Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) razorka777


razorka777
veterán

Nem lenne rossz egy ilyen az autó versenyekhez, mert ez a tapicskolós, döntögetős irányítás nem a legszerencsésebb. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#2) sz.balazs.95 válasza razorka777 (#1) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

A felső képen jól látom, hogy Moga kontroller klónok vannak? :))
Kínai másol kínait? (vagy csak ugyanannak a noname kínai gyárnak a termékeit címkézték át sajátra...)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3) HawerKing


HawerKing
őstag

Mondjuk sok nemlatszik a videobol :DDD hiaba samu eszkozzel keszult :D
De ahogy latom eleg kenyelmesen lehet vele jatszani :)

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#4) Baggins86


Baggins86
aktív tag

10-30$ körüli áron elfogadható egy ilyen. Pláne ha sokat utazik az ember.

(#5) Mr.Silkó válasza razorka777 (#1) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én inkább a mászkálós-lövöldözős játékokhoz használnám előszeretettel! :)

(#6) #13110016


#13110016
törölt tag

Nem tudnék így játszani egy telefonon.

(#7) plejik


plejik
addikt

Kéne itthonra egy forgalmazó... Valaki??? :) Biztos lenne rá kereslet, ha hasonló árfefkésben tudna maradni.. :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#8) MMt#k#D


MMt#k#D
tag

Majd ebayről.

Eat Sleep JDM

(#9) kelly416


kelly416
veterán

Jol látom, a PS gomb NONE feliratot kapott? :DDD :DDD

Amúgy meg miért van az, hogy minden hírben vagy az szerepel, hogy "bár hazánkban ez biztos drágább lesz", esetleg azzal karöltve, hogy "ha egyáltalán lehet kapni majd hivatalosan" esetleg ezzel, "biztos, hogy nem lehet majd hivatalosan kapni". Mikor olvashatjuk végre azt, hogy csináltunk valamit, amihez mi magyarok olcsóbban jutunk hozzá, mint a külföldiek? :(((

plejik:
De nem tudna. Úgyis kell rá vámot fizetni, ki kell fizetni az utaztatását és ha nem is költesz reklámra meg miegymásra sokat, akkor is kell egy raktár, meg némi haszon.
Ezért kéne végre mi csináljunk valamit. Az sem baj, ha másoljuk a kínaiakat (bár ennél sokkal okosabb magyar emberek is vannak, van is rá példa, csak pénz nincs [az meg nagyon off, hogy mire van, amire nem is kellene közel ennyit sem költeni]), csak végre mi juthassunk hozzá kedvező áron valamihez.

M.A.Z.:
Tényleg. De kár, pedig amúgy viccesebb. :))

[ Szerkesztve ]

(#10) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Valami tokkal kombinált cucc praktikusabb lenne, ami kézikonzolt csinálna a telóból. De az ár az tényleg nem semmi.

Nem a lényeg a fontos.

(#11) M.A.Z. válasza kelly416 (#9) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Rosszul látod, az HOME felirat.

(#12) AxBattler


AxBattler
félisten

Faszányos! 7-8"-os, 4:3-as tab-hoz valót nem láttatok véletlenül? :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13) plejik válasza kelly416 (#9) üzenetére


plejik
addikt

Nos..olyan sosem lesz...de ez már nem ide tartozik.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#14) Lavar


Lavar
aktív tag

Távol áll tőlem az ilyesmi, de ennyiért még el is gondolkodnék rajta. :)

(#15) khron78


khron78
őstag

Ránézésre kopogós műanyag.

(#16) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ja, itthon a viszontelado meg siman arulna 5 ezerert... 10 dollarert meg engem is erdekelne, remeljuk kulfoldrol is meg lehet majd rendelni.

#15: Es? 10 dollarert mit vartal, angus marha boret vagy carrarai marvanyt?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

Aki akart az már tök régen vett egy ps3, vagy xbox, vagy bármilyen blutoothos kontrollert és így játszik, ebben semmi újdonság nincs, max az ára

(#18) Qwery válasza M.A.Z. (#11) üzenetére


Qwery
tag

Yep. Az HOME. Amúgy nekem Wamo Pro-m van, ettől azért drágábban. Ezekkel nem az Android játékokkal való kompatibilitással van a gond. Hanem a készülékekkel való együttműködéssel. Analóghoz root kell alapból, keretprogram, stb. Meg az én Tegra3as telefonom csak nézett "ezmirejó" kérdéssel a 'feje' fölött, míg egy Galaxy3 meg élből használja a digitális gombokat. Szóval az irány jó, fejlődnek ezek, vagyis már eléggé kiforrottak, csak a Google-nál nem veszik észre az ezek iránti keresletet és tábort. Szokás szerint le vannak maradva, mint a borravaló.

