha válasza Wynsent (#13) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Sötétben hajlamos elveszteni, nappal nem szokott gond lenni vele. Nekem nincs sok viszonyítási alapom, de ezt a Samsungot szeretem használni.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#40) Joachim21


Joachim21
senior tag

Nyomjátok a finomságokat az Nvidia előadásáról, volt pár nagyon érdekes bejelentésük ma hajnalra!!!

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#41) Dosi


Dosi
tag

ha nem ültem volna már ilyen autóban, irigy lennék de így csak aztudom mondani rá h "Fakk yeaaah" '72es fastback hmmmm
a videó faintos, várom a többi hasonlót :)

There is no such thing as overpowered graphics card. There are only underpixelled displays.

(#42) winhate


winhate
őstag

van penz ... van ido....

van reklam is :)

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#43) BDave


BDave
őstag

Félelmetesen jók ezek a tájak! Na majd egyszer... :)

(#44) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Mindent bele srácok. de irigy vagyok vazze. ;]
Gratula a részvételetekhez. :C :C :C :C

(#45) Ádám16


Ádám16
addikt

Gyönyörű táj, hangulatos videó... csak így tovább!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.