Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dedike


dedike
addikt

...Budapest a világ legszebb városa, de éltünk a gyanúperrel, hogy nem is járt nálunk, amikor mellétette, hogy Debrecen és Szeged is menő. Azt pedig még egy orosz sem okvetlenül löki fejből.

Lehet, hogy itt volt katona... :D

Jó szerencsét!

(#2) C$abi


C$abi
aktív tag

Egy élmény ezeket az úti beszámolókat olvasni, kábé mintha ott lenne az ember. További jó szórakozást és sok pihenést Amerikában! :)
Ja ezen besírtam:
...mondanám, hogy a Vatikán, de ott nem vesz bárki kecót, isteni szerencse kell hozzá), egy házikó errefelé 200 millió magyar valutát kóstál... :DDD

(#3) Márko88


Márko88
aktív tag

Gyönyörű hely. Nem akartok majd hazajönni..nagy a különbség sajnos,bàr a kisebb vàrosokat jobban szeretem :). Jò utat!

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#4) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Remek beszámoló! Még több ilyet :D

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#5) Luck Dragon

Köszönöm ismét a jó kis cikket, azért van egy kettő érdekes busz sofőr ott :DDD És a helyetekben a CES kölcsön kértem volna USS Pampanitot :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) crue


crue
őstag

Ez a beszámoló 90 százalékban panaszkodás. Már-már sajnállak benneteket, hogy odakint kell senyvednetek. Nem mehetett volna a szerkesztőségből olyan, aki jobban tudja értékelni az ingyen utat?

(#7) DxxD25 válasza crue (#6) üzenetére


DxxD25
tag

+1

(#8) Márko88


Márko88
aktív tag

Egyébként ott a közvetlenség nem nevezhető hibànak, inkàbb vidàman, how are you,ez egy szokàs màs mentalìtàs. Rólunk meg az lenne a vèlemény, hogy bunkó,befordult,örömtelen. Egy népet nehéz ìgy lesarkìtani,plàne egy 300 milliòs orszàgot.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#9) dedike válasza crue (#6) üzenetére


dedike
addikt

Hol volt ebben panaszkodás? :Y Bog mióta arénás, ugyanezt a stílust követi, az olvasottság alapján nem is hiába... :N

Jó szerencsét!

(#10) tomi750


tomi750
újonc

Irigyellek benneteket, jó szórakozást (munkát) kívánok nektek. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) lacix76 válasza crue (#6) üzenetére


lacix76
őstag

Te pedig azért panaszkodsz,hogy ők panaszkodnak? :D
De azért végigolvastad,nem bírtad ki igaz? :D

(#12) culas25


culas25
tag

"ne kérdezzétek, hogy mi az első, mondanám, hogy a Vatikán, de ott nem vesz bárki kecót, isteni szerencse kell hozzá"

Ez kész :D:D

Amúgy irigyellek benneteket. Bár nem túl szimpatikus ez a nagy zsúfoltság, de egyszer remélem én is eljutok San Francisco-ba.

(#13) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Köszönjük a beszámolót, nagyon jó lett, és a táj is gyönyörű. De szívesen lennék most ott :)

(#14) NagyAttila75


NagyAttila75
újonc

Nagyon szeretem ezeket a beszamolokat!
Orulok hogy, ott vagytok.
Kellemes idotoltest, jo szorakozast es varjuk a tovabbi beszamolokat, na meg a videokat is!

(#15) Jimmy66 válasza kocsisdavid5 (#13) üzenetére


Jimmy66
senior tag

+1

(#16) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Jo kis írás, de miért egy Nissan kellett Amerikában? :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#17) fi:zi'k válasza Márko88 (#3) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ugye nem akarod minden poszthoz beírni ezt?! :U

(#6) crue
Miből gondolod, hogy ingyen volt? :F De ha az is volt, mit számít?
Ez egy blog, személyes véleménnyel. Ha nem tetszik, nem kell olvasni. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#18) Márko88 válasza fi:zi'k (#17) üzenetére


Márko88
aktív tag

Az ember azt ír amit akar, személyes vélemény, de hogy megnyugodj lehet már nem írom be, de még nem biztos. :W

