Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pzstm


pzstm
titán

én most nyáron az Excaliburban laktam, de tisztán emlékszem arra, ahol Ti fogtok lakni. :K

SF-re van pár jó tippem, elég jól feltérképeztem. :B

Monterey/Carmel is hangulatos ha belefér (és gyönyörű az idavezető út), valamint elég nagy kitérő, de San Diego is nagyon bejött nekem (remélem lassan logouto lesz időm megírni képekkel)

Amúgy SF kedvencem Californián belül :B

Have fun és irigyellek titeket :DD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3) Bog válasza pzstm (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Fel is raktam egy saját képet a szállásról, ha már:-)
Monterey tervben van, San Diego viszont nem fér bele. Így is annyit fogunk vezetni ott, mint amennyit itthon kábé egész évben (kilométerre nézve).
De természetesen mindenről mennek postok, meg sok-sok kép és videó.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#4) koxminator


koxminator
senior tag

"És szerencsére az is kiderült, hogy a vízumunk még jó - ellentétben egy-két ismertebb magyar állampolgárral."

Ez Epic volt, köszi :C

Jó utat Nektek és várjuk a beszámolókat! :R

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#5) pzstm válasza Bog (#3) üzenetére


pzstm
titán

SF-ben azért nézzétek meg Union Square-t és környékét, Cable Carra pattanjatok fel, és ha jót akartok enni és szeretitek a tengeri herkentyűket, akkor Fisherman's Wharf és azon belül is ajánlott a Pier 39-es rész, ott nem nagyon tudtok mellélőni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6) Ricardo823


Ricardo823
tag

Srácok nagyon irigyellek titeket.Várom már a beszámolókat.Jó utat kívánok. :)

(#7) alevan


alevan
őstag

Szerencsések.... :D

Ám rajtatok kívül megy még valaki? Pl. Prohardvertől?

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#8) Kex613826 válasza Bog (#3) üzenetére


Kex613826
tag

Kellemes utazást és időtöltést!

Be positive, nothing is perfect!

(#9) kelly416 válasza Bog (#3) üzenetére


kelly416
veterán

Ugyanmár, tisztán, csak a városokat beírva is 1317 mérföld. Mi az Nektek? De ha gondoljátok, jövőre megyek pilótának, még élek nem fogok annyit vezetni, hogy megunjam. :DDD

Kellemes utat, sok-sok élményt, és jobb, ha tudjátok, most nem csak én vagyok kicsit irigy. :B

[ Szerkesztve ]

(#10) bok92


bok92
addikt

Annyira olcsó arra a jó minőségű ruha? :DDD amúgy meg jó utat! :)

(#11) Bog válasza kelly416 (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Annál azért több lesz, mert az SF-LA vonal az 1-es úton megy majd, Reno felé pedig kitérünk Death Valley irányába. Plusz a városokon belüli tekergések. De oké, mondjuk 1500 mérföld, annál azért itthon egy évben többet vezetek egy picivel, de szerintem ha nem megyek vidékre, akkor nekem kábé havi 4-500 km van a lábamban Budapesten.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) pzstm válasza bok92 (#10) üzenetére


pzstm
titán

Augusztus végén a csajok Michael Kors vagymiazisten márkát vették kilóra, SF-ben Levi's farmer 30 dollárért van, Vegas melletti Outletben Ralph Lauren bőrcipő 30 dollár, minőségibb póló 15 dollár....

amolyan filléres kategóriába esik. Amúgy SF a Levi's (ejtsd: livájsz) kiindulópontja, érdemes a Market Streeten 10 percre benézni a Global Centre Shopba. :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13) saiyajin


saiyajin
senior tag

Imadom ezeket a blogokat es tudositasok, a tavalyi pedig eddig a kedvencem volt, szoval nagyon varom.
Jo utat!

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#14) kelly416 válasza Bog (#11) üzenetére


kelly416
veterán

Nálam ez nagyon változó. Volt már 3000Km is egy hét alatt nyaraláson, van, amikor hetekig ki sem megyek a városból. De sok még sosem volt a kilométer, motoron meg a mérföld. :D

Lényeg a lényeg, érezzétek nagyon jól magatokat, és próbáljatok meg átküldeni egy-egy szikrát nekünk is a sokak által áhított, majdnem elérhetetlen dolgokból. No meg pár fokot is átküldhettek, ha már nagyon melegetek van. :D

(#15) Švejk


Švejk
őstag

Ja, az útdíjat ne felejtsétek el tesztelni, mert holnaptól már Listzferihegyre is fizetős az út... :(((

(#16) bok92 válasza pzstm (#12) üzenetére


bok92
addikt

Köszi! Na, majd ha egyszer arra járok... :DDD :)

(#17) Bog válasza Švejk (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen, épp ezen dühöngök FB-on, meg azon, hogy még azt sem lehet tudni, hogy miképp lehet venni matricát. De ez itt nagyon off és nagyon hamar átmenne fotelforradalomba.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) DemonDani


DemonDani
addikt

Végre nem buta zenék kerülnek majd az újdonságok villogtató filmek alá, hanem "hallhatjuk is, hogy mit látunk"? :R :C

NA EZ KELLETT MÁR!

