Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah1976


twollah1976
őstag

Eleg szomoru, hogy ilyenek mennek es vannak akik bedolnek ennek a trukknek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Az ilyentől fel tudnék robbanni. :W Az írás mindenképpen tanulságos. Köszi, hogy megírtad.

(#3) vince


vince
őstag

elfogadnám a kicsikét, de csak ha van rajta fülhallgató bemenet vagy attól jobb :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na neee.... Amúgy van egy jó módszer ezek kiszűrésére:

- Hallóu, megvan még a kocsi, tesó?
- Nincs.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Armahun


Armahun
addikt

A barátomtól pár éve megvették a kocsiját, megnéz, adásvételi, fizet autóval távoz.
Két nap múlva megjelentek, hogy a kocsi szar, nem megy a klíma zörög stb.
Adja vissza a pénzüket és minden oké, különben...(visszavette)

Kiderült, hogy amit lehetett kiszereltek, amit nem azt kicserélték régi hibás szar alkatrészekre.
Feljelentette őket, de közölték vele, hogy ismerik a brigádot de semmit nem tudnak velük kezdeni.
Nem bizonyítható a kocsi állapota a papírok amivel elvitték és visszahozták nekik kedveznek.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#6) lezso6 válasza Csapoati (#4) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem feltétlenül veszed észre. Egyik haveromat egy mosógéppel verte át egy alak lófogáson. Jó állapotú gép meg minden, csak a mágnesszelep volt rossz, 40k-s javítás, amivel már nem volt olyan jó árban. Nem volt az elején semmi gyanú, csak kissé tájszólással, ízesen beszélt. Úgy derült ki, hogy cigány, hogy amikor fel lett hívva reklamáció miatt, akkor a végén már elővette a rasszista kártyát. Pedig nem is láttuk, és a hangja se volt olyan. :D Szomorú, hogy az ilyenek miatt kell előítéletesnek lenni. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) Freiherr


Freiherr
őstag

[link]

Régen lóval tolták, most autóval.

XXX

(#8) buherton


buherton
őstag

Rasszizmus ide, rasszizmus oda, cigánnyal nem üzletelünk, mert abból csak te jössz ki rosszul. :(

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#9) lezso6 válasza buherton (#8) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A rasszizmus szívás.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10) N€T0X|N válasza buherton (#8) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Dehogy is. Ha valamit el kell tüntetni, mert csak útban van, senkinek nem kell, de még ér valamit, ők a megoldás. :D

Sent from my keyBoard

(#11) Dilikutya válasza N€T0X|N (#10) üzenetére


Dilikutya
félisten

Isten őrizz. Mi az éves lomtalanítást sem vesszük igénybe, semmit sem rakok ki a ház elé, hogy eszébe se jusson senkinek se megállni. Az elromlott hűtőtől, sütőtől is magam szabadulok meg, lomist, vasast nem engedek a portára. A településen 1-2 család van csak, az egyiknél az apa pont fémmel foglalkozik, normális is, de őt sem engedném be, mert a két fia közül az egyik egy szar alak. A másik normális, meg a lányok is, de bocsi, előítélet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

ez vérlázító.
próbáltad új(abb) autóba beszámíttatni?

(#13) Mr X


Mr X
veterán

Nabakker. Adtam már el pár kocsit, de eszembe sem jutott volna, hogy valaki ilyennel próbálkozhat.

(#14) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

én adtam el kokszinak. Egyetlen gond volt, hogy nem íratta át a nevére. De ez sem az én problémám végül is, csak kaptam egy határozatot az önkormányzattól, hogy kivonták a kocsit a forgalomból.
Mondjuk megjelentek vagy 10-en, és valami éppen 18 éves fiú útlevelére vették meg... lol

...csak én vagyok helikopter?

(#15) nullpoint


nullpoint
senior tag

Többször leírták itt hogy előítélet.

Úgy érzem keveritek az előítélet szót a tapasztalattal :D

Ezekkel az izékkel szemben nem előítéletesek vagyunk, hanem tapasztalatosak ;]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#16) Kisgépkezelő válasza Sethdobaloah (#14) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ilyen velem is volt. Egy szakajtónyi nagydarab "vállalkozó", meg valami szerencsétlen vézna 18 éves gyerek, akinek a nevén volt a cég. Gondolom valami eldobható cégben lehetett stróman, akivel a végén elvitetik a balhét, mert elég hamar felszámolásra kerültek. Nekem se íratták át, úgyhogy én is kaptam a határozatot arról, hogy bevonják a forgalmit. Hogy a mi a fenét csináltak vele, az nem érdekel, lényeg hogy lekerült a nevemről, az a rozsdakupac.

(#17) Tikakukac


Tikakukac
titán

A tezsvírek ha himihumiról van szó verhetetlenek :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#18) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Azért ez kemény. Ha nem olvasom , akkor eszembe se jutna ilyenre gondolni amikor eladnám az autóm... Jövőre tervezek én is megválni az enyémtől, először meg fogom próbálni ismerősöknek ajánlani aztán max megpróbálok néhány kereskedést és csak végső megoldásként hirdetem meg... :(

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#19) D1Rect


D1Rect
félisten

Én csak annak örülök, hogy végre le lehet írni, hogy cigány.
~10 évvel ezelőtt már csak a szó miatt is ki voltál kiáltva neonácinak.

(#20) Dilikutya válasza D1Rect (#19) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem ma még jobban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#21) buherton válasza D1Rect (#19) üzenetére


buherton
őstag

Neonáci vagy.