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#19) moleculez


moleculez
veterán

A bevezetőben benne volt minden, lefotózni ugyanazt, ugyanonnan. De mégis megcsináljuk, akarhova van szerencsénk eljutni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#20) joey04


joey04
titán

Nagyon élvezetes a blog, tetszik. Viszont Bochaval nem mennék sehova (kirándulás, túra) az is biztos. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) pusszycat válasza joey04 (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most biztos elcsesz!ed a napját... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#22) pzstm


pzstm
titán

basszus elfelejtettem mondani, hogy Cable Car Westfield végállomáson ne szálljatok fel, csak nézzétek meg ahogy megfrodítják, majd Union Square irányába sétáltok egy vagy maximum 2 megállót és 6-8 perc maximum várakozással fel is szállhattok. ÉS pedig tólságosan nincs az tele, legalábbis nyáron hármon voltunk összesen vagy négyen akik lógtak a széléről, így nekem 6 dollárt simán megért a buli a Fisherman's wharfig :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Debrecen és Szeged is menő

Inkább csak az utóbbi. :D

Egyébként érdekes, hogy a villamost igazán csak Európában használnak.

PS4

(#24) Gyula84


Gyula84
veterán

egyszer én is elmegyek oda :) jó szórakozást :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25) joey04 válasza pusszycat (#21) üzenetére


joey04
titán

nem hiszem, ő viszont elcseszné az enyémet ha így állna hozzá a kiránduláshoz. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) Flind válasza mrhitoshi (#23) üzenetére


Flind
senior tag

+1

(#27) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Tetszik a hangvétel :) én biztosan olvasni fogom ezeket.

(#28) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

"Bocha még erre sem tartott igényt, de azért nem nézett félre túl feltűnően, amikor a látókörébe került egy járgány." :DDD :DD

Azt hiszem, nem én vagyok az egyedüli, aki ezeket a beszámolókat szinte jobban várja, mint majd magát a CES-t :D

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#29) REXIS


REXIS
tag

Szórakoztató beszámolók, örömmel olvasom mindet. :)
Eddig a 2014-es MWC összefoglaló videója tetszett legjobban, remélem, az idei CES kisfilmje is hasonlóan sikerül :C

(#30) vicze válasza Tomi_Ohl (#28) üzenetére


vicze
félisten

Mert CES-es hírekben nem lesz semmi új. :P

Nekem mai napig Bog Tajvanról szóló Logoutos beszámolója a kedvencem. :) Ott is csak panaszkodik egyfolytában, borzalmas. ;]

(#31) hemaka


hemaka
nagyúr

Jo nezelodest sracok.

(#32) Bog válasza crue (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Pedig egyaltalan nincs okom panaszkodni es szerintem ha igy latod, akkor vagy nagyon felreerted az egeszet, vagy nagyon rosszul irok. SF kiraly, de azt gondolom, hogy attol olvashato egy utazasos post, ha nem az van benne leirva, hogy milyen szep a taj, hanem mindaz, ami ezen picit is tulmutat es minimalisan szorakoztato.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#33) Bog válasza joey04 (#20) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Lol, nyilvan kisarkitom, Bocha full lelkes vegig, en meg csak arrol emlekezem meg, amikor valami megsem izgatja fel, ami engem igen. Van ez ugy forditva is, az USS Pampanitoba nem is akartam bemenni. Hiba lett volna.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) Forest48 válasza Bog (#32) üzenetére


Forest48
aktív tag

Bog, a te stílusodat bírom a legjobban. Eszméletlenül jól szórakoztam a cikken, remélem írsz egyszer egy könyvet is :D.
Várjuk a további élménybeszámolókat és cikkeket ;)

(#35) kekkola válasza mrhitoshi (#23) üzenetére


kekkola
senior tag

+1
Szeged igenis menő! :K

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#36) g3d


g3d
tag

Jó írás lett!

Alig várom, hogy kezdődjön a kiállítás. Hétfői munkakezdést lesz, mi feldobja :)

(#37) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Én 2013 nyáron jártam arra, visszafelé a Pacific Coastal Highway-re töltsétek fel a fényképező akkukat, olyan mintha egy képeslapon vezetnétek végig. :K Útközben lesz egy megálló ahol a fókáknak van egy partszakaszuk, ott is álljatok meg.

