Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) P00By


P00By
nagyúr

Hasonlít az Asus megoldásához... Csak az integrált.

(#2) zed1983


zed1983
őstag

A digitális TV antenna nem egy rossz dolog lehet, de gondolom itt is fontos a térerő...
Az MSI szoftvere meg nekem egy koppincs-nak tünik, az Asus lapjaihoz is van express gate.

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#3) Traxx


Traxx
őstag

"Az MSI elmondása szerint a 15 nyelvet támogató Winki felhasználóbarát felülettel rendelkezik, és webböngészőt, levelezőt, VOIP klienst, valamint csevegőprogramot tartalmaz. Az utóbbi szoftvert Pidgin névre keresztelték a fejlesztők"

Ebből nekem az jön le, hogy a Pidgint MSI-ék feljesztették vagy nevezték el, de ilyesmiről nem tudok... :U Inkább, csak azt tették bele csevegőproginak.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4) Lewzke válasza Traxx (#3) üzenetére


Lewzke
őstag

Az nyílt forráskodú csevegő , nem az MSI fejlesztette .

[ Szerkesztve ]

(#5) Gerisz


Gerisz
addikt

A Pidgin-t miért az MSI fejlesztette volna ki?
Az nyílt forráskódú! [link]

Lewzke: csatlakozom akkor :)
Meg Traxx hoz is

[ Szerkesztve ]

(#6) Psych0


Psych0
őstag

és miért foglal el 2 usb csatit a winki nevű okosság. sima pendiveot is adhatnának, damn small linuxxal, azon is van gaim/pidgin vagy ráforraszthatták volna egy pci-x lane re mint ánuszék, csak az már koppintás

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#7) bambano


bambano
titán

Ez az usb-s ketyere elsőre elég parasztvakításnak tűnik, de láttam ugyanezt nagy ibm szerverekben, előtelepített virtualizációs szerver install anyaggal, na az nagy durranás szerintem.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) bartucc


bartucc
addikt

Nem is rossz ötlet, ha nagyon olcsón adják, jó is lehet. :K
Vajon miért nem USB-s, pendrive formájú? Hogy iskolákba ne ezekkel netezzünk:DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#9) lezso6 válasza Gerisz (#5) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hopsz :B
Inkább csatalkzom én is. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10) Dassler


Dassler
őstag

Szerintem jópofa ez az MSI féle dolog. Már a korábbi hasonló megoldások is tetszettek. A szabadidős - nem munka - PC használatomat teljesen kielégítené.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#11) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Hmmm ez a Winki cucc egész pofás :B vajon lehet majd külön kapni?

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#12) 04ahgy válasza Quiksilver (#11) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Lehet csinálni. :D

Tetszőleges Linux Live disztróból. Nekem van kettő is. Boot USB-ről, és ott a Linux, Firefoxszal, aMSN-nel, Skype-pal, OpenOffice.org 3.1-gyel, xPDF, valamint XMMS és MPlayer progikkal.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#13) bartucc válasza 04ahgy (#12) üzenetére


bartucc
addikt

Hát ez is jó lenne, árról vkinek sejtése van, milyen áron fogják kínálni? :F

Nem is rossz ötlet, vagyis ezt egy sima Linux op rendszerrel is kivitelezni lehet?(mekkora pendrive kell min. hozzá, alapvető programokkal? :U )

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#14) body007 válasza bartucc (#13) üzenetére


body007
addikt

Itt van pár disztró :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#15) Bici


Bici
félisten

Ja, ez a winki jó ötlet, csinálok is egyet amint lesz pendrive-om.

Nemrég telepítettem újra az xp-t, és nem volt hálókártya driverem letöltve. Tudom, öreg hiba. Össze kellett raknom a régi P2-es gépet - mert a DSL nem működött a rendes gépemen (valami file-rendszert hiányolt, de miért??) - és azzal szedtem le a drivert.
Azót amár van egy live diszróm CD-n ilyen esetekre, de pendrive-ról mégiscsak jobb.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#16) syC


syC
addikt

Na, ez tetszik :C :U

(#17) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Meg is jött a kedvem egy vész-Linux-hoz egy pendrive-ra. Azzikszpé mindig akkor hal le mikor nem kéne ugyis (mindig kellene, ezért nem jó semmikor se meghalni nekije).

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#18) nyunyu


nyunyu
félisten

Ha mar ugyis XPE-vel szorakozom, mert kene minipenztargephez valami CF kartyarol futo oprendszer, ennyi erovel ossze is uthetnek magamnak egy pendriveot teljes erteku XP funkcionalitassal :))

Felteve ha ra birnek jonni, hogyan kell az erosen customizalt XPE-t felvarazsolni egy bootolhato mediara, mert ha siman ramasolom, akkor nem bootol. :(

Tegnap legalabbis vert izzadtam, mire egyaltalan az XPE telepitoCDjerol bootolva sikerult megparticionalni a vinyot. (potom 2 oramba telt.)
Csak tudnam, miert nem birtak egy 20 eves fdisket rakni arra a nyamvadt CD-re, miert kell parancssorba irogatni egyesevel a lepeseket...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

teccik nekem is :C

(#20) kariad


kariad
senior tag

Winki... ez meg milyen név :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.