42

(#19) roli543


roli543
őstag

Már megyek is ebayre körül nézni :DD
http://m.ebay.com/itm/321292927393?nav=SEARCH&sbk=1
http://m.ebay.com/itm/151166221621?nav=SEARCH&sbk=1

Van itt :D

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#20) nemlehet


nemlehet
őstag

PS3 kontorreller eddig is lehetett gond nélkül használni. (xboxossal nem mert az nem BT-s) Itt igazából csak a tartókonzol az újdonság, de ahogy nézem az is egy filléres megoldás. Ha tényleg 10 dolcsiért lehet majd kapni és rendelek magamnak egyet tuti, mert annyit megér.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#21) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

Berendeltem egy ps3 klón kontrollert, két mobil tokot, (ha elcseszném), kell egy hosszabb hajlítható rúd, meg türelem, és lehet kontrollerre pattintható kiegészítőt fabrikálni. A mobil tokot kicsit meg kell fabrikálni, hogy azért könnyebb legyen kiszedni. Esetleg ha megjön, megnézem hova és mekkora aksit tudnék rá/bele tenni. Ha rákerestek a controller phone mount-ra akkor találhattok pár otthoni ( olcsó) megoldást.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#22) macskea válasza khron78 (#15) üzenetére


macskea
őstag

Sőt, a cikk elolvasása alapján is...

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#23) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ebay-en szoktam szemezni ilyenekkel, de bevállalni még nem mertem.

(#24) Simi87


Simi87
senior tag

Én most rendeltem 3 különböző tipust. Majd megírom logout-on milyenek.

(#25) Tidzsimon válasza Tidzsimon (#21) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Hozzátenném, hogy amit rendeltem, az is kb 10 dollár, álltalában azok a drágák amiken van telefon tartó.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#26) Švejk


Švejk
őstag

Kérdés már csak az hogy miket támogatnak általában a csájna-kontrollerek? Ha minden játékot akkor naná, hogy bevállalok egyet.

Simi87 Kérlek be tudnád őket linkelni? :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Bocha válasza kelly416 (#9) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Sajnos azért lenne drágább ez a cucc nálunk, mert itthon magasabb az ÁFA, mint gyakorlatilag bárhol, a memóriával felszerelt eszközök (tehát telefonok, táblagépek stb.) után az Artisjusnak is fizetni kell, plusz a kereskedők is tisztes árréssel dolgoznak, ha raktárkészletet is fenn akarnak tartani, mert rizikós. Épp ezért ez a cucc 4-5 ezer forint alatt nem lenne nálunk kapható, az egy más kérdés, hogy szerintem annyiért is hiánypótló lenne.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#28) Bocha válasza Simi87 (#24) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Simi, majd nekünk is odaadhatod őket egy rövid tesztre! :)

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#29) bajaki


bajaki
őstag

Egész jó. :)

(#30) Simi87 válasza Bocha (#28) üzenetére


Simi87
senior tag

Rendben. Svejk: aliexpress tele van velük. :) én momentán tesztelni rendelem őket, és amelyik beválik, abból veszek jópárat. Nagy rá a kereslet (telefonról vagyok, nem tudok linket küldeni)

(#31) halkow


halkow
őstag

mért nem kötnek szerződést a tesco-val vagy lidil,euronics,media markt -al :F

Alcatel onetouch idol2s the king

(#32) Tidzsimon válasza Simi87 (#30) üzenetére


Tidzsimon
őstag

;-)

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#33) khron78 válasza halkow (#31) üzenetére


khron78
őstag

Talán azért, mert ua. az a forma mint a Sony kontrolleré. Nem hiszem, hogy ez így legális.

(#34) sz.balazs.95 válasza khron78 (#33) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

hülyeség. kb. minden elektronikai boltban lehet kapni olyan PC-s kontrollert, ami ugyanolyan, mint a PS konrtollere.
én pl. egy Genius SL-6535-SBK-01 kontrollert vettem az MM-ben, ami a feliratokat leszámítva 1-az-1-ben a PS2 kontrollere.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#35) Simi87 válasza sz.balazs.95 (#34) üzenetére


Simi87
senior tag

+1
van olyan ami tényleg 1 az 1-ben ugyanaz, csak felirat nincs rajta.
a tiéd csak finom copy. :)

(#36) sz.balazs.95 válasza Simi87 (#35) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

egyébként érdekes, de még a Wii kontrollerét is szokták másolni.

;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#37) Simi87 válasza sz.balazs.95 (#36) üzenetére


Simi87
senior tag

mindennél van lejjebb. :C

(#38) kromatika


kromatika
veterán

Jó áron van tényleg :K

(#39) Simi87


Simi87
senior tag

na megjött egy joy.
sem 5c-vel, sem Desire S-el nem kommunikál valamiért.
elvileg S4-hez vettem, holnapután kiderül,vagy bederül. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.