Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nelman


Nelman
tag

Gondolom szép ára lesz és remélhetőleg a használt lejátszók ára is esni fog ezzel párhuzamosan. Pioneer PLX széria 200 ezer környéke, más normálisabb Stanton lejátszók is 190 ezer körül vannak itthoni pénzben. :K

[ Szerkesztve ]

(#2) #16939776


#16939776
törölt tag

Nagyon jó, elnyűhetetlen darabok! Nincs új dizájn, viszont a meghajtást újragondolták, nekem ez azt sugallja, hogy ez is az örökkévalóságnak készül.

Azt az 1200db-ot pillanat alatt el fogják kapkodni :(

[ Szerkesztve ]

(#3) gyulank


gyulank
addikt

Ez kb. olyan, mintha egy mikrovezérlőt használnék arra, hogy mikor benyomok egy gombot, akkor bekapcsolódjon valami. Bakelitre nem lehet annyi információt írni, mint egy digitális hordozóra, ezért felesleges szuperszámítógéppel vezérelni a forgását.

Lemezjátszóként jobban hangzik, hogy nem érik el a gumi, amit aztán nem lehet kicserélni.
De egyáltalán nem biztos, hogy hosszabb távon könnyen cserélhető részekből áll.

Azért a mai merev, és optikai olvasók, írók technikája mellett már a sebesség, és rezgéskiegyenlítés nekem nem tűnik új dolognak. Bár igazából a leírásban nem egy gumishoz képest írják kisebb rezgésűnek, hanem egy másik közvetlen hajtásosnál. Vagyis lehet, hogy a gumistól rosszabb.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#4) jas39 válasza gyulank (#3) üzenetére


jas39
tag

Van három 1210 MK II esem, de egy ilyet veszek melléjük ;)

(#5) tecsu válasza gyulank (#3) üzenetére


tecsu
addikt

Ha jól értem, ezek a DJ vonalat viszik tovább, legalábbis az elnevezések arra utalnak. A DD meghajtás is inkább annak kell, a szíj eleve jobb hangminőséget ad, mint a közvetlen hajtás, bár a mostani marketing BS nem teljesen világos.
Hogy miért jobb (vagy akár rosszabb) az analóg hanghordozó, azt most nem fogom megvitatni veled. Az analóg ill. digit technikával kapcsolatban mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai a másikkal szemben, a mai napig - és úgy tűnik - még elég sokáig.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#6) Lacok válasza Nelman (#1) üzenetére


Lacok
őstag

4000$ az ára de szerintem pillanatok alatt el fogják kapkodni már csak a limitált darabszám miatt is. [link]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.