Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macman507


macman507
aktív tag

Várom már a papírvékony sci-fi-s megoldásokat, de azt hiszem az még odébb van :P

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#2) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Már ezek is kezdik ezt a hátracsúszó, 90 fokos kijelzőt? :(

(#3) Xahsio


Xahsio
csendes tag

Nekem személy szerint nagyon tetszik mind az XPS, mind a Tablet design-ja, noha én laptopot nem nagyon szoktam használni.

A 399 Dolláros ár pedig nyilván nem ránk vonatkozik, pedig ha ennyiért adnák, akkor nagyon jó vétel lehetne. (Ha jól szerepel a gyakorlatban, akkor még így is lehet, hogy az lesz.)

(#4) blaca83 válasza Xahsio (#3) üzenetére


blaca83
őstag

Nekem is a kedvencem az XPS sorozat. ;]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#5) Locutus


Locutus
veterán

Szép a tablet, meg a laptop is... sőt így hogy a tabletban amoled van, elgondolkodtató, hogy inkább ilyet veszek, és nem tab s-et..

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6) Kasya


Kasya
nagyúr

Ez nagyon tetszeto. Foleg a kamera resze. Jo lenne, ha a mentett kepet atlehetne vinni PC-re es mas is megtekinthetne.
Itt egy rovid bemutato. A homalyos kepet valoszinunek tartom hogy a sok ujjlenyomat miatt csinalta a keszulek.

(#7) berVi


berVi
senior tag

Azt igazan beleirhattatok volna, hogy Broadwell-Y vagy Broadwell-U...

(#8) stratova válasza berVi (#7) üzenetére


stratova
veterán

XPS 13: i3-5010U - i7-5600U
XPS 15 i5-4200H

[ Szerkesztve ]

(#9) Lacok


Lacok
őstag

Nem vagyok oda a tabletekért de ez kifejezetten tetszik.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#10) stratova válasza stratova (#8) üzenetére


stratova
veterán

Szerk.: XPS 15 i5-4200H - i7-4712HQ ha valóban friss a Dell oldalán szereplő doksi. A Haswell magyarázata egyben az is lehet, hogy jelenleg Broadwellből még nincsen piacon 28 W feletti vagy/és 4/8-as modell.

(#11) stratova


stratova
veterán

Inspiron 15 7000: i5-5200U - i7-5500U
Inspiron 15 5000: i3-5005U - i7-5500U

(#12) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Ez az XPS 13 nagy szerelem. Ha egyszer laptopvásárlásra adom a felyem, fix hogy ilyet veszek. A 2014-es modell is nagy favorit de ez még durvább.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#13) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

A tablet és a laptop is nagyon jó, szépek, letisztultak.

(#14) kromatika


kromatika
veterán

Bravo .Mindíg is nagy kedvenc volt a Dell XPS a Latitude melett. :K

(#15) Cooley18


Cooley18
aktív tag

Félig-meddig off, de nálam még mindig zavaros ez az IGZO dolog. Mármint vágom, hogy a szilíciumot hivatott leváltani, de mégis milyen panelt használnak? IPS netán OLED? Mert ebben a cikkben is azt írják, hogy IGZO panel, de az IGZO nem a panel típusa, hanem a TFT gyártásához használt anyag... :F

(#16) QwErTy42 válasza Cooley18 (#15) üzenetére


QwErTy42
addikt

IPS IGZO. Ez is egy TFT LCD panel, azon belül IPS és az IGZO rajta az okosítás.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#17) wolfman


wolfman
veterán

Annak a táblagépnek a bazivékony kávája ami nekem tetszik.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#18) ALLAT001


ALLAT001
senior tag

a világ legvékonyabb táblagépe a maga 6 mm-es vastagságával

És még mindig nem lehet vele kenyeret vágni! :(((

(#19) bteebi


bteebi
veterán

"Az XPS 13 3200x1800 pixeles kijelzővel is rendelhető, míg a 15 colos verzió 3840x2160 pixeles kijelzőt kap."
vs.
"A 23,8 colos, 1920x1080 pixeles kijelző alatt"

Ergo 13"-ba, Win 8.1-hez (skálázhatóság...) be tudnak zsúfolni közel 6 Mpixelt, 15"-ra pedig 8-at, 23,8"-on viszont marad a Full HD felbontás, OMG. Akkor már inkább csináltak volna egy 26"-os verziót 4 darab 13"-os IGZO panelből, 6400×3600-as felbontással ;].

A tablet amúgy nekem nem annyira tetszik a vastag alsó káva miatt, de a lapos és az asztali gép alapvetően bejövős. Tegyük hozzá, nekem ez az elvékonyodó dizájn nem annyira tetszik :U, de azt leszámítva szép.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#20) wolfman válasza bteebi (#19) üzenetére


wolfman
veterán

Lehet hogy a tablet alul vastag kávájú, de cserébe oldalt, felül az eddigi legvékonyabbat kapod.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#21) orbano


orbano
félisten

orulnek, ha a venue 8 pro-t is felvérteznék ezekkel a képességekkel. remélem a win10-zel visszacsábítja a m$ a hardverfejlesztőket...

A vér nem válik VAZZE!™

(#22) Gabez00


Gabez00
újonc

Ez az Inspiron 7000 egy rossz vicc. Sokkal rondább, mint az előző és NINCS RAJTA NUMPAD.
Pfuj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.