Most örülsz? ;]

Az EU-ban a cigány aktivisták nagyon magasra értek és folyamatosan mennek az átnevezések, mert a cigány szó már sértő, és ehelyett a romát kell használni. Természetesen a többi EU-s országban is ugyanez folyik csak más szavakkal természetesen.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#22) Tikakukac válasza buherton (#21) üzenetére


Tikakukac
titán

És erről a romákat értesítették? ;] Mert a csontjaidat a betonba ugyanúgy bedolgozzák ha romázol is, ezt első kézből mondhatom :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#23) dabadab válasza D1Rect (#19) üzenetére


dabadab
titán

"~10 évvel ezelőtt már csak a szó miatt is ki voltál kiáltva neonácinak."

Valójában persze nem. Már akkor is az ment, hogy azzal volt tele a fórum, hogy random nemrasszista emberek panaszkodtak, hogy nem lehet leírni azt, hogy cigány mert akkor rasszistának fogják nevezni őket (pedig ők aztán tökre nem azok), de soha egyetlen olyan szituációval nem futottam össze, hogy bárki ténylegesen belekötött volna abba, hogy valaki a "cigány" szót használja (pl. belém se, pedig én is szoktam használni akkor is meg azóta is).

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#24) Kisgépkezelő válasza dabadab (#23) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Úgy 10 éve kellett tanúként vallomást tennem valami zsebtolvajlásos üggyel kapcsolatban. A helyi rendőrségen akkoriban a "C típusú állampolgár" volt a szakzsargon.

(#25) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#26) Tikakukac válasza dabadab (#23) üzenetére


Tikakukac
titán

Szerencsés ember vagy ezek szerint. Azért javaslom, hogy óvatosan bánj vele, pár zárójelentést állítottak már ki a baráti körben, mert rosszkor voltak, rossz helyen és még csak a rejtett erőforrások gyűjtőnevét sem kellett kiejteni a száján :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#27) Freiherr válasza Kisgépkezelő (#16) üzenetére


Freiherr
őstag

Akkor ez valami néphagyomány náluk, az enyémet se íratta át a more. :)
Igaz cigótól vettem is már, de szigorúan ismerőstől.

[ Szerkesztve ]

XXX

(#28) Dilikutya válasza buherton (#21) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amikor volt pl. Országos Cigány Önkormányzat, nem volt sértő?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#29) Ceree


Ceree
senior tag

Kicsit elszaaldtak a napok, de válaszok szépen sorban:

(#4) Csapoati - lezso-nak sajnos igaza van, nem derült ki a telefonban. Megjelenéskor amúgy 3-ból 2 teljesen kulturált fickó volt.

(#5) Armahun - Na az is kemény... :W

(#12) Sanyi.mTs és (#18) AllTheBest - Ahol beszámították volna, az az eurotax értékének kevesebb, mint 40%-a, a piaci ár 50%-a lett volna, ahol meg végül meglett a kellően megbízható és leinformált utód nem is foglalkoztak ilyen idős/ennyit futott autóval. Mellesleg az összes érdeklődő látatlanban százezreket akart alkudni, és ebből marhára elegem lett. Főleg úgy, hogy még ott is benne van, hogy ha engedsz telefonban x-et, akkor persze élőben majd (x+y)-t akar majd engedményként...

Végül, de nem utolsó sorban: nagyon sokat gondolkodtam rajta, hogy leírjam-e a származásukat, nem-e veszi el a történet lényegét (a hsz-eket tekintve sajnos valamennyire el is vitte), mert tulajdonképpen bárki megteheti ezt bárkivel. De mivel a srác saját maga mondta ki, és próbálta kijátszani a faji kártyát, úgy, hogy még közben ő volt megsértve a valójában nem alaptalan gyanúsítás miatt, az kb. eldöntötte, hogy markáns eleme a történetnek, noha nem ez a lényeg.

Másolat_eredetije

(#30) Sanyi.mTs válasza Ceree (#29) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

"ha engedsz telefonban x-et, akkor persze élőben majd (x+y)-t akar majd engedményként..."

élőben te vagy jobb helyzetben, x-et már engedtél telefonon, ha bepróbálkozik x+y-nal, akkor bezárod az autót és azt mondod: nem. neki megy el több ideje erre az alkudozásra, utazásra, te csak kijöttél a házból.

(#31) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Íme az ország legnagyobb neonáci rasszistája: [link]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#32) Ceree válasza Sanyi.mTs (#30) üzenetére


Ceree
senior tag

Logikailag 100%-ig egyetértek, viszont a (nem túl nagy) tapasztalatom nem igazolja sajnos, simán ott hagy. Még a teszt kör előtt! Bár ez is csak egyszer fordult elő.

Más termékek esetében (pl. hifi), sokfelé jártam, hallgatóztam-nézelődtem, csak pozitív élményeim voltak a használt cuccokkal, szóval nem szeretnék általánosítani, de én valószínűleg autóeladással nem szeretnék többet foglalkozni. :-(

Másolat_eredetije

(#33) Ceree


Ceree
senior tag

A történet úgy látszik nem egyedi, elég sok van az elkövetők számláján.
Belinkelem, hogy egy helyen meglegyen ez is:

Becsapott a vevő, amikor eladtam a Fordomat

Elfoghatták a használtautó-eladókat átverő csalókat

Ő az egyik csaló autóvásárló

Másolat_eredetije

(#34) lezso6 válasza Ceree (#33) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már videó is készült a módszerről:

Vigyázz! Így vertek át az Audival | Bemutatjuk az egyik legkeményebb neppertrükköt

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#35) Ceree válasza lezso6 (#34) üzenetére


Ceree
senior tag

Nem bírtam végig nézni, kicsit erőltetett, főleg 26percben előadva. De azért 1-2 szófordulattól megpördült még mindig a gyomrom az érintettség miatt.
Továbbra is úgy érzem, hogy a magán eladást inkább nem fogom többé erőltetni...

Másolat_eredetije

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.