Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Tikakukac válasza Somatom (#50) üzenetére


Tikakukac
titán

Mikor a jég verte el az előtetőt, anyám meg gondolkozott, azért az 1 panelért kihívja-e a biztosítót...mondom amúgy remélem tudod, hogy a srácoknál millás tétel van bent és te ebből kiszedtél 300k-t 10 év alatt. Aztán kihívta és fizettek 23 ropit...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#52) Somatom válasza Tikakukac (#51) üzenetére


Somatom
veterán

Haverom kátyúkárt szenvedett motorral. Óriási mázlija volt. Nem esett el, BKV által használt főútvonalon történt, épp arra sétált egy fotós profi géppel, aki hajlandó volt tanúskodni, épp egy ismerős helyszínelő rendőr volt aznap szolgálatban és volt számla a két tönkrement kerékről. Jól is jött, mert spéci kerekek voltak. A biztosító nehezen emésztette meg az 1,2 millás kárt, de saaaajnos nem volt mit tenni, fizetnie kellett. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53) Tikakukac válasza Somatom (#52) üzenetére


Tikakukac
titán

A kátyús Porsche sztori tetszett, ahol a kerék volt a kisebb gond, a fele autó meg lett borotválva. Hmm, micsoda igényes történet volt az is.

Félelmetes ez az egész, Pesten nincs bajom, annyira belvárosi vagyok, hogy esélyem nincs autót lerakni a környéken se, a garázs meg lassan annyi, mint egy albérlet még távol is, de tiszteletem annak aki napi szinten nyomja a kocsikázást, veszélyes sport.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#54) kenwood válasza Somatom (#52) üzenetére


kenwood
veterán

Kollegamnak a Twingojat tortek ossze anno.
Meg a trailert is kifizette a biztosito. A vege az lett a gtknak,hogy tobbet kapott,mint amennyiert el tudta volna adni a verdat a baleset elott.
Persze ez a ritkabb, inkabb az van, hogy a 900k-s kocsira rakoltesz egy ev alatt egy milliot, mert ha valami rossz,akkor rendesen megcsinaltatod,nem ganyoltatasz,nem varsz mig a felig kezelt hiba nagyobb karokat okoz. Aztan valami barom osszetor,es ott allsz a vegen 7-800k-val a zsebedben, de 1.5-2 milla alatt nem kapsz olyat,ami osszetort.
Idosebb kocsiknal a eurotax azzal a kozeparra szamol, ahol tobbet kell rakolteni a vetelarnal, hogy az valoban auto legyen.
A japanok menthetetlenul rohadnak, a tobbinel meg kb. minden is el tud baszodni,es egy kuplung + lendkerek onmagaban a vetelar 25-40 szazaleka :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55) Somatom válasza kenwood (#54) üzenetére


Somatom
veterán

Ezért kell azt a ráköltendő millát is megszponzoráltatni a biztosítóval, hogy a végén ne kerülhess mínuszba. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#56) kenwood válasza Somatom (#55) üzenetére


kenwood
veterán

Hat nemtom,en nem vagyok eleg "tokos" ehhez,nem a stilusom.
Meg ha a milla ugy megy el,hogy a kcosi jo,csak picit eszi az oajat,picit rosszabbul huz, picit magasan fog a kuplung, picit vilagit valami a muszerfalon, akkor azt eleve nehez lenne a biztosito torkan lenyomni :D

Jo mondjuk az elejen a parkolasi seruleseket le tudod fujatni ingyen, ha raengeded valami parasztra,aki nem ad elsobbseget, csak akkor lesz egy kocsid tobb fujt elemmel,ami meg majd az eladasnal problemas.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#57) Somatom válasza kenwood (#56) üzenetére


Somatom
veterán

Pénzt egyértelműen a bódéból lehet kiszedni. Ehhez jön jól egy azonos színű, papír nélküli donor autó. Motorral könnyebb szponzoráltatni. Volt, hogy kaptam egy biztosítós kontaktot. Bementem, keresgéltem az embert. Egyszercsak egy emelt hangú telefonbeszélgetésre lettem figyelmes.
-Már a múltkor is megmondtam, hogy ezt a bukósisakot nem akarom itt többet látni!
Na, mondom, megvan az ember. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.