Ja, és mosdót intézzetek előtte, 200km-en át egy nyavalyás megálló nincs ahol el lehetne intézni bármilyen folyó ügyet is. :DDD

(#38) Flind válasza g3d (#36) üzenetére


Flind
senior tag

Nekem meg a sulikezdést. :))

Más: Motorola kint lesz a CES-en?

(#39) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Szeretem ezeket a beszámolókat. :) :R

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#40) Emtra


Emtra
tag

A cikkbe több képet is lehetne rakni mondjuk egy közös fotót a ruszki sofőrrel :D

(#41) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Jaj de jó dolgotok van :)

Finn the human

(#42) AgentSmiths válasza Emtra (#40) üzenetére


AgentSmiths
tag

+1

Az élet egy szar játék!De a grafikája nagyon ott van!

(#43) Tomi_Ohl válasza Forest48 (#34) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

+1 a könyv nagyon jó lenne :K

Emtra +1

És hát amint írjátok, nem megy olyan jól az Altima... Hát igen, ha már Mustangot nem is béreltetek, a Dodge Charger-t elhozhattátok volna! :D

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#44) #22743424


#22743424
törölt tag

Az esetleges kisebb földmozgásokat hogyan élitek meg ? Próbáljatok meg pihenni :)

(#45) pzstm válasza #22743424 (#44) üzenetére


pzstm
titán

Én épp ekkor voltam SF-ben :B

Large earthquake rattles San Francisco Bay Area

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#46) #22743424 válasza pzstm (#45) üzenetére


#22743424
törölt tag

Brrrr én 100 km -re lakom Nógrád megyétől de van, hogy megérzem mikor remeg a tízemeletes. Nem valami remek érzés. Gondolom egy idő után megszokja az ember hosszútávon aki meg nem az elköltözik de nem kellemes érzés.

(#47) NoMagix


NoMagix
addikt

Köszi srácok, megint jó volt olvasni! :R
Ilyenkor én is ott vagyok...egy kicsit...
Bog, simán átnyergelhetsz a turisztikai beszámolókra a tech világ helyett, ha esetleg megunnád! :)

[ Szerkesztve ]

(#48) pzstm válasza #22743424 (#46) üzenetére


pzstm
titán

11. emeleten voltam, frankón éreztem a kilengését a hotelszobának :B :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#49) Touch-ko


Touch-ko
őstag

A foldmozgasokat meg lehet szokni. Elsore biztos para.

Amugy maga a varos csaloka. Nem igazi nagyvaros, (NYC, LA, Seattle) ennek ellenere k.rva dragak az ingatlanok a tech cegek miatt...

Az iras nem rossz. Kivancsi leszek mit irtok majd az utrol SF es LV kozott.
Amugy ha lesz idotok nezzetek meg az Infinite Loop-ot. Kicsit tavolabb van, de ha mar van egy MBP-tek, akkor egy olyan kis kitero belefer :)

(#50) Drizzt válasza Touch-ko (#49) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Infinite loop alatt az Apple HQ-ra gondolsz? Totálisan felesleges odamenni, nincs ott semmi látnivaló, ráadásul elméletileg még csak körbe se szabadna hajtani, mert trespassingnak számít, mi azért körbementünk, mert nem láttam meg a táblát. De tényleg abszolút semmi nincs ott. Majd az új Apple HQ elvileg fasza lesz, de azt meg végképp nem lehet majd megközelíteni se, ha nem Apple alkalmazott vagy. Mentünk még Facebookhoz, s Googlehez. Facebooknál szintén csak a Hacker's way sign van, aminél lehet fotózni egyet. Googlenél meg van a szoborpark, illetve a biciklik, s kávéház is rémlik. Egyértelműen csak a Google-höz érdemes ezek közül elmenni. Ez a cikk meg abszolút nem tetszik. Tiszta bénázás és fanyalgás az egész. SF fasza heyl. Parkolni valóban nehéz, de zsúfoltnak egyáltalán nem mondanám. BP. általában sokkal zsúfoltabb benyomást kelt. LA meg igazi szopás kocsival, hétvégén a strandok környékén iszonyat dugót fogtunk mi ki legalábbis. Főleg ha csak leruccanás SF-ből, legalább 6 óra az út, ha túlságosan nem lépi át az ember a sebességkorlátokat(tehát átlag 70-75 mph-val autópályán).

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.