Jó szórakozást és munkát! :)

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#19) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

A tavalyi a legjobb blog volt itt a MA-n, szinte olyan volt olvasni, mintha mi is ott lennénk. :))
Jó utat! :)

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#20) judas13


judas13
addikt

Várjuk a blog bejegyzéseket, ami a legérdekesebb volt a MA történetében! Ezekkel a technikai fejlesztésekkel meg még profibb is lesz!
De jó nektek, hogy ott kezdhetitek az évet (ott amit sajna legtöbbünk ebben a nagy jólétben valamiért sosem láthat, ki érti ezt....), de legalább ti majd elhoztok nekünk ide pár órára egy kis Amerikát.
Jó utat srácok!

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#21) kelly416 válasza Bog (#17) üzenetére


kelly416
veterán

Tömegközlekedni arrafelé meg gondolom rémálom, bár január 1. hajnalban lehet, hogy még pár mókás képet is lőnétek... :Y Nem tudom, vidéki gyerek vagyok, ezért kérdezem. Én csak a BP-Szeged IC ablakából szoktam látni, hogy van ott mit bandukolni még, ha valaki vonattal akar oda kijutni.

Szerk.:
Hop-hop, ez OFF.

[ Szerkesztve ]

(#22) Lasi31 válasza Bog (#17) üzenetére


Lasi31
tag

Azért pont a szoba előtt ne parkoljatok, mert akkor a Hajdú Peti nem tud hova! :D Jó utat!

(#23) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mustang idén is lesz? :D

Jó utat, jó munkát :)

All→M8

(#24) petipetya


petipetya
nagyúr

Végre! Már várom az idei CES kezdetét és a bejelentéseket. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#25) Emtra


Emtra
tag

várjuk és thx a BB-nek és Sony-nak

(#26) Bog válasza callmeakos (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem, józanabbak vagyunk, elvileg egy Nissan Altimát béreltünk (or similar), az bőven elég bármire. És meglehetősen vicces, hogy olcsóbb volt, mint az economy és a mid-size autó. Ha bekínálnak napi 2 dollár felárért egy Jeep Cherokee-t, akkor azt azért elhozzuk:-)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#27) Gabor113


Gabor113
tag

hajrá jó utat, várjuk a beszámolókat :)

Air France Párizs-SFO lesz, A380-al? :) Remélem esetleg egy premium economy-t sikerült a büdzsébe szorítani de az eco is jó lesz. legjobbakat

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#28) Bog válasza Gabor113 (#27) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Odafelé Lufi, Bp-Frankfurt-Washington DC-SF, visszafelé Swiss, SF-Zürich-Bp útvonalon. Kizárólag eco, de mindig ablak mellett:-)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#29) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Érezzétek jól magatokat, és várjuk a blogbejegyzéseket, tavalyiakat nagyon élveztem :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#30) -PLevi-


-PLevi-
senior tag

Ismét indul a nyálcsorgatás! :C
Érezzétek jól magatokat! Az élménybeszámolókat pedig már most várjuk! ;)

Január 5.? Nekem a suli kezdődik akkor egy fincsi kis föci TZ-vel.. :DDD

(#31) darvinya


darvinya
titán

Jó utazást kívánok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#32) Arthuro_Adam válasza Bog (#26) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Milyen kuponokat néztetek és mennyi a nevetségesen olcsó autóbérlés?
Tippeket gyűjtök :)

(#33) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

A Blackberry támogat? Nekik nem inkább magukat kéne támogatni? ;] :DDD

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#34) taramta válasza gyurkikrisz (#33) üzenetére


taramta
csendes tag

Az első dolog, ami beugrott: jé, az még létezik? :D

[ Szerkesztve ]

(#35) pengwin válasza kelly416 (#21) üzenetére


pengwin
addikt

Ferihegytől vm.-től még buszozni kell Lisztferihegy 2-re, és lehet, hogy két jegyet is kell váltani, mert a busz kimegy a városhatáron kÍvülre. :))

Jó utat és szórakozást Ámérikához!

Üdv, pengwin

(#36) Bog válasza Arthuro_Adam (#32) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Fel vagyok iratkozva a Dollar Express klubba, kapom a hírleveleket és megvártam, amíg kiköhögnek egy 15%-os kedvezményt magukból, akkor foglaltam. 12 napra 189 dollár, plusz a biztosítás (ha kérsz), ami alaphangon 9 dolcsi / nap.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) Flind válasza DemonDani (#18) üzenetére


Flind
senior tag

Szerintem sokkal jobb hogy zenéket vágnak alá, az olyan CES-es videókon ahol dumálnak közben, csak a nyüzsgés és a zaj hallatszódik. Meg az ilyen rövid kis bemutató telefonos nyomkodásokon amúgy sincs túl sok dolgot magyarázni.
Beszéddel úgy lehetnének maximum jók a videók, hogy a szálláson mondják rájuk a szöveget, de az meg nagyobb meló, vagyis több idő, amiből így sem lesz nekik túl sok. :)

Kellemes utat és kirándulásokat kívánok, valamint mindenkinek "termékeny" CES-t! ;)

(#38) ShadowX


ShadowX
őstag

Jó utat/jó szórakozást! Idén nyáron két barátommal volt alkalmam bejárni ezt az utat is, beleértve San Diego-t is. Azt javaslom, hogy a rövid idő ellenére ne a fényképezéssel meg a dokumentálással töltsétek az időt, mert azt semmi nem pótolhatja, amikor a szép tájakat és városokat elraktározza az ember a memóriába és nem a kis kijelzőket bámulja, keresve a legjobb beállításokat. :K A Death Valley egyszerűen csodálatos, San Francisco lenyűgöző, Reno annyira nem nagy szám, de ha már ott vagytok a Lake Tahoe-t MINDENKÉPP!!! nézzétek meg. Amennyiben kellemes a víz egy Jet Ski-zést ejtsetek meg. Sokkal jobban megéri, mint Reno, higgyétek el. ;)

Amennyiben érdekel titeket, küldök képeket róla (email cím ellenében) és magatok is megláthatjátok.

[ Szerkesztve ]

(#39) eventus válasza gyurkikrisz (#33) üzenetére


eventus
veterán

Azért mert nincs a tej mellett a tescóban, attól még léteznek és köszönik jól elvannak :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#40) gzbotii válasza Bog (#3) üzenetére


gzbotii
veterán

Esetleg Twitter amin jobban lehet követni a dolgokat?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#41) callmeakos válasza Bog (#26) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pedig a Mustanggal menni foleg amerikaban.... :)
De megertem az allaspontotokat. :)

All→M8

(#42) gerii válasza Bog (#36) üzenetére


gerii
addikt

Ez kb az ingyen kategória :Y
A további költségeket is szívesen fogadjuk :)
Jó utat!

(#43) gyurkikrisz válasza eventus (#39) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Tudtam hogy a Blackberry rendőrség itt is megtalál :)

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#44) eventus válasza gyurkikrisz (#43) üzenetére


eventus
veterán

Ha valami pozitív is történik, Nektek az sem jó... Miért?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#45) gyurkikrisz válasza eventus (#44) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Hol is van itt a pozitiv dolog?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#46) Crafter32


Crafter32
őstag

Most kaptam a hírt BlackBerry támogatja az MA-t. Gratulálok hozzá! Irigy vagyok a szó jó értelmében! Jó utat és Boldog új évet mindenkinek!

(#47) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Ja, hogy ne csak trollkodjak: Jó, és balesetmentes utat kívánok :R

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48) sasa134 válasza gyurkikrisz (#43) üzenetére


sasa134
addikt

Vicceske, inkább értelem kéne..

Jó utat a ph-s srácoknak!

Avanti Roma

(#49) eventus válasza gyurkikrisz (#45) üzenetére


eventus
veterán

Muszáj csinálni...?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#50) gyurkikrisz válasza sasa134 (#48) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Nemszoltam

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#51) Arthuro_Adam válasza Bog (#36) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Az tényleg jó ár. A 9 dolcsi/nap biztosítás már teljeskörű biztosítás, vagy kell még önrészt fizetni?

(#52) tonerz


tonerz
aktív tag

A tavalyi út és az élménybeszámolók zseniálisak voltak, remélem az ideiek is érdekesek lesznek.
Jó utat kívánok.

(#53) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Juhuuu, BÚÉK belétek és várjuk újra a beszámolókat :K

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#54) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Élni tudni kell :D

Bog ez felér egy jó kis nyaralással szinte :), jó munkát, és sok hasznos infót :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#55) kocsisdavid5 válasza gyurkikrisz (#33) üzenetére


kocsisdavid5
aktív tag

:D

(#56) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Jó utat.

(#57) Paul119 válasza gyurkikrisz (#45) üzenetére


Paul119
addikt

Neked muszaj mindenhova valami boduletes szamarsagot irni ?
Bog ha esetleg lattok pontiac transamet majd lencsevegre kaphatnatok :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#58) gyurkikrisz válasza Paul119 (#57) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Az Eszak-koreaiak kenyszeritenek erre, ugyhogy sajnos azt kell mondjam, hogy igen, muszaj :(

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#59) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Jó utat nektek, várjuk az élménybeszámolókat! Talán még jobban is érdekelnek az útiriportok, mint maga a CES. :)

(#60) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Csak nekem hangzik furcsán? :D "...2015-öt megint Las Vegasban kezdjük..." Mintha már jártatok volna 2015-ben és Las Vegasban. :D
Időutazók. :D :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.